«Іди ти нах@й зі своїм скарбом!», - Роман Скрипін в ефірі жорстко розніс Порошенка!🙈🤭Так-так, той самий Скрипін, який вопросом про дату початку Другої світової війни спочатку зробив так, що нардеп-регіонал Царьов завис, ну а потім - прішол в бєшенство 🙄 «Волинская рєзня» одним словом 😁 Скрипін довго працював з Петром Порошенком і знає його так само добре, як і, на жаль, я 🥲 В ефірі Скрипін називає Гетьмана спекулянтом на ЗСУ, що сховав статки та синів, а його команду – такими, на яких тавра ніде ставити 🫠 «Ти зберіг свою дупу. Ти спекулюєш на допомозі війську – «це скарб». Іди ти нах@й зі своїм скарбом! Тому що ти не є та людина, яка переживає за Україну. Це про Порошенка. Він особисто лобіював здачу Криму під ЧФ рф в обмін на знижку на російський газ; разом зі Свинарчуками розкрадали оборонку; при Петі знищено сотні тисяч тонн боєприпасів на складах. Він порушував закони як тільки міг, і далі порушує,тому що, якби було верховенство права, він би уже сидів. Його політична сила… Ірина Геращенко – працювала на каналі Медведчука і брехала, щовбитий Гонгадзе – живий, потім обнімалась з Новинським. Артур Герасимов, керівник фракції Порошенка – це ж сєпар Луганський. Льоша Гончаренко з георгієвською стрічкою і «утіснєніямі єго русского язика»… – там нема де печатку ставити. Там немає жодного патріота – сказав Роман Скрипін. Здається так по ПОПі та Євросолідарності ще ніхто не проходився, прям з ремньом 😁🌶️ 🔥 Так шо Акпєрову гріх ходити жалуваться на Сумочку, ми добрі 😇
В ці дні підтримуємо збірну України з футболу і бажаємо нашим хлопцям в неділю провести не менш результативний та видовищний матч зі збірною Бельгії 🇺🇦Саме тому сьогодні в рубриці #сумчани розкажу про одного з найвідоміших футболістів, якого Україні подарувала Сумщина 🔥Зустрічайте, «Легенда № 20» - Олег Гусєв 💪Він, без перебільшення, один із найяскравіших футболістів в історії українського футболу. Народився 25 квітня 1983 року в смт. Степанівка біля Сум. Є вихованцем сумської ДЮСШ. А кар’єру у великому футболі розпочинав в місцевому клубі «Фрунзенець-Ліга-99», де його помітив відомий тренер Вʼячеслав Грозний, який у 2002 році запросив Олега у київський «Арсенал».Звідти вже у 2003 році Олег Гусєв перейшов до київського «Динамо», де провів понад 13 років і став справжньою легендою клубу та всього українського футболу 😍🔹 Досягнення:✅ 5-разовий чемпіон України✅ 5-разовий володар Кубка України✅ 4-разовий володар Суперкубка України✅ Автор вирішального голу у ворота Швейцарії на ЧС-2006 у серії пенальті, який допоміг Україні вийти в 1/4 фіналу. Пізніше за виступ збірної на цьому Чемпіонаті світу Олег та інші збірники отримали ордени «За мужність» ІІІ ступеня🔥Гусєв завжди був відомий своєю працездатністю, швидкістю та універсальністю на полі. Він не лише блискуче атакував, а й міг ефективно діяти в обороні. Його внесок у розвиток українського футболу складно переоцінити.Зараз Олег Анатолійович Гусєв залишається частиною київського «Динамо», працюючи у тренерському штабі команди. Ну і як завжди, Сумочка знає про сумських трошки більше за інших. Тому ділюся з вами майже нікому невідомим фактом про Олега - нинішня його дружина - Валерія - донька депутата втікача Юрія Солода (ОПЗЖ), чоловіка славнозвісної «уменеємрійниці» Наталії Королевської (також ОПЗЖ) 🥶Але цей факт жодним чином не впливає на легендарність Олега 💙💛 Він справжній професіонал, який прославив Сумщину та Україну на світовій футбольній арені!
#сумчаниВирішив запровадити на Сумочці нову рубрику, про вихідців з Сумщини - людей, які відомі на всю Україну, а інколи - і далеко за її межами 💪 Абсолютна більшість з нас знає цих людей, але багато хто навіть не підозрює, що подарувала їх світові саме сумська земля ❤️----------------І почати я вирішив з Ади Роговцевої – легенди українського театру та кіно 🎥 Вона народилася 16 липня 1937 року в Глухові. Закінчила Київський театральний інститут імені Карпенка-Карого, після чого понад 35 років працювала в Київському академічному театрі драми і комедії імені Лесі Українки.Її знають за десятками яскравих ролей у кіно та театрі. Фільми «Вічний поклик», «Салют, Маріє!», «Лісова пісня», «Девʼять життів Нестора Махно» та ще десятки стрічок назавжди увійшли в історію українського кінематографа.Герой України (2007). Кавалер Ордена княгині Ольги II ступеня (2002), Ордена «За заслуги» I, III ступеня (1997, 2009). Лауреатка Національної премії імені Тараса Шевченка (1981) та ще десятків театральних нагород.Але Ада Роговцева – не лише видатна акторка. Вона завжди залишалася активною громадянкою, підтримуючи Україну в найважчі часи. Після анексії Криму та початку війни на сході України, назвала Росію державою-агресором. Активно допомагала бійцям АТО, виступала з концертами, організовувала збори коштів, за що була голошена в Росії персоною нон ґрата. 3 квітня 2022 року Ада Роговцева заявила, що росіянам ніхто не пробачить звірства, скоєні окупантами у Київській області та інших регіонах України. 84-річна зірка кіно зазначила, що Росія лишає по собі смерть та викликає виключно ненависть і огиду.Її талант, громадянська позиція та любов до рідної землі роблять її однією з найвизначніших уродженок Сумщини.💔 Буквально декілька днів тому світ побачив кліп на пісню «Памʼять» музиканта та бійця 47-ї бригади Костянтина «Адʼюнкта» Духновського, створений спільно з Культурним десантом. Головну роль у кліпі зіграла саме Ада Роговцева і вразила всіх своєю новою роботою. РЕКОМЕНДУЮ ДО ПЕРЕГЛЯДУ - https://youtu.be/SxJIcso1pjU?si=sC9qEdg995GyB53t
І потєклі рєкі вспять, і повиздихало все в усіх лісах, і получила Сумщина очірідного (після Ющенка) Прєзідєнта! 😱Правда не України 😁Розказую. Презідєнтом став Міша Ананченко. Вгадаєте прєзідєнтом чого? Прістєгніться. ПРЕЗИДЕНТОМФЕДЕРАЦІЇ ХОКЕЮНАТРАВІ 🍀🏑Це офіційно. А єслі неофіційно - Міша устав буть вєчним студентом і зі студенток рішив переключиться на спортсменок. Разнообразіть меню, так сказать 😂Як це случилося? Історія нетривіальна. Началося все зі звернення тренерського штабу нашої команди «Сумчанка». Як оказалось, попередній президент Української федерації задолжав Європейській федерації хокею на траві чуть більше 30 тисяч євро. Які миші зʼїли ті гроші углубляться нє будєм, но для федерації сума оказалась неподйомна. Я так понімаю, Міша підсуєтився по сумським та київським кєнтам, підключив Мінмолодьспорту і якось цей долг закрили. А збірні команди та наша «Сумчанка» получила шанс на жизнь і недавно вернулася с сорєвнованій с прєстіжним трофеєм - я писав про це раньше, кстаті, не подозревая даже, що до цієї новості ше прийдеться вернуться, ше й в такому странному контєксті 😂Ну і походу с тєх пор Мішаня воспилал любовью к большому хокейнонатравішному спорту на стільки сильно, шо рішив стать цілим прєзідєнтом соотвєтствующєй фєдєраціі, після того. Мощний і рєшитєльний шаг, так сказать.До Януковича, який в своє времʼя був головою Національного олімпійського комітєта, Міші ше канєшно далеко, но і неізвєсно, чи єсть в нього в принципі така цель. Може просто - поматросіт і бросіт 😁Но побачим, як то кажуть. Хокей на траві в нашій країні прєбиваєт в состояніі катастрофічєского упадка… І возможно тільки назначєніє Артьома Кобзаря секретарем фєдєраціі зможе спасти сітуацію 😂😂😂 Дєрзай, Міша, а ми понаблюдаєм 😎🍿Завжди вболіваємо за «сумських» в Україні!PS: «Сумчанка» особлива LOVE 🫶
КонтрРеволюція в Сумському горсовєті!🔥Сітуйовіна наступна: фракції ЄС, ОПЗЖ, четверо БЮТівців під прєдводітєльством камікадзе Толіка Сагача, Команда Діденко із «Сили і Честь» самовольно собралися на онлайн «сесію» - в сумі 22 депутата. Вадіка Акпєрова обрали прєдсідатілєм засіданія, відімо за ловкоє управлєніє хороводами по городу в поісках мусора. Хотіли проголосувати звернення до НАБУ, САП та всіх остальних, про то, шо Сумська міська військова адміністрація блокірує соціальні виплати (хотя на самом дєлє там просто бардак з бюджетом 🫠).Не проголосували… Но дали чьоткий сігнал, шо вони єдіний фронт і монолітная сіла, руководімая Акпєровим. Ну як я можу це назвать?.. Фальстарт, штанга, пройоб, вистріл собі в ногу… Очівідно перше весняне сонечко вдарило комусь у голову (і ще кудись) і нездорові амбіції побєділі здравий смисл🤷♂️Шо будєт дальше? А дальше політять галавєшки…В перву очірідь пизда присниться отщєпєнцам від «Батьківщини». Повірте, я Юлю знаю как нікто, самому частєнько прилітало ранєє!По розкладам на сійчас в лагєрі сопєрніков десь так: 9-10 вірних Юлі партійців Батьківщини + Слуги Народу + залишки Сили і Честі - близько 20-ти.Ну і не стоїть забувати що йде битва за ОПЗЖ, яке може получіть "золоту акцію"... І це с*ка під час війни, коли русня на кордонах стоїть...🤬🫣Ну то таке, то вже наступна історія...
Смішно, грусно і всьо одноврвмєнно 🙈Історія, яка складається в Сумській міській раді, навєрно, достойна екранізаціі. Думаю шосткінський Телеком-сєрвіс із одного з прєдидущих постів, за пару мільярдів справився би з цьою задачою 😁 Я даже названіє цьому кіно придумав: «Слово Кобзаря. Грязь под ногтями» 🙄А тепер обʼїсняю. Всі ви замітили, шо чєловєк, видающій сєбя за мера Сум - АртЁм Кобзар - очінь плотно здружився з людинкою ще недавно видающою себе за військового - Вадіком Акпєровим. Здружилися настільки плотно, шо кум Вадіка - Артем Кузнецов - став замом нашого в.о. мера, а фракція Вадіка - Європейська солідарність - увійшла в негласну коаліцію зі Слугами Народу у міській раді 🤯 Ну, а дальше ви помнете - Вадік, як містер Пропер мєсного разліва, водив по місту Кобзаря, тикав пальчиком в то, шо нада убрать, Артьом убирав, а потім вони на брудершафт друг друга дякували за ефєктівну работу 🤢Єстєствєнно, це не могло дліться вєчно і на недавнєм тайном собраніі фракції Слуг народу вопрос такої дружби встав 🤷♂️В процесі гарячих прєній і спорів більшість таки рішила - Кузнєцова уволить, а з ЄС дружбу запрітить! 🚫Но гвоздьом програми став імєнно Кобзар, який був катєгорічєскі протів таких рішеній. Він буквально во всєуслишаньє аргумєнтірував свою позицію: «Цього дєлать нєльзя! Бо я дав Вадіму і його команді СЛОВО ПАЦАНА, шо Кузнєцов працюватиме, а ЄС не трогатимуть» 😂🤦♂️Це просто хітяра! 🏆 Якшо пололожить його на вірші і перекласти на москальську, Вадім Лисий с вєлікім удавольствіємо орав би цього хітяру бухий в караокє!В ітогі, я так понімаю, нахєр підуть не тільки Кузнєцов, Акпєров і вся ЄС, но і Артьом Кобзар 👏Понімаю, девʼяності, бандітська романтіка, серіал брігада, вся хєрня, но нада ж отдуплится вже - на якій должності ти волєю судьби работаєш і в який час живеш...😏Але насмішив... 😁
❓А зналі лі ви, шо дєятєльность ісполкома Шосткінської міської ради настільки піздата, що варта того, щоб освєщать її в ефірах тєлєканалов аж за 1 000 000 гривень?Є тут хтось з Шостки? Шо скажете? Не продешевили? Може на ту дєятєльность стоїло вообще мільйонів 10 виділить?Гріх, канєшно, не потратить бюджетні гримні, тєм болєє на такого монстра регіонального тєлєвідєнія, як Телеком-Сервіс 😁Як не крути, а воно того стоїть! Шутка лі - 5,7 тисяч підписників у фейсбук-сторінки телеканалу, і аж по три стабільні лайки під постами! 👍 І 2,9 тисяч на ютуб-каналі 📺 цього лідєра шосткінського ефіру, з показатілями від 30 до 130 переглядів кожного відео! 😱Це сила! Це мощь! Це рвань!🔥Уважаємий виконком шосткінського горсовєта! В «Сумці Лисенка» один пост набирає більше просмотрів і лайків чим то, на шо ви лям вʼєбали! Давайте лучше в слєдующій раз цей лям мені! Буду про вас іногда шось хароше розказувать! А мільйончик я на допомогу ЗСУ пущу і зможу ще більше пацанам возить! І всі в дамках, всі довольні 😘
Дорогі сумчатка… Всі ви вже, мабуть, знаєте про трагічну, чорну новину, яка погрюкала в оселю до всіх українських споживачів американських грантів… Так, так - фінансування припинено. Це жах, який позбавляє життя будь якого сенсу 😢😢😢В звʼязку з цим, буду просити ваших донатів. Багато донатів, але в міру ваших можливостей…Прямо зараз ви можете допомогти. Важлива кожна гривня!Беріть її (гривню, їстєствінно 😁) і донатьте її на ЗСУ❗️Наші сумські волонтери, United24, Повернись живим, Стерненко, - будь-кому, хто має вашу довіру. Допомагати фронту критично важливо! І ми маємо продовжувати це робити, навіть якщо хтось із нас дуже втомився 💪Ну а ці всі сльози за грантами для мене - це просто якась дичина. По-перше, я в шоці від того скільки проектів отримували це фінансування 😳 (серед них є реально достойні та варті подальшого життя й процвітання). По-друге, я в шоці з того, що абсолютна більшість грантососів за такий тривалий час не змогли монетизувати свій бізнес. Це багато про що говорить. Але нам своє робити. Тримаймо стрій ❤️
Битва за Кобзаря!👊Часть перша 😁Хто слідить за сумською політикою, той точно замітив, шо в Сумській міській Раді в послєднє времʼя проісходить якась хєрня: то депутати гуськом водять хороводи по вулицям города і указують комунальникам на мусор, який треба убрать, то губернатор Артюх проводить інспєкцию общєствєнного транспорта і бомбоубєжищь і привселюдно множить на ноль в.о. мера, то Слуги Народу збиваються в стаю, щоб за прапор України продержаться на День Соборності або примазатись до благодійного фонду який пікапи передав нашим ППОшникам…Вознікає вопрос: откуда така актівность, уважаємиє? Виборів весною вже точно не буде, то шо случілось?А шо случилось я вам обьясню… В.о. Міського голови Артьом Кобзарь (Слуга Народу) зовсім потірявся в процесах і при цьому, потірявши політічєскій нюх і страх здружився з Вадіком Акпєровим - главой фракциї «Європейська Солідарність». Так же політічєскій нюх потіряв іще один дєпутат міської ради і глава фракциї «Батьківщина» - Анатолій Сагач, який забив хєр на свого керівника Сашу Лисенка, а головне - на команди Юлі Тимошенко і переорієнтіровався на дружбу з тим же Акпєровим. Рєбята разом бухають, в банях паряться, вообщєм бєрут от жизні всьо, а потім у горсовєті устраюють мєждусобойчікі. Так вот, Артюх з Ананченком в Сумах і Юля в Києві - теж не лохи, і всьо понімають. Єсть двіженія та разговори мєжду цими субʼєктами, щоб наказать Акпєрова і всю «Європейську Солідарность» недогетьмана Порошенка, якого платонічно ненавидять. Робота ведеться. Так шо скоро, скоріше за все, побачим ізмінєнія в горсовєті по ліквідації вліянія Акперова і ЄС. Ананчєнко і Артюх топлять за то щоб на наступному тижні на сесії міськради розпустити ісполком, а значить - уволить автоматічєскі всіх замів Кобзаря! Ну а потом отиграють всьо назад - перепризначать замів кромє одного. Вгадайте кого?😉 Канєшно шо людини Акпєрова, першого зама Кобзаря - Кузнєцова, а на його місце свого поставлять…Служба Божа за всім канєшно же слідить, но пока не вмішується… Нравицццця!😁😁Як всігда заготвалюєм попкорн і ждьом!🍿PS: бля*ь, та за що ж це все нам!?🤬
Коль ми вже заговорили про бєзудєржную тягу к алкоголю срєді нашого сумського, прості господі, політічєского істеблішмєнту, то нє будєм, як то кажуть молчать і дальше, тєм болєє відєо вже гуляє інтернетом 😁Собствєнно, можем бачить, як Вадік Лисий, в пєрєривах мєду унічтоженієм сумської «Батьківщини», унічтожає также собствєнну пєчєнь і барабанні пєрєпонки окружающих, своїм співом кацапського блатняка своїм співом кацапського блатняка в лєгєндарном сумском блядюжнікє SofaSPA. Жизнь Вадіка - це сплошний А.С.А.В (хто знає, той знає, хто не знає - той нагуглить). Гонки, пʼяна їзда за рульом, отжим помєщєній, воровство електроенергії, суди і розборки. Вадік мав би буть блатним бандітом, но судьба занесла його в політіку під крило Ігоря Молотка 🤷♂️ І хєр поймеш, він від цього страдає, чи получає удовольствіє. Но то таке… А тобі, Ігорьочєк мій дорогий, посовітую робити ставку краще на Шевєля - цей хоть і блатний, але з понятіями хлопець, і хєрньой як Лисий не страдає...І саме обідне, шо вони в нас почті всі такі. Полукрімінальна полублатота - Лисий, Жиленко, Єфремов і остальні «пацани». Десь на всі ці попойки з кацапським шансоном з огромним сумом дивиться націоналіст Олег Медуниця, з болью хватається за серце і щоб того всього не бачить судорожно перечитує Декалог ОУН. Страшне 😁