Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 509
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Джерело

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Резюме. Я за те, щоби відкласти проведення виборів на рік після досягн...

Логотип телеграм спільноти - БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
8 400 Охват/переглядів 2025-01-08 09:44 Повідомлення №1006
Резюме. Я за те, щоби відкласти проведення виборів на рік після досягнення перемир'я. Я проти позиції союзників - "Проведення виборів якнайшвидше заради легітимності української влади". Після досягнення перемир'я реально впровадити в Україні не "м'яке", а "помірне жорстке" "зовнішнє управління" з максимально сильним застосуванням важелів фінансово-військово-політичного тиску на наше керівництво заради прийняття необхідних для реформування України рішень. А у цей час запустити процеси зміни політичної еліти України та створення нових політичних партій, як суто правого, так і правого та лівого центру. Інакше ми отримаємо в Україні владу політичних банкрутів та загальмуємо процес зміни політичних еліт в Україні ще на чотири роки. І на чотири роки ми загальмуємо процес переходу влади в Україні від  системи " помірного жорсткого зовнішнього управління" до власне відносно самодостатнього Українського.  Як казав ще Віце-Президент Байден під час візиту до Києва у грудні 2015, "Ми (США) з нетерпінням чекаємо часу коли ви (українці) зможете навчитися самі управляти власною країною". Пройшло дев'ять років, йде десятий. Ми як і раніше сидимо на останній парті першого класу управлінської "Школи Незалежності".  Може вже таки пора нам перейти хоча б у другий клас? Питання риторичне.