Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Volodymyr Martynenko (official)
Додано 14 лип 2024

Volodymyr Martynenko (official)

@Martynenko_official
Кількість підписників: 182
Фото: 280
Відео: 189
Посилання: 114
Опис:
Офіційний канал громадського та політичного діяча, доктора філософії у галузі "Право" Володимира Мартиненко Facebook: https://www.facebook.com/volodimir.martinenko
Джерело

Volodymyr Martynenko (official) | Ну штож🥳Я довго і терпляче мовчав про цю двіжуху, дававши час Державні...

Логотип телеграм спільноти - Volodymyr Martynenko (official) Volodymyr Martynenko (official) @Martynenko_official
163 Охват/переглядів 2024-08-14 15:16 Повідомлення №703
Ну штож🥳Я довго і терпляче мовчав про цю двіжуху, дававши час Державній міграційній службі України підрулити ситуацію, але кажись воно там нікому не вперлося. А зря шо не вперлося.Вобщим сідайте зручніше, будем пробувать шукать істину разом.Наперед хочу подякувати всім тим простим роботягам із ДМСівських кабінетів, які витримують натіск городських сумашедших і тих, хто при здоровому умі через пришиблиних "старших товаріщей", які ніяк не можуть зупинитися від монетизації власної дурості.Почнемо здалеку. Є такий собі підсанкційний комєрсант (чуть не написав "алігарх", але в нас же вже нема олігархів🥳) Паша Фукс. Птіца польоту непереборчивого, пробує підлататься де вийде і розсадить людей де зможе. Оті ото санкції йому виходить що трохи нижче ременя на штаніх шо з передньої, шо з задньої сторони. Парєнь живе підходами "дєньгі не пахнуть" і "дєньгі рєшают всьо". А є в цього Паші корєш давнішній. Славік Гузь. Ага, той шо керує столичною міграційкою. Глубіну їх відносин навіть назнімав Міша Ткач. Воно б наслідком мало би стати гучне "ата-та", але відать ситуація серед керівників нікого особо не гребе. Чи гребе?🤔Ну ок, не гребе дружба посадової особи з підсанкційними комєрсами, так може хоч трохи набентежить оця назекашна двіжуха із конфіскацією майже 6 млн грн необгрунтованих бабулєтів у чиновника з міграційки, про які звітує Національне агентство з питань запобігання корупції - НАЗК?Мені чогось кажеться шо по сраці треба вже комусь дати.Нє? Ну ладна, тоді продовжимо. Подейкують в узкіх знающих кругах, шо однією із схємок-тємок є обслуговування (читай кришування) мігрантів з Азії, сходу і недалекого (в смислі відстані, а не умствєнного розвитку) зарубіжжя. Оці всі мутки із женітьбой на одінокіх бабушках, включення в дворові спортивні збірні по доміно та інші "підстави для перебування іноземців" (всіх лайфхаків розкривають не будемо поки) не пролітають безкоштовно. Конструкції, що приносять багатомільйонний кеш. В чиї кармани самі здогадаєтесь?Кароче давайте тако - або керівництво ДМС виходить з комунікаціями, запускає внутрішню перевірку і озвучує результати, або оці скандали пару раз у тиждень навколо Управління ДМС в Києві та Київській області покажуться дєтскими нерозбавленими радостями і чисто случайно прийдеться згадать, а хто ж тримає цього палкого бєссєрєбряного юношу на такій хлібній должності і скіко пєчєнюх за це отримує😉