Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - F1 with Maks Podzigun 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

F1 with Maks Podzigun 🇺🇦

@MaksPodzigun
Кількість підписників: 56 373
Фото: 5,560
Відео: 117
Посилання: 2,990
Опис:
Телеграм-канал про Формулу-1 від коментатора Макса Подзігуна. Клуб: www.f1podcast.club співпраця: [email protected]
Джерело

F1 with Maks Podzigun 🇺🇦 | Третій день думаю, як про це написати, тому напишу про особисте.Зі Сла...

Логотип телеграм спільноти - F1 with Maks Podzigun 🇺🇦 F1 with Maks Podzigun 🇺🇦 @MaksPodzigun
33 000 Охват/переглядів 2025-05-02 10:09 Повідомлення №8429
Третій день думаю, як про це написати, тому напишу про особисте.Зі Славою познайомився перед Спа-2021 в старому офісі трансляцій Сетанти, він коментував Формулу-1 на рос.мовні регіони, сидів за сусіднім коментаторським місцем.До літа минулого року ми перед кожною кваліфікацією та гонкою теревенили про формульні справи. Слава любив поговорити про перегони. Іноді, як мені здавалося, аж занадто. Я навіть трохи злився на нього, що не дає спокійно підготуватися до трансляції. Час від часу навіть зачинявся в коментаторській раніше, щоб перечитати останні новини та пригадати головні теми вікенду.У нас була традиція: робити прогноз на топ-3 перед кожним стартом, а потім обговорювати результати після фінішу.Слава щиро вболівав за Ferrari. І я радий, що він встиг прокоментувати перемогу Леклера в Монако.Ще до тієї гонки йому прийшла повістка і наприкінці травня Слава мобілізувався.Позавчора ввечері я дізнався, що Вʼячеслав Кобржицький загинув на донецькому напрямку, боронячи Україну...Війна щодня забирає життя найсміливіших.Вічна памʼять.