Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЗОЛА
Додано 06 гру 2025

ЗОЛА

@LapinFromUkraine
Кількість підписників: 12 605
Фото: 7,490
Відео: 2,060
Посилання: 5,110
Опис:
Official channel

👥 Кількість підписників

12 605
Середній/День:: +7
Середній/Тиждень:: -3
Середній/Місяць:: +44

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 922
Середній/День:: 2,290
Середній/Тиждень:: 2,436
ERR: 23.18%

📊 Кількість повідомлень на день

5.2
Останній день: 7
Середнє за тиждень: 4.3
Середнє за день: 5.2

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,720 26-05-16 17:31
Про що говорили солдати у 2022-му і про що говорять тепер. Виносимо за дужки споконвічні теми (спорт, риболовля, машини, секс, їжа - вони загальнолюдські і загальночоловічі, в них немає чогось специфічно солдатського).1. Розмови зразка 2022-го часто крутилися навколо фраз "от після перемоги" і люди зазвичай малювали картини якогось кращого майбутнього. Тепер такої фрази немає. Немає в живих багатьох авторів цих фраз. Ніхто не каже "після перемоги", не кажуть і про саму перемогу. і про завершення війни. Є тут і тепер. І найкращий проєкт майбутнього - це відпустка. Жодного іншого "завтра" не існує. Не існує дієслів у futurum secundum - майбутньому доконаного виду.2. Мало й рідко хто говорив про гроші у 2022-му. Більш менш всім вистачало. Тепер - бережи Боже, десь далі від фронту - питання як вижити на наявне грошове забезпечення, що ближче до фронту - як вижити.3. Про війну тепер говорять у практичному розрізі з власного досвіду, "як бачив, як один чувак на ютьюбі" - ці фрази помирають в учебках.4. У 2022-му про загиблих говорили рідко, як правило "під стакан" і п'яні сльози - надто сильні були емоції. Тепер про мертвих говорити навіть легше, ніж про живих. Говоримо отже пам'ятаємо.5. У 2022-му часто і багато говорили про сім'ї - тепер ця тема тригерна, а для когось і травматична, багато в кого сім'ї розпалися. Молоді пацани нерідко відмовляються від стосунків, бо не вірять, що вони матимуть майбутнє.6. Про здоров'я тепер говорять частіше. У 2022-му був ентузіазм зібрати волю в кулак, перемогти, а потім вже ходити по лікарях. Тепер всі на таблетках - навіть ті, хто й не думав косити, просто здоров'я ушатане і без ліків ніяк - ось і обговорюють бійці рецепти і мікстури, як діди у поліклініці.7. У 2022-му здавалося, що долбоєбізм з журналами і писаниною відійшли назавжди і його згадували з іронією. Сьогодні, так, деякі процеси оптимізовані, але причин перемити кістки "штабним" в рази більше, ніж тоді.8. За ці роки солдатський фольклор забуяв різними жанрами і один з них - легенда про те, що от у нас хуйня, а от десь є бригада так там кисільні береги, молочні ріки й мигдалеві гаї...9. Сьогодні зі зброєю ніхто не хоче розставатися, тому розмови про володіння зброєю на гражданці - топчик.10. На зміну розмовам "коли закінчиться війна" приходять розмови "де буде наступна", викристалізовується каста професійних бійців, для яких війна це робота й іншої вони не бажають. Таких ніколи не буде багато, але якийсь відсоток є. PS Це суто суб'єктивно, якщо у вас в роті про таке не говорять - вірю, не був, не чув)(Крапивенко Дмитро)
👁 2,060 26-05-15 13:01
За Єрмака внесли черговий платіж – 9,8 мільйона гривень. До визначеної судом застави у 140 мільйонів гривень не вистачає 85,6 мільйона.Як повідомляють «Схеми» з посиланням на джерела в правоохоронних органах, цей внесок – від компанії «Міраліф», заснованої у 2023 році. Фірма, зареєстрована у селі Софіївська Борщагівка під Києвом, вказує основним видом своєї діяльності – послуги з надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.Додзвонитися директору фірми Валентину Крутьку не вдалось – його телефони не працюють. Він також був або лишається засновником ще низки компаній. У спеціалізованих сервісах, що показують, як абонент підписаний в телефонних книгах інших користувачів, є кілька тегів – вони вказують на те, що Валентин був тренером з боксу.Згідно з повідомленнями у ЗМІ, у 2018 році Валентин Крутько опинився на лаві підсудних - як один із підозрюваних у стрілянині 1 квітня в Івано-Франківському нічному клубі «Ельдорадо», внаслідок чого було двоє поранених та ще 11 осіб затримали. У суді підозрювані частково визнали провину, зрештою, згодом їх засудили до позбавлення волі.Таким чином, станом на 14:00 загалом за екскерівника Офісу Президента загалом внесли біля 54 мільйонів гривень застави – тобто більше третини.
👁 2,510 26-05-13 08:31
⚡️ Колишній нардеп Федір Христенко, якого затримали в Дубаї на запит СБУ та екстрадували до України, після угоди зі слідством перебуває на волі, однак — під охороною та під жорстким контролем СБУ, повідомляє УП із посиланням на джерела.За інформацією співрозмовників, під час перебування у СІЗО стан здоров’я Христенка суттєво погіршився. Йдеться, зокрема, про серйозне захворювання хребта, яке потребувало постійного руху та тривалих піших прогулянок, що неможливо було забезпечити в умовах ізолятора.Також джерела стверджують, що Христенко проходив інтенсивні та майже щоденні допити в СБУ. Частину з них нібито особисто проводив начальник Головного слідчого управління СБУ Андрій Швець.Екснардепа підозрювали у державній зраді та співпраці з ФСБ рф. У політичних колах його свідчення пов’язували з можливими підозрами щодо окремих керівників та співробітників НАБУ і САП у контексті потенційного конфлікту між Банковою та антикорупційними органами.Втім, після «Міндічгейту» восени минулого року Христенко пішов на угоду зі слідством, у якій тема НАБУ та САП офіційно не фігурувала.
👁 3,980 26-05-10 23:17
Приклад морального падіння, який важко повторити. Так званий український «націоналіст» екс-нардеп Ігор Мосійчук, який називав себе бандерівцем, мазепинцем та петлюрівцем разом з рашистським агентом, колишнім народним депутатом опзжопцем Вадимом Малхасяном (Новінським) у Відні на дЄньПАбЄди кладе квіти до могили совєтських ґвалтівників-окупантів. Разом з ними в кадрі ще один прорашистський український нардеп-втікач (між іншим, досі чинний) Сергій Шахов. Як відомо, соратник Мертведчука Вадим Новинський, який після повномасштабного вторгнення виїхав закордон, продовжує активно фінансувати фсбшну агентуру в Україні під прикриттям московської церкви, яка сама себе називає УПЦ. Водночас, у столиці Австрії з колишніх ватних нардепів та прорашистських активістів і просто корисних ідіотів він створив цілу групу, яка просуває кремлівські наративи і під виглядом представників України намагається дискредитувати нашу країну в очах міжнародної спільноти. Мосійчук разом з дружиною та тещею в Австрії веде достатньо розкішний спосіб життя, оскільки вже давно перетворився на рупор Новинського і під виглядом борця з «режимом Зеленського» намагається сприяти поверненню в Україну так званого «руського міра». Ihor Miroshnychenko
👁 2,030 26-05-08 05:19
Отже, згадуємо: прорашистський блогер і засновник у януковича та тодішнього міністра ВС Захарченка такого ганебного явщи, як тітушки, запеклий шельмувальник української мови й усього українського "лише трошки випадковво побув на роботі в керівництві Національного Військового Меморіального Кладовища. Ні від чого там не переховувався, ніяким самопіаром та відмиванням грошей не займався". Про це, щоправда, каже він сам і його вища шефиня міністерка у справах ветеранів Наталія Калмикова. Вона, до речі, запевняла, що з цим тролем Петровим "справи не мала й узагалі не знає нічого про нього". Віримо?Для тих, хто відмовляється заковтувати будь-яку владну брехню, один із читачів та колег по нашій медіаспільноті прслав свіженькі "підтвердження". Ці фото сьогодні зранку він зазняв на Великій Васильківській. Там рашист Владзімір Пєтров, міністерка Наталія Калмикова та заступник директора цього НВМК Ярослав Старущенко. Щоб не було надмірних питань, як звати цих високодостойних патрійотів, знизу додано їхні імена.Самі плакати якось аж надто нагадують передвиборчі з лідерами певного партійного списку. Напевно, щось подібне й задумано. Бо, найперше, Петрова вже ніби ж давно звідти пішли, а агітація досі висить. Замість менш відомого директора кладовища вліпили більш розкручуваного медійно заступника.Для реклами... аж страшно сказати — реклами кладовища, так не поступають. Та й рекламують на цих плакатах не сам меморіал, а конкретних трьох осіб. І напис "НВМК — дбаємо про пам'ять військових" легко потім поміняти на "Голосуй за партію фейкових військових України ПФУ!". Зображення без жодного символу чи атрибутики самого кладовища, затвердженої форми хреста, якогось фото тощо.Перепрошую, але це може бути лише два варіанти: або роздуте до безмежжя честолююбство групи осіб, реалізоване за вкрадені у військових гроші. Або це старт розкрутки якоїсь майбутньої партії фейкових військових, а в дійсності єрмаківських прихвостнів. Почали рекламуватися на випередження для звикання майбутніх виборців.Може хтось із опозиційних депутатів побачить це, то напишіть запит Калмиковій — що це неподобство має означати?
👁 2,470 26-05-07 12:34
Дональд Трамп продовжує виправдовувати свою війну проти Ірану тим, що вона "коротша" за інші американські війни.Президент США опублікував черговий "переможний" пост у Truth Social з підписом: "Вау! Ознайомтеся з цією діаграмою".Тим часом, як повідомляє видання The Wall Street Journal, у радників Трампа настрій не настільки оптимістичний. Вони все більше побоюються, що зростання цін на авіаційне паливо та бензин, пов’язане з війною в Ірані, може завдати республіканцям політичної шкоди напередодні проміжних виборів.Представники адміністрації проводять переговори з керівниками авіакомпаній, які попередили, що підвищення вартості палива призводить до зростання цін на авіаквитки та створює додаткове навантаження на споживачів. WSJ зазначає, що у березні американські авіакомпанії витратили на авіаційне паливо понад 5 мільярдів доларів, що на 56% більше, ніж у лютому. Радники наполягають на якнайшвидшому завершенні війни в надії, що ціни на енергоносії знизяться до листопада.🚀Підтримати🤝__🤝🚀Приєднатися до ZN.UA
👁 2,380 26-05-06 14:01
(с) Ан ЖюлакА тепер повертаємось до справжнього пиздеця.На відео, з якого зроблено скрін — побиття перед строєм військовослужбовця у 155 ОМБр.У військовослужбовця, якого б'є невідомий військовий на відео — руки в наручниках.Невідомий б'є його руками і ногами. І каже, що він " має цілувати ноги комбату".Спочатку поширилась інформація, що це комбриг 155-ї бригади.Сухопутні війська ЗС України та ВСП заперечують цей факт, і кажуть, що це "оператор БПЛА, який вже втік в СЗЧ, і його шукають".Тільки людина, яка геть не в темі того що відбувається, могла би подумати, що комбриг буде марати таким руки.А тепер питання:Чи може рядовий вишикувати стрій перед яким буде ногами по голові бити іншого рядового з закованими в наручники руками?Хто віддав цей наказ?Коли ми почуємо прізвища винуватців чергової ганьби, яку розвело військове керівництво у війську? Знаю, що є ситуації за які, умовно, "по пиці" можуть дати і в нашій армії, хоч це і незаконно.В якому світі ок бити ногами по голові людину з зав'язаними за спиною руками?Взимку Сирський призначив командиром 155-ї бригади Станіслава Лучанова, який до цього очолював штаб штурмового полку "Скеля".Рівно 2 місяці тому, дізнавшись про поглинання чергових військових частин деякими штурмовими полками Сирського, я написала:"Отаку частину армії масштабує Сирський, саме таку".За це я отримала спробу залякати мене у вигляді "Ань, может закроешь свой рот, поняла"? під супермаркетом від колишнього "зека" і наркомана.Тепер точно бачу, що була неправа.А Володимир Зеленський, коли побачить?
👁 3,810 26-05-03 20:39
📌Суб’єктивні підсумки 3 травня. Що я вважаю основним?🎈З Білорусі на територію України залетіла повітряна куля в якості ретранслятора, який посилює сигнал для російських дронів. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко. Він пояснив , що повітряну ціль, яку надалі ДПСУ ідентифікували як повітряну кулю, Білорусь запустила для допомоги росіянам. Таким чином росія спільно з Білоруссю можуть намагатися «дестабілізувати ситуацію в напрямку нашого кордону». Також у ДПСУ зазначили, що не виключають провокацій. 💥Сили оборони уразили ракетний корабель рф та ще два російські судна. Безпілотники атакували «Каракурт» - носій крилатих ракет «Калібр». Також під ударом були сторожовий катер та ще один танкер «тіньового нафтового флоту». Також було атаковано портову інфраструктуру порту Приморськ. ❗️Удень росіяни випустили по Україні 7 ракет та 234 дрони. Силам ППО вдалося знешкодити 5 керованих авіаційних ракет і 175 БпЛА. Одна з ракет поцілила по гуртожитку в Дніпрі. На жаль, є загиблі. Крім цього, сьогодні зранку росія вдарила поблизу автобуса з дітьми на Дніпропетровщині. Унаслідок атаки пошкодило автобус, який перевозив 40 дітей. На момент атаки діти, на щастя, встигли залишити транспорт.🇸🇪Швеція вкотре затримала судно «тіньового флоту» рф, яке перевозило російську нафту й нафтопродукти. Судно підозрюють у плаванні під фальшивим прапором - коли його затримали у Балтійському морі, на ньому майорів стяг Сирії. Крім того, в берегової охорони виникли питання щодо неналежного стану судна Jin Hui та відсутності страховки
👁 2,710 26-05-03 04:11
Чому не вводиться податок соціальної солідарності на лакшері-товари, в тому числі на люксові автомобілі (що дозволить залучити 30 млрд грн на рік)?Чому не запроваджується прогресивний податок на значні доходи фізичних осіб?Чому не переглядається розмір ренти на видобуток природних ресурсів?Чому не наводиться лад із контрабандою на митниці?Всі ці заходи можуть дати не 10 млрд грн на рік, а сотні мільярдів.Натомість уряд воліє запроваджувати податки на посилки, послуги цифрових платформ (умовно — «податок на рікш») і так далі, керуючись принципом: з бідних по нитці — відшкодування ПДВ олігархічним групам. Адже саме за рахунок звичайних споживачів наповнюється «общак відшкодування ПДВ при експорті сировини».Крім того, має бути чітка причина такої «наполегливості» чиновників?Відповідь проста: економічна система під час війни скукожується, як «шагренева шкіра». Так само скорочується і простір отримання бенефітів і профітів.У цих умовах великі ФПГ намагаються монополізувати все «виснажене тіло» внутрішньої економіки та її фінансові ресурси.Значні ціни у великих торговельних центрах (здебільшого олігополістичних, тобто схильних до цінових змов) переорієнтували населення на купівлю товарів на електронних майданчиках, що призвело до втрати такими ТРЦ значної частини доходів.Тому «удар по посилках» — це спроба загнати українців «фіскальним батогом» у пусті торговельні центри.Отже, за цим законопроєктом видніються «вуха» власників торговельних мереж та торгових операторів, які сплачують оренду бенефіціарам ТРЦ.Саме тому цей законопроєкт є суто антисоціальним та лобістським.Звісно, депутати мають захищати саме інтереси своїх виборців, а не власників ФПГ чи ТРЦ (часто це одні й ті самі особи).Але «мають» — це не завжди «зробили».Втім, за словами депутатки Ольги Василевської-Смаглюк, поки голосів для прийняття цього законопроєкту бракує. І нехай забракне під час голосування: не варто руйнувати соціальний логістичний уклад мільйонів українців під час війни заради 10 млрд грн примарних доходів бюджету і реальних 10 млрд грн доходів власників ТРЦ.(Олексій Кущ)
👁 3,270 26-05-02 05:44
"Йому краще тримати рота на замку" Між Зеленським та керівництвом ЄС загострюються відносини через натиск президента, який вимагає прискорити ухвалення України в ЄС, повідомляє Financial Times з посиланням на сім чиновників, які були присутні на нещодавньому саміті ЄС за участю Зеленського на Кіпрі. За їхніми словами, Зеленському там довелося почути кілька жорстких істин від лідерів ЄС. Йому сказали, що "все буде не так просто, як він думає". А також зазначили, що боротьба з корупцією та реформи в Україні послабшали. "Ми - єдині друзі, які в нього залишилися, тому йому, можливо, краще б тримати рот на замку", - сказав чиновник. «Їхня внутрішня реформаторська активність застопорилася. Це погано, і всі це знають», – каже джерело. «Членство – це не подарунок. Можливо, у Києві є певне непорозуміння цього», - сказав один із чиновників. «Вони кажуть: “Ви нам винні”. І це не допомагає», - додав другий. “У нас там реальна проблема. Зеленський і його оточення ніколи не мали справжнього розуміння того, як працює процес розширення», - сказав третій чиновник. Зеленський доручив своїм дипломатам навіть не обговорювати пропозиції щодо символічних переваг на шляху до ЄС, а вимагати лише повноцінного членства. Президент має намір продовжувати відстоювати свою максималістську позицію, очікуючи, що ЄС згодом стане більш реалістичним і наблизиться до української позиції. Також примітно, що ця стаття у FT вийшла у розпал нового скандалу з плівками Міндіча, найближчого друга президента.