Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Лозівська РВА
Додано 14 лип 2024

Лозівська РВА

@Lozivska_RDA
Кількість підписників: 339
Фото: 18,400
Відео: 1,910
Посилання: 6,270
Опис:
Офіційний канал Лозівської районної військової адміністрації Харківської області

👥 Кількість підписників

339
Середній/День:: +4
Середній/Тиждень:: +6
Середній/Місяць:: +10

👁️ Середній перегляд на повідомлення

84
Середній/День:: 77
Середній/Тиждень:: 104
ERR: 24.78%

📊 Кількість повідомлень на день

1.7
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 1.7
Середнє за день: 1.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 86 25-12-24 07:49
📍 Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали 11 населених пунктів Харківської області.▪️Медики надали допомогу 48-річній жінці, яка 20 грудня постраждала внаслідок обстрілу м. Ізюм. Ворог активно застосовував по Харківщині різні види озброєння: ▪️2 ракети (тип встановлюється);▪️1 БпЛА типу «Герань-2»;▪️1 БпЛА типу «Ланцет»;▪️5 БпЛА типу «Молнія»;▪️4 fpv-дрони;▪️1 БпЛА (тип встановлюється).Пошкоджено та зруйновано обʼєкти цивільної інфраструктури:▪️у Богодухівському районі пошкоджено приватний будинок (с. Івано-Шийчине); приватний будинок, електромережі (с. Клинова Новоселівка); 2 приватні будинки (сел. Золочів), приватний будинок, електромережі (с. Лютівка); ▪️у Куп’янському районі пошкоджено автомобіль (с. Грушівка);▪️в Ізюмському районі пошкоджено електромережі (сел. Савинці), автомобіль (с. Студенок);▪️у Чугуївському районі пошкоджено магазин, 2 автомобілі (сел. Старий Салтів).➡️ Транзитний евакуаційний пункт у Лозовій за добу прийняв 103 людини.Залишилася 31 людина.Всього від початку роботи в Пункті зареєстровано 15 562 людини.🔻 Упродовж минулої доби зафіксовано 126 бойових зіткнень.▪️ На Південно-Слобожанському напрямку ворог чотири рази намагався прорвати оборонні рубежі наших захисників, у районі населеного пункту Приліпка та у бік Григорівки.▪️ На Куп’янському напрямку вчора відбулося шість ворожих атак. Наші оборонці відбивали штурмові дії противника у районі Кругляківки та у бік Петропавлівки й Піщаного.На фото сел. Золочів
👁 85 25-12-23 11:50
Детальна доповідь Рустема Умєрова та Андрія Гнатова за результатами зустрічей з американською командою. Продуктивно попрацювали з представниками Президента Трампа, і зараз є підготовлені драфти кількох документів. Зокрема, є документи щодо гарантій безпеки для України, щодо відновлення та щодо базової рамки для закінчення цієї війни. Пункти на сьогодні зафіксовані так, щоб це відповідало завданню реального закінчення війни та необхідності не допустити третього російського вторгнення. Кожен раунд перемовин і зустрічей додає забезпеченості українським інтересам, і саме так конструктивно ми продовжимо цю роботу. Вдячний також європейським партнерам за підтримку та координацію. Чекаємо на продовження діалогу з Америкою. І важливо, щоб дипломатія завжди йшла пліч-о-пліч із необхідним тиском на Росію та необхідною підтримкою для України. Кожен російський удар по Україні та інтенсивні російські штурми на фронті доводять, що налаштованість України на завершення війни значно перевершує російську, і це треба виправити посиленням тиску світу на агресора. Дякую всім, хто з Україною!
👁 112 25-12-12 13:49
✔️ «На Харківщині Перша леді України Олена Зеленська відвідала заклади освіти та охорони здоров’я, в яких цього року провели масштабні оновлення», – Олег Синєгубов🔹 Серед таких – Обласна клінічна лікарня, яка за час повномасштабної війни жодного дня не зупиняла роботу. Тільки в Реабілітаційному центрі лікарні з початку року надали допомогу понад 600 людям із травмами, серцево-судинними й нервовими захворюваннями, повідомив начальник Харківської ОВА. 🔹 Невдовзі від Фундації Олени Зеленської лікарні Харківщини отримають нове медичне обладнання:▪️ Обласна клінічна лікарня – комп’ютерний томограф, стаціонарний рентген та іншу сучасну техніку;▪️ Центр протезування та реабілітації – мобільний рентген-апарат для якіснішої діагностики пацієнтів з ампутаціями та травмами опорно-рухового апарату;▪️ Обласна дитяча лікарня – обладнання, серед якого МРТ нового покоління.🔹 Також на базі дитячої лікарні за сприяння Фундації Олени Зеленської невдовзі відкриється Школа Супергероїв – простір, у якому діти зможуть продовжувати навчання під час лікування.«Ще один пріоритет на Харківщині – створення безпечних умов для навчання та розвитку дітей. У межах візиту в регіон Перша леді відвідала дитсадок в одній із громад, де триває масштабна реконструкція з облаштуванням харчоблоку та укриття для 400 дітей. Підземна частина матиме 8 навчальних приміщень, медпункт, санітарні кімнати. Харчоблок у межах проєкту «Безпечна школа» та реформи шкільного харчування реалізує Фундація Олени Зеленської. Усі простори будуть інклюзивними та автономними», – зазначив Олег Синєгубов. 🔸 Також відвідали ліцей, де вже облаштована захисна споруда і навчаються 466 учнів у дві зміни. Зокрема, тут функціонує 5 інклюзивних класів.🔸 Інший ліцей Харківщини став одним із 11 в регіоні, де разом із відновленням офлайн-освіти впроваджуємо інноваційний проєкт – «Реформування психологічної служби в системі загальної середньої освіти: експериментальна модель надання послуг у сфері психічного здоров’я». «Цим важливим напрямом опікується Перша леді. Йдеться про підтримку ментального здоров’я нового типу, спрямовану на максимальну взаємодію психологів, педагогів, родин для ранньої допомоги дітям. До того ж, цей ліцей має 30 інклюзивних класів, у них навчаються 39 дітей з особливими освітніми потребами. Як опорний заклад він має 6 філій, де понад 1000 учнів здобувають освіту у змішаному форматі. Я щиро дякую Першій леді Олені Зеленській за підтримку таких важливих ініціатив на Харківщині, постійну увагу до наших найбільш вразливих жителів – дітей та піклування про умови для лікування наших великих і маленьких пацієнтів», – підсумував Олег Синєгубов.
👁 62 25-12-10 08:03
📍 Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали 3 населені пункти Харківської області.▪️Медики надали допомогу 68-річній жінці, яка 7 грудня постраждала внаслідок обстрілу с. Подоли Курилівської громади.Ворог активно застосовував по Харківщині різні види озброєння: ▪️4 БпЛА типу «Герань-2»;▪️1 БпЛА типу «Молнія»;▪️1 БпЛА (тип встановлюється).Пошкоджено та зруйновано обʼєкти цивільної інфраструктури:▪️у Богодухівському районі пошкоджено приватний будинок, кафе (с. Полкова Микитівка), приватний будинок, господарчу споруду (сел. Золочів); ▪️у Куп’янському районі пошкоджено навчальний заклад (с. Підсереднє).➡️ Транзитний евакуаційний пункт у Лозовій за добу прийняв 75 людей.Залишилися 12 людей.Всього від початку роботи в Пункті зареєстровано 14 382 людини.🔻 Упродовж минулої доби зафіксовано 177 бойових зіткнень.▪️ На Південно-Слобожанському напрямку наші війська зупинили дві атаки противника у районі Приліпки та в напрямку Ізбицького.▪️ На Куп’янському напрямку вчора відбулося дві атаки загарбників. Наші оборонці відбили штурмові дії противника у бік Петропавлівки й Богуславки.На фото сел. Золочів
👁 83 25-12-08 13:56
Відбулося засідання Координаційного штабу щодо ситуації в громадах поблизу Печенізького водосховища.На нараді під керівництвом заступника Міністра розвитку громад та територій України Олексія Рябикіна обговорили удосконалення механізмів координації між службами для злагодженої та ефективної роботи на місцях.🔻Станом на зараз ситуація стабільна, підстав для проведення будь-яких заходів із евакуації населення немає.Профільні служби продовжують регулярний моніторинг рівня води в Печенізькому водосховищі. Ми діємо на випередження та завжди розглядаємо будь-які сценарії розвитку подій. В області розроблено чіткий план дій, серед основних пунктів:▪️Передбачено достатній транспортний ресурс, зокрема автобуси, а також досягнуто домовленостей із Укрзалізницею щодо можливого збільшення кількості рейсів для забезпечення стабільної логістики.▪️Чітка координація дій ДСНС, Національної поліції, медичних служб, волонтерських команд.▪️Додатково опрацьовується можливість розгортання транзитних центрів у Полтавській, Київській та Житомирській областях для тимчасового розміщення людей у разі потреби.Працюємо спільно, скоординовано, тримаємо ситуацію на контролі.
👁 86 25-12-07 06:32
Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад!Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом – Днем місцевого самоврядування!Місцеве самоврядування – це фундамент народовладдя, найближча до людей ланка влади, яка формує якість життя в кожному місті, селі та селищі. Сьогодні, в умовах повномасштабної війни, ваша роль набуває особливого значення. Ви, долаючи всі виклики, забезпечуєте життєдіяльність громад, підтримуєте внутрішньо переміщених осіб, допомагаєте Збройним Силам України та наближаєте нашу спільну Перемогу.Вдячний кожному з вас за розуміння важливості втілення в життя засад державної політики та готовність сприяти в реалізації наших спільних цілей і завдань, спрямованих на наближення Перемоги над ворогом та розбудови України, як демократичної, соціальної, правової держави!Бажаю всім міцного здоров’я і плідних здобутків, витримки та людської шани, успіхів у справі служіння народу України!Разом до Перемоги!Слава Україні!Володимир Ромах,начальник Лозівської районноївійськової адміністрації
👁 70 25-11-26 13:49
В ефірі «Єдиних новин» розповів про ситуацію в регіоні.Ворог знову б’є по цивільних населених пунктах і об’єктах критичної інфраструктури. ▪️Ми вже відновили електропостачання до громад, які внаслідок обстрілів протягом останніх днів були знеструмлені. Наразі в області діють тільки планові відключення. ▪️Ситуація із водопостачанням Харкова також стабілізується. ▪️Внаслідок нічної атаки на один із наших енергетичних об’єктів є труднощі з теплопостачанням Харкова і кількох населених пунктів області. Наші служби працюють на місці, щоб усунути наслідки ворожих атак і відновити надання всіх комунальних послуг. 📍У м. Куп’янськ залишається 560 людей, загалом по Куп’янському напрямку – близько 3000 людей. У Борівській громаді ще мешкає біля 1000 людей. За минулу добу евакуювали 27 людей, зокрема сім’ю з дитиною. 📞З питань евакуації запустили короткий номер безкоштовної «гарячої лінії» 203, також працює старий номер 0 800 33 92 91. Зателефонувавши, люди можуть залишити заявку на евакуацію, дізнатися всю необхідну інформацію про подальше розселення, оформлення документів, виплати допомоги тощо.
👁 89 25-11-25 14:13
🫂 Домашнє насильство має багато форм – фізичне, психологічне, економічне, сексуальне. Цю проблему можуть намагатися знецінити, замаскувати, помʼякшити, але не змінює її суті. Саме тому так важливо називати речі своїми іменами. Памʼятати, що домашньому насильству немає та не може бути жодних виправдань. Аби вкотре привернути увагу до цієї теми, відсьогодні стартує щорічна міжнародна акція «16 днів проти насильства». ✍️За десять місяців 2025 року зафіксовано понад 103 тисячі звернень про домашнє насильство, з них більш ніж 3700 – від дітей.Національна поліція постійно вдосконалює механізми реагування на такі випадки. Цьому сприяють і законодавчі зміни. Зокрема, в грудні минулого року набрав чинності Закон України №3733-ІХ, який посилює відповідальність за домашнє насильство. 👮Крім того, в Україні функціонує 64 сектори протидії домашньому насильству та 69 мобільних груп реагування. Поліцейські надають постраждалим комплексний захист: від оперативного опрацювання звернення та конфіденційності до супроводу в безпечне місце. Не мовчіть, не залишайтеся осторонь, не виправдовуйте домашнє насильство. Називайте речі своїми іменами – телефонуйте 102 або 112.🇺🇦Підписатися | Міністр | МВС | Гвардія наступу
👁 41 25-11-24 14:29
🗣Протягом минулого тижня ворожих ударів зазнали щонайменше 36 населених пунктів Харківської області, зокрема м. Харків.🔻 Внаслідок обстрілів постраждали 74 людини, серед них – 5 дітей: дівчатка 9,11 і 13 років та хлопці 12 і 16 років.На жаль, 5 людей загинули, зокрема 17-річна дівчина.Ворог активно застосовував по Харківщині різні види озброєння: ▪️4 ракети (тип встановлюється);▪️5 КАБ;▪️86 БпЛА типу «Герань-2»;▪️1 БпЛА типу «Молнія»;▪️17 fpv-дронів;▪️106 БпЛА (тип встановлюється). 📍 Найбільше постраждала цивільна інфраструктура м. Харків, де ворог пошкодив 17 багатоквартирних будинків, 7 приватних будинків, електромережі, цивільне підприємство, 35 автомобілів, 2 навчальні заклади, гаражний кооператив, підстанцію екстреної медичної допомоги, супермаркет, 2 тролейбуси, нежитлову будівлю, адміністративну будівлю.Суттєві пошкодження — у Берестинському районі: багатоквартирний і 2 приватні будинки, 4 адміністративні будівлі, електромережі, залізнична інфраструктура, магазин, автобус. У Куп’янському районі ворог пошкодив 12 приватних будинків, 2 господарчі споруди, адмінбудівлю, 6 автомобілів.🔥Підрозділи ДСНС залучались до гасіння 25 пожеж, спричинених ворожими обстрілами.Знешкодили 293 ворожі боєприпаси. 🔻 На лінії фронту відбулося 1287 бойових зіткнень.
👁 90 25-11-22 14:02
В Україні є давній звичай – у пам’ять про померлу людину запалюють свічку. Та саме Джеймсу Мейсу, досліднику Голодомору, належить ініціатива вшанування жертв голодоморів запалювання свічки на підвіконні. “Я ж хочу запропонувати лише акт національної пам’яті, доступний кожному: в національний день пам’яті жертв 1933-го (четвертої суботи листопада) визначити час, коли кожен громадянин цієї землі, де майже кожна родина втратила когось із близьких, запалить у своєму вікні свічку в пам’ять про померлих. Це було б гідною відповіддю на слова о. Олександра Биковця, який став священиком в Америці: «...Всі були готові на жертви, знали, що не сьогодні-завтра їх знищать, але їх турбувало передовсім: чи знатиме світ про це, чи світ щось скаже?.. І друга проблема — ще більш духовна: чи буде кому помолитися за всіх, хто загинув?» Навіть сім десятиліть опісля свічка, що мерехтить у вікні, видається мені гідною відповіддю!” – Джеймс Мейс, газета “День”, 18 лютого 2003 року. Тепер це усталена в суспільстві практика – щороку у четверту суботу листопада на вшанування тих, хто помер з голоду, українці по всьому світу запалюють свічки. Цього року 22 листопада о 16-й годині Україна схилить голови у загальнонаціональній хвилині мовчання. Опісля біля могил, меморіалів і пам’ятників жертвам Голодомору 1932–1933 років, на центральних площах і вулицях міст і сіл України, на підвіконнях осель українці запалюють свічки і лампадки. Протягом дня прийдіть до меморіалу, пам’ятника чи хреста пам’яті жертв голодоморів у вашому місті чи селі. А із настанням темряви на вшанування пам’яті всіх убитих голодом запаліть і поставте свічку на підвіконня так, щоб її було видно знадвору. Цей вогник символізуватиме нашу пам’ять і віру в перемогу.