Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Жорін /// Третій армійський корпус
Додано 13 січ 2022

Жорін /// Третій армійський корпус

@MaksymZhorin
Кількість підписників: 108 443
Фото: 2,950
Відео: 1,790
Посилання: 1,250
Опис:
Блог Максима Жоріна "Мосе". На війні як доброволець з 2014 року, екс-командир полку АЗОВ. Зараз - підполковник ЗСУ, заступник командира Третього армійського корпусу. Розповідаю про реальний стан речей на фронті. Для зв'язку: @ShtabZhorina_bot 👊🏻
Джерело

Жорін /// Третій армійський корпус | Мене особисто починає трохи лякати те, що суспільство стало досить спо...

Логотип телеграм спільноти - Жорін ꑭ Третя штурмова Жорін /// Третій армійський корпус @MaksymZhorin
69 000 Охват/переглядів 2024-07-23 11:43 Повідомлення №5281
Мене особисто починає трохи лякати те, що суспільство стало досить спокійно сприймати втрату населених пунктів. Не в останню чергу через ракурс медійного висвітлення. Якщо ще рік тому втрату навіть найменшого населеного пункту сприймали, як проблему, на якій потрібно сфокусувати увагу, то сьогодні це якось дуже все буденно. Ну втратили військові десь на Сході якесь село, військові і повернуть.Росіяни хоч і несуть величезні втрати, але потроху просуваються. І це справа не лише військових, а абсолютно всього суспільства й всієї країни. Всі українці мають мобілізуватись, згуртуватись. Натомість ситуація на фронті все складніше, а от суспільство все більш поляризується: є ті, хто включений у боротьбу і ті, хто вважає, що це вже не їхня справа. Так можу запевнити - навіть ті, хто від цієї боротьби далекий, відчують наслідки від приходу рашки на рівні з усіма. Якщо ми не хочемо чути новини про втрати наших територій, маємо як країна прокинутись, знайти місце в цій війні і мобілізувати свої можливості: зараз щоб втримати фронт, а в подальшому щоб повернути своє.@MaksymZhorin 👊🏻