Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Volodymyr Martynenko (official)
Додано 14 лип 2024

Volodymyr Martynenko (official)

@Martynenko_official
Кількість підписників: 182
Фото: 280
Відео: 189
Посилання: 114
Опис:
Офіційний канал громадського та політичного діяча, доктора філософії у галузі "Право" Володимира Мартиненко Facebook: https://www.facebook.com/volodimir.martinenko
Джерело

Volodymyr Martynenko (official) | День Незалежності!🇺🇦Цього року 33. Майже третину з них - платячи велич...

Логотип телеграм спільноти - Volodymyr Martynenko (official) Volodymyr Martynenko (official) @Martynenko_official
191 Охват/переглядів 2024-08-24 08:06 Повідомлення №707
День Незалежності!🇺🇦Цього року 33. Майже третину з них - платячи величезну ціну життями своїх кращих синів та дочок...Та навіть попри це є ще ті, хто марить про "повернення в імперію", про "обьятія", "про ковбасу по два двадцять" та "пломбір по 5 копійок".Оте давнє пророче Тарасове "...Кайдани порвіте та вражою злою кров'ю волю окропіте..." продовжує бути вектором розвитку і для нинішніх поколінь."Демілітаризація", "денацифікація" та всі інші "де" кривавого північного тирана приносять зовсім зворотний ефект. Тепер увесь світ знає, хто такі українці, а користуватися зброєю не вміють хіба немовлята, та й то не факт що.В цей день, як і у всі інші, пам'ятаємо і віддаємо шану тим, хто заради Незалежності віддав найцінніше - своє життя! Низько вклоняємося тим, хто боронив і боронить нашу Незалежність!Слава Героям!Попри втрати і страждання, попри біль, горе і розруху наша нація сильна як ніколи. Загартована в боях і обпечена в полум'ї. З мечем і з щитом! Зі ствердним генетичним рішенням на всі майбутні покоління більше не боятися. Відбоялися. Тепер відчули і зрозуміли, що "театр" може бути не тільки в нас, а й в них. І точно знаємо, що треба зробити, аби ще років двісті їх виживші нащадки боялися сюди навіть голову повернути.Хочу побажати всім нам якнайшвидшої Перемоги! А потім - всеосяжного Миру! В наших містах і селах, в полях і посадках, на дорогах і вулицях. І в кожній українській родині.З Днем Незалежності, Україно!З Днем Незалежності, українці!