Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Жорін /// Третій армійський корпус
Додано 13 січ 2022

Жорін /// Третій армійський корпус

@MaksymZhorin
Кількість підписників: 108 334
Фото: 2,950
Відео: 1,790
Посилання: 1,250
Опис:
Блог Максима Жоріна "Мосе". На війні як доброволець з 2014 року, екс-командир полку АЗОВ. Зараз - підполковник ЗСУ, заступник командира Третього армійського корпусу. Розповідаю про реальний стан речей на фронті. Для зв'язку: @ShtabZhorina_bot 👊🏻
Джерело

Жорін /// Третій армійський корпус | Від***біться від військових. Пріоритетні законопроекти, які сьогодні п...

Логотип телеграм спільноти - Жорін ꑭ Третя штурмова Жорін /// Третій армійський корпус @MaksymZhorin
62 200 Охват/переглядів 2025-09-07 13:44 Повідомлення №5840
Від***біться від військових. Пріоритетні законопроекти, які сьогодні попадають до порядку денного ВР, мають бути про захист та підвищення рівня соціального забезпечення військових, а не про посилення їхньої відповідальності. З однієї сторони на рівні держави декларується головна роль армії та військовослужбовців. З іншої - народні депутати подають ініціативи, що лише обмежують права військових. В контексті законопроєкту про відповідальність, є купа питань, повʼязаних із СЗЧ, незрозуміла відповідальність командирів і багато інших моментів. А головне, що займаються такими ініціативами, як завжди, ті, хто не має жодного відношення до армії. Натомість я не бачу навіть в обговоренні збільшення рівня зарплат у війську. Вже писав, наскільки гостро сьогодні стоїть це питання, коли матеріальне забезпечення різних категорій військовослужбовців знаходиться просто на ганебно низькому рівні.До цього можна додати відсутність перспективи демобілізації, відсутність нормальних ротацій, і можна уявити морально-психологічний стан людей. Незрозуміло, навіщо його ще погіршувати подібними законопроектами. Військові - це ті, завдяки кому сьогодні взагалі існує Україна. Тож і ставлення повинно бути адекватним.@MaksymZhorin 👊🏻