Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Жорін /// Третій армійський корпус
Додано 13 січ 2022

Жорін /// Третій армійський корпус

@MaksymZhorin
Кількість підписників: 108 351
Фото: 2,950
Відео: 1,790
Посилання: 1,250
Опис:
Блог Максима Жоріна "Мосе". На війні як доброволець з 2014 року, екс-командир полку АЗОВ. Зараз - підполковник ЗСУ, заступник командира Третього армійського корпусу. Розповідаю про реальний стан речей на фронті. Для зв'язку: @ShtabZhorina_bot 👊🏻
Джерело

Жорін /// Третій армійський корпус | ️Найперша та найважливіша ціль, яку ми маємо ставити у війні - знищити...

Логотип телеграм спільноти - Жорін ꑭ Третя штурмова Жорін /// Третій армійський корпус @MaksymZhorin
68 700 Охват/переглядів 2025-04-07 11:56 Повідомлення №5668
⚡️Найперша та найважливіша ціль, яку ми маємо ставити у війні - знищити максимальну кількість ворогів. Але це має досягатись не за рахунок людей, а за рахунок технологій та озброєнь!Вважаю, що на державному рівні ми повинні переорієнтувати свою стратегію ведення війни. Всю увагу та зусилля потрібно направити на розвиток військових технологій та розбудову власного ВПК. Дрони, ракети, зброя, боєприпаси, наземні роботизовані комплекси. А не хапання дідів на вулицях та змагання з кацапами у кількості солдат. Це абсолютно не відміняє необхідність мобілізації, інформаційну роботу, мотивацію населення до вступу до війська. За кожним дроном стоїть людина, яка їм управляє. Але воювати ми маємо так, щоб у першу чергу берегти життя наших людей. Дуже круто, що у нас настільки героїчні бійці, які відбивають у десятки разів переважаючі по кількості солдат підарські атаки в контактних боях. Проте ми не повинні взагалі допускати, щоб ворог підходив до бійця в окопі. Піхота противника має бути уражена ще на підступах - за допомогою технологій та достатнього обсягу озброєння.Люди - найцінніше, що має наша держава. Якомога менша кількість українців має вбивати якомога більшу кількість російських підорів.@MaksymZhorin 👊🏻