Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Лубни Єдині
Додано 14 лип 2024

Лубни Єдині

@Lubny_United
Кількість підписників: 348
Фото: 1,150
Відео: 178
Посилання: 189
Опис:
Спільнота направлена на оперативне інформування жителів Лубенської громади. Тільки перевірена і офіційна інформація.
Джерело

Лубни Єдині | ️ПРАВДА І МІФИ ПРО ШТРАФИ В "РЕЗЕРВ+".Давайте розбиратись.🙋"Якщо в "Ре...

Логотип телеграм спільноти - Лубни Єдині Лубни Єдині @Lubny_United
997 Охват/переглядів 2025-09-01 09:06 Повідомлення №3436
❗️ПРАВДА І МІФИ ПРО ШТРАФИ В "РЕЗЕРВ+".Давайте розбиратись.🙋"Якщо в "Резерв+" з'явилось таке сповіщення - треба терміново сплачувати штраф".Ні. Сповіщення "У вас порушення, тут ви можете сплатити штраф зі знижкою" - це лише пропозиція визнати порушення. Ви можете прийняти цю пропозицію або відхилити її.🙋"Якщо я не відгукнусь на цю пропозицію, штраф відправлять у виконавчу службу - і там він зросте вдвічі"Ні. Штраф може бути "відправлений" до виконавчої служби тільки після того, як штраф за постанової несплачений добровільно. А в даному випадку і постанови ще немає.Але якщо постанова буде в майбутньому і ви її проігноруєте, в виконавчі службі дійсно штраф зросте вдвічі.🙋"Це все незаконно, бо штрафувати може лише суд"Ні, це неправда. Приймати постанови про притягнення відповідальності за порушення правил військового обліку та мобілізаційного законодавства повноважні саме керівники ТЦК та СП, а не суди.🙋"Якщо подати таку заяву, можна зекономити на штрафі"Так. При поданні такої заяви і сплаті штрафу протягом 20 днів можна обмежитись сумою 8500 грн (замість 17000 та більше)🙋"Якщо не подати заяву про визнання порушення зараз, можливості скористатись "знижкою" вже не буде."Ні. Заяву про визнання порушення можна подати в будь-який момент, головне - до того, як буде винесена постанова про притягнення до відповідальності.🙋"Якщо подати таку заяву, сума штрафу в постанові буде 8500 грн"Ні, в Постанові буде сума штрафу 17 000 грн. Але якщо сплатите 8500 грн протягом 20 днів, решту вам "пробачать"🙋"Якщо не визнавати це порушення в "Резерв+", штрафу ніколи не буде"Ні, це неправда. ТЦК та СП може прийняти постанову в загальному порядку.🙋"При сплаті штрафу через "Резерв+" відмітка про порушення та розшук зникнуть".🤔Має бути так. Але на практиці вони часто або не зникають взагалі (і це означає, що крім порушення, яке ви визнали, є ще якесь інше) або зникає і швидко з'являється нове (за якесь інше порушення).🙋"Якщо визнати порушення, потім оскаржити постанову буде неможливо"Ні. Я вважаю, що це все одно можливо - але буде складніше.🙋"Якщо сплачу штраф, вдруге покарати мене за неявку за цією повісткою не зможуть"Так, одне порушення - одне покарання.🙋"Якщо сплатити штраф за неявку за повісткою, то повісток більше не буде".Ні. Можуть бути і нові повістки, і нові штрафи за неявку за новими повістками.