Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Марк Савчук
Додано 14 лип 2024

Марк Савчук

@Mark_Savchuk
Кількість підписників: 1 610
Фото: 1,250
Відео: 270
Посилання: 442
Опис:
📌 Український громадський діяч, публіцист, голова Ради громадського контролю НАБУ 🪓 "Демократична сокира" Детальніше тут: https://sokyra.party/uk/profile/21 Коротко і просто — про події, які відбуваються в 🇺🇦 Україні!

👥 Кількість підписників

1 610
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -7
Середній/Місяць:: -14

👁️ Середній перегляд на повідомлення

932
Середній/День:: 992
Середній/Тиждень:: 634
ERR: 57.89%

📊 Кількість повідомлень на день

0.7
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.6
Середнє за день: 0.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 965 24-10-22 13:06
💰 Окей, бачу треба розʼяснювальна бригада по тому, що зараз з кредитом 50 млрд $ від G7. Тут у Вашингтоні зараз багато розмов про це.👌Коротко: все добре і йде по гарному для нас сценарію. За зовнішнє фінансування 2025-го року я спокійний. Далі деталі:▪️Гроші (в цілому 50 млрд $) умовно можна поділити на дві частини від ЄС (в G7 це Італія, Франція та Німеччина) та інших (США, Канада, Японія, Британія)▪️Яка пропорція кожної країни в цих 50 млрд - дізнаємося тут у Вашингтоні 25-го жовтня. Тому і пишу, що у ЄС рішення ДО 35 млрд. Скоріш за все буде:- 20 млрд ЄС 🇪🇺- 20 млрд США 🇺🇸 - 10 млрд Японія- Канада - Британія. До речі, Британія 🇬🇧 вже оголосила що дасть 3 млрд, тому думаю це сигнал що так і буде. 🗓️ Але чекаємо пʼятниці де все буде офіційно анонсовано. ▪️ЄС виділяє через свій фонд по Extraordinary Revenue Acceleration for Ukraine (ERA). Гроші прийдуть у 2025-му і будуть привʼязані до певних проміжних маяків в Ukraine Facility Plan. ▪️Всі інші, включаючи Штати дадуть в новий фонд Світового банку -financial intermediary fund (FIF). Це важливо розуміти, що в такому випадку гроші будуть вже у Світового банку, і це захищає нас від певної політичної турбулентності в США. Відповідно далі ці гроші (не військова частина) будуть виділятися наступний рік- два.Які самі маяки для них будуть ще невідомо, але це буде вже стандартні для нас документи: DPL Світового банку- умови США і МВФ.Тут ‼️ увага. Для наших особливо обдарованих деяких діячів підкреслюю - виконання показників макростабільності буде обовʼязковим і програму МВФ треба буде так само обовʼязково виконувати!!!!! Інакше - 🙅‍♂️ ніт грошей. 💁‍♂️Справді, ще раз - ці 50 млрд НЕ заміна МВФ, а їх доповнення щоб закрити дірку на наступні роки ! І як би того не хотілось, але гроші це не наші, а кредитні G7. Томуреформи треба буде під них робити теж. Ну начебто коротко все 🤷‍♂️. В пʼятницю буде більше деталей.