Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Volodymyr Martynenko (official)
Додано 14 лип 2024

Volodymyr Martynenko (official)

@Martynenko_official
Кількість підписників: 182
Фото: 280
Відео: 189
Посилання: 114
Опис:
Офіційний канал громадського та політичного діяча, доктора філософії у галузі "Право" Володимира Мартиненко Facebook: https://www.facebook.com/volodimir.martinenko
Джерело

Volodymyr Martynenko (official) | Воно, канєшна, вам не треба, але☝️В МОЗ опрацювали 18 779 медико-експе...

Логотип телеграм спільноти - Volodymyr Martynenko (official) Volodymyr Martynenko (official) @Martynenko_official
206 Охват/переглядів 2024-10-21 11:17 Повідомлення №732
Воно, канєшна, вам не треба, але☝️В МОЗ опрацювали 18 779 медико-експертних справ про інвалідність, які наваяли у Хмельницькій МСЕК при Крупі. У 3 146 справах рішення МСЕК було визнано сумнівними та призначено додаткову експертизу. Після чого експертні рішення у 74 справах були переглянуті і скасовані. Крім того переглянуто 781 справу військовозобов'язаних чоловіків віком від 18 до 60 років, прийнятих у період воєнного стану, та скасовано 74 рішення про встановлення їм інвалідності. Там ще кажуть, що також триває співпраця з правоохоронними органами в рамках розслідувань, пов'язаних з діяльністю Хмельницької МСЕК. Але в мене виникає запитання, з якими саме? Ну бо у всіх кримінальних провадженнях процесуальні керуючі - прокурори, а щодо їх участі в цьому двіжняку на Хмельниччині суспільство тож вкурсі дєла.У 38 випадках II група інвалідності скасована і встановлено III групу інвалідності, а у 36 випадках групу інвалідності було знято.Там ще Володимир Олександрович РНБО збирає з цього питання, то може кому ата-та випишуть, але то не факт.Можна хотяби, вмєсто ата-та оприлюднить прізвища тих правоохоронців, хто встряв у схему з незаконними інвалідностями? І їм подякувать.Ну і да, я поставив сьогодні п'ять баксів, шо "геніальному прокурору Костіну" до кінця тижня подякують аплодисментами і згодом відправлять десь послить.Але ж воно, канєшна, вам не треба. Листайте далі😉