Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЖК «Малахіт»
Додано 01 вер 2021

ЖК «Малахіт»

@Malaahit
Кількість підписників: 626
Фото: 966
Відео: 15
Посилання: 141
Опис:
ТОВ "ІНВЕСТБУДГАЛИЧИНА" На каналі розміщується інформація про всі дії компанії на території комплексу ЖК «Малахіт», а саме щоденний звіт про виконану роботу, оголошення, попередження мешканців про майбутні роботи, а також всі новини комплексу.

👥 Кількість підписників

626
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: 0

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 567 23-10-10 13:15
Ми новий український бренд "М&В" ("Mushrooms and Berries"). Як не складно здогадатись з нашої назви, ми прививаємо українському та європейському споживачу любов до найголовніших принад України, а саме Закарпаття - Грибів та Ягід. Нарешті кожен бажаючий зможе гідно оцінити наші нереально смачні делікатеси, що дарує багата українська земля. Трюфель в минулому, головна фішка нашої компанії та її обличчя це сушений Білий Гриб. Ароматні супи, надзвичайно смачні гуляші та підливи, рагу і тушковані овочі з м'ясом, стають неперевершеними в поєднанні зі справжнім сушеним Білим Грибочком. Наша продукція пройшла всі можливі українські та європейські сертифікації якості. Наш гриб визнано одним з найчистіших на теренах України. "М&В" одні з небагатьох, хто впевнений у довершеності своєї продукції. Не втрачай можливості, поринути в Закарпатській ліс та справедливо оцінити старання нашої команди. Переходь за посиланням: https://t.me/Mushrooms_and_Beries. Ми тебе ще не раз приємно здивуємо!З любов'ю, "М&В"!
👁 2,190 23-05-23 15:36
ОГОЛОШЕННЯ !Шановні мешканці!Інформуємо Вас, що станом на 01.04.2023 року загальна заборгованість за послуги, надані ТОВ «ІНВЕСТБУДГАЛИЧИНА» по Вашому будинку, розташованому за адресою: м.Київ, вул. Богданівська, 7-Д, складає 670 622,11 грн. З огляду на вищевикладене, зважаючи на відсутність будь-якого бажання з боку більшості з Вас знайти конструктивне рішення у вирішенні даного питання з керуючою компанією, а також, ураховуючи систематичне зростання заборгованості в частині оплати послуг з обслуговування Вашого будинку, що є Вашим прямим обов’язком відповідно до діючого законодавства України, ТОВ «ІНВЕСТБУДГАЛИЧИНА» вимушене, відповідно до положень Ст. 8 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, припинити обслуговування Вашого будинку та надання житлово-комунальних послуг з 01.07.2023 року. Просимо надати свого представника/суб’єкта для переукладання договорів щодо надання комунальних послуг, а саме послуг з водопостачання і водовідведення, електропостачання та теплопостачання Вашого будинку до 26.05.2023 року.
👁 512 23-01-31 07:19
Негативні наслідки з якими зустрінуться мешканці при стягненні боргу з боржника за Житлово-комунальні послуги в судовому порядку:- арешт майна/рахунків Боржника, що в свою чергу не дозволить придбати/продати нерухоме майно, а також, призведе до занесення Боржника в реєстр боржників, що  створить негативну кредитну історію в банківських установах (обмеження до кредитних ресурсів);- тимчасове обмеження боржника - фізичної особи у праві виїзду за межі України при виконанні судових рішень;- звернення стягнення на кошти, цінні папери, інше майно (майнові права), корпоративні права, майнові права інтелектуальної власності, об’єкти інтелектуальної, творчої діяльності, інше майно (майнові права) боржника, у тому числі якщо вони перебувають в інших осіб або належать боржникові від інших осіб, або боржник володіє ними спільно з іншими особами;- звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інший дохід боржника;- додаткові фінансові витрати у вигляді сплати окрім заборгованості за житлово-комунальні послуги, також сплату судового збору – орієнтовно від 2684,00 грн. до 8 000 грн. (в залежності від кількості договорів по яким виник борг), а також витрати у вигляді надання правової допомоги в суді (послуги адвоката) у розмірі 5000 грн.Наприклад: при стягненні боргу за рішенням суду в 10 000,00 грн. з боржника буде стягнуто:10000 грн. основного боргу2684 грн. судовий збір. (в разі стягнення заборгованості по одному договору, якщо на обслуговування укладено декілька договорів (наприклад 2 договори - судовий збір складає 5368 грн., 3 договори 8052 грн.).5000 правова допомога (послуги адвоката).Всього: 17684 грн. - це  в разі добровільного виконання рішення суду.В разі примусового стягнення, виконавчою службою додатково буде стягнуто 10% від суми боргу, + арешт майна, рахунків, заборона виїзду і т.д.Всього в разі примусового виконання рішення суду сума боргу збільшиться  майже в 2 рази і буде складати: 19452,4 грн.
👁 482 23-01-26 07:14
Негативні наслідки з якими зустрінуться мешканці при стягненні боргу з боржника за Житлово-комунальні послуги в судовому порядку:- арешт майна/рахунків Боржника, що в свою чергу не дозволить придбати/продати нерухоме майно, а також, призведе до занесення Боржника в реєстр боржників, що  створить негативну кредитну історію в банківських установах (обмеження до кредитних ресурсів);- тимчасове обмеження боржника - фізичної особи у праві виїзду за межі України при виконанні судових рішень;- звернення стягнення на кошти, цінні папери, інше майно (майнові права), корпоративні права, майнові права інтелектуальної власності, об’єкти інтелектуальної, творчої діяльності, інше майно (майнові права) боржника, у тому числі якщо вони перебувають в інших осіб або належать боржникові від інших осіб, або боржник володіє ними спільно з іншими особами;- звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інший дохід боржника;- додаткові фінансові витрати у вигляді сплати окрім заборгованості за житлово-комунальні послуги, також сплату судового збору – орієнтовно від 2684,00 грн. до 8 000 грн. (в залежності від кількості договорів по яким виник борг), а також витрати у вигляді надання правової допомоги в суді (послуги адвоката) у розмірі 5000 грн.Наприклад: при стягненні боргу за рішенням суду в 10 000,00 грн. з боржника буде стягнуто:10000 грн. основного боргу2684 грн. судовий збір. (в разі стягнення заборгованості по одному договору, якщо на обслуговування укладено декілька договорів (наприклад 2 договори - судовий збір складає 5368 грн., 3 договори 8052 грн.).5000 правова допомога (послуги адвоката).Всього: 17684 грн. - це  в разі добровільного виконання рішення суду.В разі примусового стягнення, виконавчою службою додатково буде стягнуто 10% від суми боргу, + арешт майна, рахунків, заборона виїзду і т.д.Всього в разі примусового виконання рішення суду сума боргу збільшиться  майже в 2 рази і буде складати: 19452,4 грн.
👁 392 22-12-31 11:39
ТОВ “Охоронна фірма “Омега” вітає українців з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами! Звичайно, майже в кожного з нас є бажання відправити 2022 рік в напрямку всім відомого корабля, проте потрібно все ж йому подякувати за те хороше, яке мало місце бути. Ми нарешті зрозуміли значення та вартість нашої з Вами Незалежності, бути українцем — це престиж і цей престиж потрібно втримувати та розвивати в майбутньому. Ми стали сильнішими та стійкішими, хто собі міг уявити що ми будемо жити під ракетними обстрілами та ще й намагатись вести свої буденні справи. Наступний 2023 рік є роком сподівання. Ми всі сподіваємось, що саме цей рік стане Роком нашої з Вами Перемоги. Ми всі сподіваємось що наша ненька — Україна змиє кров зі свого обличчя та стане вільною, сильною, квітучою та розвиненою. Ми всі сподіваємось, що наші близькі, які зараз боронять нас з Вами на передових, повернуться живими. Ми всі сподіваємось, що всі наші мрії в наступному році здійсняться і як воно може бути інакше коли про одне й те саме мріють 40 мільйонів. І сидячи за новорічним столом, виділіть хвилину, та вшануйте пам'ять наших захисників, які віддали своє життя, заради того щоб у нас була змога зустріти Новий Рік.ТОВ “Охоронна фірма “Омега” бажає Вам всього найкращого, найяскравішого та найщасливішого в в 2023 році. Бажаємо Вам, щоб цей Новий Рік став для Вас початком нового та кращого життя. Нехай весь смуток, біль, розпач забирає минулий рік, а Новий нехай не бере з нього прикладу. З Новим 2023 Роком!!!!!!З повагою,ТОВ “Охоронна фірма “Омега”https://t.me/OF_Omega
👁 541 22-11-08 10:46
Інформаційний лист щодо впровадження системи GSM-модуля на ЖК «Малахіт»,будинку 7-Г (обидва шлагбауми)GSM модуль призначений для дистанційного керування пристроями. Під час виклику з’єднання не відбувається, пристрій розпізнає Ваш номер і відкриває шлагбаум. Система буде працювати від виклику з мобільного телефону. Номери, надані резидентами комплексу, будуть додані до пристрою, який буде встановлений  у шлагбаум. GSM модуль приймає дзвінки та забезпечує проїзд лише з номерів телефонів, які були попередньо додані до бази даних. Опускання стріли шлагбаума відбувається автоматично через 5 секунд після підняття. Стріла шлагбауму також не опуститься при наявності завади між фотоелементами, які надають безпеку особі або автотранспорту, що можуть знаходитися під стрілою шлагбауму.Вищенаведене обладнання дозволить забезпечити самостійний проїзд, також мітки та дистанційне  керування, яке працювало раніше залишається у робочому стані.Для того, щоб номер телефону було додано до бази ВЛАСНИКУ необхідно звернутись до управляючої комплексом.Орендарі додаються до бази лише зі згоди Власника або його офіційного представника. У разі зміни орендаря ВЛАСНИК має повідомити про видалення номеру.Повідомте, будь ласка, номери телефонів до 13.00 години 11 листопада 2022 року.  Для виключення перебування сторонніх авто на території комплексу при повідомленні  номерів телефонів також слід зазначити номери ваших авто.Інформацію слід надати у телеграм або Viber за телефоном: 063-031-51-95 зазначивши адресу, ПІБ власника, номери телефонів, номери авто. На одну квартиру можна подати не більше чотирьох номерів.Нагадуємо, що додаються тільки співвласники будинку 7-ГГрафік прийому дзвінків: понеділок-четвер з 10.00 до 17.00;п'ятниця  з 10.00 до 13.00. Управляюча ЖК «Малахіт» Світлана Віталіївна 063-031-51-95
👁 482 22-10-31 17:36
ДТЕК частково відновив електропостачання в Києві після ранкової атаки, однак в столиці діють екстрені обмеженняСпеціалісти ДТЕК Київські електромережі відновили електропостачання для споживачів та об’єктів водоканалу, які лишились без світла через терористичну атаку росії на об’єкти критичної інфраструктури міста ранком 31 жовтня.Станом на 18:00 спеціалісти ДТЕК перевели на тимчасову схему живлення всіх знеструмлених споживачів в Києві. Ці клієнти знову зі світлом.Водночас за вказівкою системного оператора НЕК «Укренерго», в Києві наразі застосовані екстрені обмеження електропостачання.Тому частина споживачів зараз тимчасово без електропостачання, відповідно до потреб енергосистеми.Для цих споживачів електропостачання буде відновлено після стабілізації ситуації в енергосистемі, відповідно до вказівки диспетчера «Укренерго».У зв’язку зі збільшенням навантаження на електромережі, просимо відповідально ставитися до споживання електроенергії — вмикати енергоємні прилади по черзі та максимально знизити споживання електроенергії в пікові години з 17.00 до 23.00.