Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Максим Дирдін / Верховна Рада України
Додано 14 лип 2024

Максим Дирдін / Верховна Рада України

@MaksymDyrdin
Кількість підписників: 475
Фото: 1,850
Відео: 254
Посилання: 165
Опис:
Офіційний канал народного депутата України по 132 округу Дирдіна Максима Євгеновича
Джерело

Максим Дирдін / Верховна Рада України | Ознайомився з коментарем виконавчого комітету (фактично — мера Первома...

Логотип телеграм спільноти - Максим Дирдін / Верховна Рада України Максим Дирдін / Верховна Рада України @MaksymDyrdin
11 300 Охват/переглядів 2026-02-12 15:08 Повідомлення №2527
📌Ознайомився з коментарем виконавчого комітету (фактично — мера Первомайська) до мого попереднього допису. 🫤Прикро, але замість відповіді по суті піднятих проблем нас знову намагаються завести у болото формальностей. Та цього разу нема бажання залишати це без реакції.💬Бо брехня і маніпуляції з боку мерії рано чи пізно виходять назовні. Раніше про це знали лише всередині виконкому та депутатського корпусу. Тепер знатиме вся громада міста.📜Депутатське звернення було офіційно направлене 9 лютого 2026 року з моєї службової електронної адреси (скрін додаю). Описка в документі — технічна помилка.Факт подання звернення підтверджується реєстраційним номером. Усе інше — спроба відвести увагу від змісту.👆Я підняв питання температурного режиму в закладах освіти та забезпечення генераторами не заради політичних дискусій, не для «хайпу» і не для гучних заяв. Йдеться про базові, елементарні умови для дітей та працівників освіти. І замість пояснення:✅️чому немає фінансування,✅️хто за це відповідає,✅️і що конкретно планується робити,нам розповідають про рік у шапці документа. Це і є рівень «аргументації» мерії.❓️Тепер щодо рішень міської ради.Формально — рішення ухвалюють депутати.Фактично — всі чудово розуміють, як відбуваються сьогодні голосування.Якщо мер дав добро, кошти виділяють і депутати голосують. Мер не дав добро фінансовому управлінню - рішення не виноситься на голосування. Це і є та сама «керована демократія», про яку в сесійній залі не прийнято говорити вголос. І тепер ми бачимо новий етап — перекладання відповідальності.🔥Міський голова вже публічно заявляє, що питання фінансування — це, мовляв, виключно відповідальність депутатів. Депутати, це вам до відома. Зверніть увагу! Але без ініціативи мера депутатам просто нічого голосувати.📌На жаль, п’яти голосів нашої фракції у міській раді недостатньо, щоб зламати систему, яку роками вибудовував міський голова. Усі пропозиції нашої фракції системно ігноруються, незалежно від того, йдеться про політичні питання чи про реальні потреби громади.🤷‍♂️І поки мерія воює з описками та формальностями, питання безпеки, тепла і нормальних умов у закладах освіти так і залишаються без відповіді.