Джерело
Хтива Письменниця | відгук_на_книгу «Вище неба» від Ліз Томфорд Вітайте мене у клубі цих в...
174 Охват/переглядів
2026-01-02 18:05
Повідомлення №1233
#відгук_на_книгу «Вище неба» від Ліз Томфорд Вітайте мене у клубі цих ваших спортивних романів і зелених чоловічків🍾Оцінка: 🎀🎀🎀🎀🎀Для кого: спортивний ромком; для усіх хто любить посміятись і зелені прапорці.Що мені сподобалося: — щирість та чесність персонажів, відчуття, ніби вони оголені перед тобою зі своїми проблемами і травмами;— те, що у Стіві сів вібратор!!! це топ сцена і я хочу навчитись бути такою прямою, як і вона; — підколи та іскри між головними героями;— Зандерс і його хіть, а також доброта. Він шикарний чоловік.Я завжди вірила, що здорові стосунки у книжках — нудно. Але тут я перевзуваюсь 👢 Враховуючи той факт, що я люблю дарк романи, то я максимально здивована відчуттям спокою під час прочитання. Ніби тебе огорнули теплим пледом, на вулиці весняне сонце, все починає цвісти, а ти пʼєш чай і посміхаєшся. От, що я відчувала під час читання. Зандерс викликав у мене повне розуміння, я навіть відчула себе на його місці. Всі ми колись надягали маску. Але його бажання змінюватись і все таки полюбити себе і прийняти любов інших — найбільший показник свідомості. А Стіві? БОЖЕ ТА ВОНА УОСОБЛЮЄ ДІВУ!!! І вона бореться зі стереотипами, які є у повсякденному житті кожної жінки. Я не думаю, що спортивні романи мені до душі, але «Місто вітрів» дочитаю точно.А ви що скажете?