Джерело
Нотатки лідера | PART 2. [ПРАГНЕННЯ ВДЛАСНОСТІ / НЕЗАЛЕЖНОСТІ ]Алгоритм підбирає вам що...
69 Охват/переглядів
2026-03-18 08:34
Повідомлення №2073
PART 2. [ПРАГНЕННЯ ВДЛАСНОСТІ / НЕЗАЛЕЖНОСТІ ]Алгоритм підбирає вам що вам послухати - це і прикольно, і тупо водночас. Тобто як ніби мною хтось керує і безмежний вибір, не дає мені вибору впринципі як такого. Взяти для прикладу платівки, щоб їх поставити потрібно зробити свого роду ритуал, також щоб перемотати це значно важче, то прикласти зусилля. Тобто алгоритм дій фізично. Іншими словами, зусилля повертає речам якусь вагу, якусь цінність. А легкий доступ до всього, він повністю це знецінює.Я не проти сучасних технологій і всього цифрового, сам працюю з ноутбуком і телефоном, але я за те, щоб вони інколи могли замовкнути на пару годин і дали мені спокій і затишок.Згадайте, скільки раз ви читали книгу чи дивились фільм, не відволікаючись на телефон. Навіть просте читанння книг - тупо може відновити вас і дати відпочинок. Біблія не скучна, - просто читаючи, в вас відбувається ломка за телефоном. Але після довшого читання Біблії - ви відчуваєте відновлення, наче після тижня відпустки. А тривожність зникає, поки ви не в мережі. Реально навіть легше засинати без телефону. Практикував доречі конкретний час, де я взагалі нічого не роблю, і просто чекаю поки таймер скаже що вже кінець часу — тоді доречі час ну таким довгим здається.Я думаю, це не хайп і не тимчасовий тренд. Напевно люди виборюють своє право на паузу. , справжню паузу. Також рекомендую навіть 5 хв. близько обіда постаратись полежати чи поспати — це ну дуже крута штука (але не рекомендую практикувати це на роботі). Це навіть не ностальгія. Це про щось інше. Мої провідні навушники EarPods вартують до 20$, що то є, і коли їх одягаєш, то починаєш розумієш шо вони звучать краще, ніж мали б звучати за таку ціну. Звучать навіть краще, за TWS навушники, або звучать десь так само як мої Beats за 100$. І я вкурсі що в штекер вставлений чип, який витягує якість звуку і мікрофона на рівень, за який в бездротових ви б заплатили в 5х разів більше. І це факт.#роздуми