Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - МАРШАЛОК
Додано 14 лип 2024

МАРШАЛОК

@Marshal_OK
Кількість підписників: 230
Фото: 506
Відео: 21
Посилання: 127
Опис:
Про економіку, фінанси, податки і не тільки - останні новини, аналітика, власний погляд.
Джерело

МАРШАЛОК | І ще одне спостереження після усіх цих зустрічей щодо підвищення подат...

Логотип телеграм спільноти - МАРШАЛОК МАРШАЛОК @Marshal_OK
151 Охват/переглядів 2024-08-03 06:30 Повідомлення №864
І ще одне спостереження після усіх цих зустрічей щодо підвищення податків. Представники бізнесу говорили про скорочення видатків, для того щоб знайти додатковий ресурс який би дозволив дещо зменшити потребу у підвищенні податків. Проте у мене трішки інша логіка. Зокрема, якщо всі видатки, окрім військових, фінансуються за рахунок коштів донорів, то тоді виходить, що нам навпаки краще щоб такі видатки зростали. Чому? Бо це, найперше - зарплати працівників бюджетної сфери чи тих хто за рахунок бюджету отримує зарплати, а це знову ж таки ПДФО і військовий збір, які надходять до державного бюджету. А також це споживання, яке конвертується у, як мінімум, ПДВ. Тобто це такий собі частковий перерозподіл коштів донорів на потреби військових. Але чомусь наявність такого алгоритму ніхто не зауважив… І звісно, що такий алгоритм запрацює лише у тому випадку, коли у нас буде достатньо доступної зовнішньої допомоги. Чого, на жаль, ми поки не бачимо на 2025 рік, який направду може бути досить складним, щодо забезпечення фінансової стійкості. І ще одне слушне зауваження, від Премʼєр-міністра, яке є дуже правильним: «навіть якщо і вдасться щось скоротити (видатки), то воно однаково не зможе бути використано на фінансування оборони. Це заборонено донорами».Якось так…