Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - F1 with Maks Podzigun 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

F1 with Maks Podzigun 🇺🇦

@MaksPodzigun
Кількість підписників: 56 373
Фото: 5,560
Відео: 117
Посилання: 2,990
Опис:
Телеграм-канал про Формулу-1 від коментатора Макса Подзігуна. Клуб: www.f1podcast.club співпраця: [email protected]
Джерело

F1 with Maks Podzigun 🇺🇦 | Aston Martin та Honda дали пресконференцію, де пояснили, чому на Гран ...

Логотип телеграм спільноти - F1 with Maks Podzigun 🇺🇦 F1 with Maks Podzigun 🇺🇦 @MaksPodzigun
30 600 Охват/переглядів 2026-03-05 08:33 Повідомлення №9832
Aston Martin та Honda дали пресконференцію, де пояснили, чому на Гран Прі Австралії від них не варто очікувати фінішу в гонці.Головні тези:• Критичні вібрації: силова установка Honda генерує аномальні вібрації, причину яких досі не встановлено. Це призводить до руйнування кріплень батареї та механічних пошкоджень елементів боліда (дзеркал, ліхтарів) безпосередньо під час руху.• Є ризики для здоров'я пілотів: вібрація передається на кермо настільки сильно, що це загрожує травмами. Фернандо Алонсо вважає, що зможе проїхати не більше 25 кіл поспіль через ризик незворотного пошкодження нервів рук. А для Ленса Стролла, який мав травму руки, цей ліміт становить лише 15 кіл.• Проблеми з потужністю двигуна: Ньюї натякнув на дефіцит потужності двигуна Honda. Через це система змушена занадто інтенсивно використовувати електроенергію для компенсації, що призводить до швидкої розрядки батареї на прямих.Як наслідок, команда підтвердила, що буде змушена «суворо обмежити» кількість кіл у гонці. Фактично це означає, що боліди навряд чи зможуть подолати повну дистанцію Гран-прі.P.S. Ньюї вважає, що шасі насправді вийшло хорошим, можливо одразу за топ-4 команд і програє їм не більше секунди, а 4 секунди відставання з тестів - це наслідок проблем із силовою.