Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Жорін /// Третій армійський корпус
Додано 13 січ 2022

Жорін /// Третій армійський корпус

@MaksymZhorin
Кількість підписників: 108 443
Фото: 2,950
Відео: 1,790
Посилання: 1,250
Опис:
Блог Максима Жоріна "Мосе". На війні як доброволець з 2014 року, екс-командир полку АЗОВ. Зараз - підполковник ЗСУ, заступник командира Третього армійського корпусу. Розповідаю про реальний стан речей на фронті. Для зв'язку: @ShtabZhorina_bot 👊🏻
Джерело

Жорін /// Третій армійський корпус | Стосовно новопризначеного військового омбудсмена. На цій посаді мав оп...

Логотип телеграм спільноти - Жорін ꑭ Третя штурмова Жорін /// Третій армійський корпус @MaksymZhorin
57 800 Охват/переглядів 2025-01-03 16:48 Повідомлення №5532
Стосовно новопризначеного військового омбудсмена. На цій посаді мав опинитись колишній військовий, ветеран. А не грантова ліва активістка з великим досвідом наїздів на націоналістів. Тоді хоча б іміджево ця історія була б корисна. Але у нас в державі по ходу якась принципова позиція - на відповідальні по ветеранському напрямку посади НЕ ставити ветеранів. Якщо брати доцільність інституту військового омбудсмена в цілому, чомусь впевнений - від того, що ми створимо новий орган, який буде вирішувати питання органів, що вже існують - ситуація не зміниться. Нам потрібно нарешті переходити до практичного вирішення проблем, а не видумування нових інституцій, піар-ходів і тд. Багато СЗЧ? На це є перелік причин. З кожною причиною потрібно працювати окремо. І можна працювати - досвід нашої Третьої штурмової може це підтвердити. В армії є відділення, посади, люди, які безпосередньо мають цими питаннями займатися: робота з особовим складом, бойова підготовка, морально-психологічний стан бійців. Просто в деяких підрозділах ці служби працюють, а в деяких існують на папері. План простий: проаналізувати успішний досвід, поширити його на все військо. Не з тієї сторони ми вічно намагаємось зайти. Замість того, щоб полагодити існуюче - вигадуємо нове, а потім засмучуємось. Або просто шукаємо місця, аби побільше грантових активістів прилаштувати😏@MaksymZhorin 👊🏻