Джерело
Лубни Єдині | ️ПРАВДА І МІФИ ПРО ШТРАФИ В "РЕЗЕРВ+".Давайте розбиратись.🙋"Якщо в "Ре...
997 Охват/переглядів
2025-09-01 09:06
Повідомлення №3436
❓❗️ПРАВДА І МІФИ ПРО ШТРАФИ В "РЕЗЕРВ+".Давайте розбиратись.🙋"Якщо в "Резерв+" з'явилось таке сповіщення - треба терміново сплачувати штраф".❌Ні. Сповіщення "У вас порушення, тут ви можете сплатити штраф зі знижкою" - це лише пропозиція визнати порушення. Ви можете прийняти цю пропозицію або відхилити її.🙋"Якщо я не відгукнусь на цю пропозицію, штраф відправлять у виконавчу службу - і там він зросте вдвічі"❌Ні. Штраф може бути "відправлений" до виконавчої служби тільки після того, як штраф за постанової несплачений добровільно. А в даному випадку і постанови ще немає.Але якщо постанова буде в майбутньому і ви її проігноруєте, в виконавчі службі дійсно штраф зросте вдвічі.🙋"Це все незаконно, бо штрафувати може лише суд"❌Ні, це неправда. Приймати постанови про притягнення відповідальності за порушення правил військового обліку та мобілізаційного законодавства повноважні саме керівники ТЦК та СП, а не суди.🙋"Якщо подати таку заяву, можна зекономити на штрафі"✅Так. При поданні такої заяви і сплаті штрафу протягом 20 днів можна обмежитись сумою 8500 грн (замість 17000 та більше)🙋"Якщо не подати заяву про визнання порушення зараз, можливості скористатись "знижкою" вже не буде."❌Ні. Заяву про визнання порушення можна подати в будь-який момент, головне - до того, як буде винесена постанова про притягнення до відповідальності.🙋"Якщо подати таку заяву, сума штрафу в постанові буде 8500 грн"❌Ні, в Постанові буде сума штрафу 17 000 грн. Але якщо сплатите 8500 грн протягом 20 днів, решту вам "пробачать"🙋"Якщо не визнавати це порушення в "Резерв+", штрафу ніколи не буде"❌Ні, це неправда. ТЦК та СП може прийняти постанову в загальному порядку.🙋"При сплаті штрафу через "Резерв+" відмітка про порушення та розшук зникнуть".🤔Має бути так. Але на практиці вони часто або не зникають взагалі (і це означає, що крім порушення, яке ви визнали, є ще якесь інше) або зникає і швидко з'являється нове (за якесь інше порушення).🙋"Якщо визнати порушення, потім оскаржити постанову буде неможливо"❌Ні. Я вважаю, що це все одно можливо - але буде складніше.🙋"Якщо сплачу штраф, вдруге покарати мене за неявку за цією повісткою не зможуть"✅Так, одне порушення - одне покарання.🙋"Якщо сплатити штраф за неявку за повісткою, то повісток більше не буде".❌Ні. Можуть бути і нові повістки, і нові штрафи за неявку за новими повістками.