Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЗОЛА
Додано 06 гру 2025

ЗОЛА

@LapinFromUkraine
Кількість підписників: 12 605
Фото: 7,490
Відео: 2,060
Посилання: 5,110
Опис:
Official channel

👥 Кількість підписників

12 605
Середній/День:: +7
Середній/Тиждень:: -3
Середній/Місяць:: +44

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 922
Середній/День:: 2,290
Середній/Тиждень:: 2,436
ERR: 23.18%

📊 Кількість повідомлень на день

5.2
Останній день: 7
Середнє за тиждень: 4.3
Середнє за день: 5.2

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,620 26-01-18 08:43
“Націоналізація збитків, приватизація прибутків” – цією старою української народною приказкою можна досить точно пояснити перереєстрацію Державного підприємства “Дія” на акціонерне товариство. Цій схемі років, мабуть, тридцять – нічого нового зелені не вигадали, бо для цього потрібні мізки.Було державне – стало акціонерне. Було ваше – стало наше, квартальне.Наразі – начебто зі 100% власністю державі, як вони кажуть. Але АТ має значно більше можливостей як витрачати гроші, так і “заробляти” їх: менше обмежень. Можна більше красти і більше офіційно продавати ваші персональні дані.І щось мені підказує, що дуже скоро від новоствореного Акціонерного Товариства “Дія” ми почуємо заяви “про проблеми з виплатою зарплат”, “необхідність утримання персоналу”, “не вистачає на сплату комуналки” і т.п. – і тому треба негайно “залучати іноземних (?) інвесторів” чи інші красиві казочки. Відповідно, поступово частки АТ “Дія” почнуть потихеньку продавати “приватним інвесторам”. Якими згодом (суто випадково, ага) виявляться “друзі” Зеленського та Федорова.А усі заяви про “це на виконання вимог євроінтеграції” – це тупо сеча в очі. Спитайте їх – я яких саме вимог, конкретно? Відповідь буде (якщо буде) приблизно така – “так євроінтеграційних”.Натомість спитайте їх: “а як там стосовно виконання вже справжніх євроінтеграційних вимог про захист персональних даних?” Нагадаю, що у звіті Єврокомісії (листопад 2025) прямо підкреслено “нульовий прогрес” у сфері захисту персональних даних в Україні та наближення до практик Євросоюзу: https://cutt.ly/Etw7zWDkАле вчорашнім онлайн-шахраям не терпиться легалізувати продаж баз даних про громадян України. Тому що не тільки Велике Бабло, але також геополітика – для тих, хто розуміє цінність персональних даних для стратегічної розвідки.Я впевнений, що той же Київстар з його глибокого захованими росіянськими акціонерами – готовий буде віддати будь-які гроші за участь у “приватизації” підприємства “Дія”. Недарма є вони так активно співпрацюють з мініцифрою.КС агресивно інвестують у збір будь-яких персональних даних українців: вже купили Уклон та Хелсі. Намагався купити київського хмарного провайдера GigaCloud. Ну тобто чуваки явно розуміють цінність та перспективність товару “персональні дані”.А хом’ячкі, які добровільно та радісно ставлять собі “Дію” – абсолютно цього не розуміють. І не хочуть розуміти, що характерно. “Батарейки Федорова” навіть не здогадуються, що обміняли свою приватність та свої ПД - на тридцять срібляків “зате зручно”. Обміняли банківську таємницю на “вовину тисячу” та “національний кешбек”. У їхніх головах не виникає синаптичних зв’язків між наявністю у чиновників персональних даних громадян та збільшенням кількості онлайн-шахрайств.Насправді ж “Дія”- це реалізована “Матриця”, ожиле кіно 1999 року. З тією лише різніцею, що з безмозких “користувачів Дії” сосуть не біологічну енергію, а персональні дані. “Але це поки що” (вимовляти хрипатим чотириразово-ухилянтським голосом).Стосовно ж того “що буде з мініцифрою без Божественного Міші” – я думаю, поступово ці історія буде сходити на пси. І ось чому.Міністерство будувалося під Мішу, навколо Міші та виключно як його особиста забавка. Ніяких об’єктивних причин створення цього смішного міністерства як не було – так і немає. Усі ці 5+ років вигадана конструкція не розсипалася виключно через наявність доступу у Божественного міністра до Височайшого Вуха.А ще через талант Федорова “продавати повітря” – презентації, гіпер-мега-форуми, особистий дар переконання та майстерність створювати ілюзорну реальність. У нього розвинуте вміння змусити лоха повірити у мрію – як він це робив з подільниками у Запоріжжі у 2017 році, лише тепер у масштабах всієї країни. А Борняков чи інші вискуби у цій ролі – то лише *надцята ксерокопія шахрайського генія, його бліді тіні, які не можуть існувати окремо від Шефа.А Шефу буде явно не до них і не до мінцирку – він вже перейшов у вищу лігу 3,14здінгу, з іншими масштабами видавання бажаного за дійсне.
👁 3,740 26-01-17 08:17
Золотий дощ скінчився, але влада України так це і не усвідомила. МВФ відкладає розгляд нових кредитів для України через невиконані умови.Міжнародний валютний фонд не розглядатиме видачу нових кредитів Україні, оскільки влада не виконала взяті на себе зобов'язання. Напередодні президент Володимир Зеленський і прем'єр-міністр Юлія Свіриденко особисто намагалися переконати директора-розпорядника МВФ Крісталіну Георгієву продовжити фінансування, але після зустрічі Фонд заявив, що з усіх попередніх умов Україна виконала лише одне — прийняття державного бюджету на 2026 рік. Решта заходів залишаються нереалізованими. Серед них — введення ПДВ для фізичних осіб-підприємців з річним доходом понад 1 млн грн, оподаткування доходів, отриманих через цифрові платформи, а також скасування пільг на імпорт посилок вартістю до 150 євро. Фонд також вимагає закриття митних лазівок і змін у трудовому законодавстві для скорочення тіньової зайнятості. Затримка з виконанням умов МВФ ставить під загрозу не лише саму програму, а й пов'язані з нею пакети макрофінансової допомоги від ЄС і Світового банку.Попри війну, влада України зовсім не переймалася економією коштів та скороченням витрат. Навпаки, апетити лише зростали. І замість скорочення міністрів та відомств, роздуті довоєнні штати чиновників, продовжувала зростання їх бюджету та зарплат. Тобто, жила не від доходів своєї економіки, а на кошти підтримки західних партнерів. І апетити настільки зросли, що окрім зросту зарплат, президент для підняття рейтингу почав вводити «хотелки», які точно не зможуть бути під час війни: від «Вовиноі тисячі» до безкоштовних проїздів потягом. При тому, що для захисників України коштів не лише не збільшувалося, а навіть не вистачало на поточні потреби.І звісно Захід та МВФ на це відреагували. І це лише початок. Початок протрезвіння та розплати. В тому числі і за намагання штучного підняття рейтингу. Адже, що там сказав папа Карло і спонсор президентських виборів Вови Буратіно про касу на виході? Отож…(Van Gog)
👁 1,370 26-01-16 08:41
📉Надходження до федерального бюджету росії від митниці у 2025 році різко скоротилися, зафіксувавши ще один провал у зовнішньоекономічній частині доходів держави. За даними Федеральної митної служби, за підсумками року ФТС перерахувала до бюджету 5,965 трлн рублів — на 20% менше, ніж роком раніше, і мінімум з 2020 року.Для порівняння, у 2024 році митні збори становили 7,349 трлн рублів, тобто бюджет втратив у грошовому вимірі близько 1,4 трлн рублів лише за один рік. Навіть у 2022–2023 роках, попри шок від санкцій, митні надходження були вищими, ніж у 2025-му. Це підкреслює, що спад має не тимчасовий, а структурний характер.Особливо показовим виглядає провал відносно бюджетних планів. Мінфін закладав на 2025 рік зростання митних зборів до 8 трлн рублів, однак ФТС не лише не виконала це завдання, а й завершила рік з результатом майже на чверть нижчим за очікування. Фактично розрив між планом і реальністю став ще одним сигналом деградації зовнішньої торгівлі рф.Падіння митних доходів пов'язане із одночасним скороченням експорту та імпорту на тлі зниження цін на сировину й дії санкційних обмежень. Для бюджету це означає подвійний удар: слабшає як дохідна база від експорту, так і фіскальні надходження від зовнішньоекономічної діяльності загалом.💙💛 Omelyan News
👁 2,630 26-01-15 06:24
😳Трамп звинуватив Зеленського у затягуванні війни, - Reuters. ▪️В ексклюзивному інтерв'ю виданню в середу ввечері Трамп заявив, що Путін готовий згорнути свою чотирирічну війну проти України, а Зеленський менш податливий. "Я думаю, що він [Путін] готовий укласти угоду. Я думаю, що Україна менш готова до угоди", - сказав Трамп. Трампа запитали, чому переговори досі не призвели до завершення війни. Він відповів: "Зеленський". Трамп сказав, що не поінформований про потенційну поїздку Віткоффа та Кушнера до Москви, про що раніше повідомив Bloomberg. Трампа запитали, чи зустрівся він із Зеленським на Всесвітньому економічному форумі в Давосі (19-23 січня), він відповів, що так, але плани поки не узгоджені. "Я зустрінуся, якщо він буде там. Я буду там", – Трамп. Трампа запитали, чому він вважає, що Зеленський затягує переговори. Він не розкрив подробиць, відповівши лише: "Я просто думаю, що йому, знаєте, важко до цього прийти". __ Чергове коло пекла почалося трохи раніше, ніж очікувалося. Або це минуле ще не закінчилося... Можу припустити, що Трамп готує собі ґрунт, щоб нічого не підписувати в Давосі - готувалася угода про повоєнне відновлення України на $800 млрд. Але це лише припущення. Що там насправді – дізнаємося, як завжди, із західних інсайдів найближчими днями. І, звичайно, чекаємо на Давоса.
👁 1,540 26-01-09 08:49
📣 Я, чесно, не повірила. Я тричі перевірила. Прізвище і рід занять - co-owner and chief designer of “FirePoint”.Це той самий Штілерман, який мав російське громадянство, працював на росії, був повʼязаний з кіновиробництвом, а після початку повномасштабної війни зайнявся… виробництвом ракет. Його компанія FirePoint, за даними антикорупційних органів уклала контрактів із державою загальною вартістю близько $1 млрд(!!!) , що за оцінками складає приблизно 10 % (!!!)усіх державних закупівель у сфері оборони.Але це лише передмова.У дні страшних обстрілів, коли люди сидять без світла, тепла і води і виникає логічне питання навіть у найзатурканіших: де наші ракети?, Штілерман виміщає допис, що у здачі Криму винен Порошенко. Он і Білецький підтвердить.Ще раз. Виміщає допис, що у здачі Криму винен Порошенко!Як слушно зауважили у коментарях, дебіл пише для дебілів. Дебіли не знають, що спочатку йде лютий, коли московити віджали у нас Крим, а потім травень, коли Порошенка обрали президентом, а вже потім червень, коли Порошенко приступив до обов’язків.Цікаво, а хто відповість за втрачені величезні території і сотні тисяч загиблих при найвеличнішому? Чи не на часі?
👁 1,560 26-01-07 09:02
⚡️На сайті президента з'явився повний текст декларації України, Британії та Франції щодо гарантій безпеки Політично та юридично обов’язкових гарантії включатимуть наступні компоненти: Моніторинг припинення вогню. Запуск механізму під керівництвом США з постійним міжнародним моніторингом і спецкомісією для розгляду порушень. Підтримка ЗСУ. Продовження військової допомоги, довгострокові оборонні пакети, фінансування закупівель зброї, доступ до резервів та допомога у зведенні фортифікацій. Багатонаціональні сили для України. Формування сил коаліції для посилення стримування та розвитку ЗСУ з окремим військовим плануванням на суші, морі й у повітрі. Гарантії на випадок нового нападу РФ. Обов’язкові зобов’язання щодо військової, розвідувальної, логістичної підтримки, дипломатичних дій і додаткових санкцій. Поглиблення оборонної співпраці.Навчання, спільне оборонне виробництво та розширення співпраці у сфері розвідки. Створення групи "США–Україна–коаліція" при Оперативному штабі в Парижі.
👁 1,790 26-01-05 07:03
Сім років, як постала Православна церква України. Сім років, як ми отримали духовну незалежність від москви. Сім років, як наша віра об’єднує Україну та надає сили боротися проти зла, яке прийшло на нашу землю. 5 січня 2019 року сталася довгоочікувана історична подія, на яку українці чекали поколіннями. Разом із Предстоятелем Православної церкви України Митрополитом Епіфанієм ми взяли участь у церемонії підписання і вручення Томосу у Стамбулі. З великим благоговінням, затамувавши подих, ми спостерігали тоді, як Його Всесвятість скріпив підписом цей історичний документ. Цей день знаменував початок звільнення нашої держави від російського впливу через церкву, від агентів кремля у попівських рясах. Попереду ще багато роботи, але тепер уже всім зрозуміло: жодних обмежень у питаннях віри українці не приймуть.  Наша віра скріпила наш дух. Вона об’єднала нас задля захисту української держави. Вона стала опорою для воїнів на фронті та надією для тих, хто чекає на їх повернення вдома.  У цей історичний день прошу Господа Бога, нехай береже і направляє Україну, нашу Православну церкву та всіх нас. Слава Господу! І слава Україн
👁 1,630 26-01-04 08:22
🇺🇸 🐵Миру в світі у 2026 році не буде, через "путінізацію зовнішньої політики США", — Guardian📌Навряд чи хтось очікував, що 2026 рік стане роком миру, і йому ледь виповнилося два дні, коли найгірші побоювання підтвердилися.📌Атака на Венесуелу свідчить про те, що принада іноземних територій, нафти й корисних копалин тепер сяє для Трампа яскравіше, ніж Нобелівська премія.📌  Побоювання Трампа щодо іноземних воєн, схоже, слабшають. Йому явно сподобалась операція із захоплення Мадуро та її ефективність для просування своїх інтересів.Для літнього президента, який із кожним днем на посаді стає дедалі більш примхливим, дратівливим і непослідовним — на тлі падіння популярності та відчайдушних спроб відвернути увагу від скандалу з дитячою торгівлею, пов’язаного з Епштейном, — дедалі частіше застосування військової сили є зловісним розвитком подій. 📌 Трамп виглядав захопленим військовим успіхом.📌 Трамп ставиться міжнародної системи норм та правил з повною зневагою. Він дивиться на світ очима імперіаліста XIX століття, але з озброєнням XXI століття.📌  Наступними цілями для атаки можуть стати Іран, Куба, Мексика, а чиновники Трампа не припиняли погроз узяти під контроль Гренландію будь-якими необхідними засобами.📌  Небезпека, яка стала жорстоко очевидною в перші дні 2026 року, зрештою постане перед усіма.
👁 1,760 25-12-31 13:00
🌀 Зеленський хоче двоголову "ящірку" замість одноголосного дракона😝Те, що описує Українська правда, — це не відновлення Адміністрації президента і не реформа.Це перерозподіл важелів без зміни моделі.За версією УП, аналітику можуть винести з Офісу президента в РНБО, а сам ОП залишити у форматі патронатного і протокольного органу. На папері — децентралізація. На практиці — розведення функцій між двома “протезами” Єрмака.Один — Власюк, як аналітичний фільтр і постачальник довідок.Другий — Умєров, як переговорно-силовий канал.І тут виникає питання: чи можлива конкуренція між ними?Так — але не за політику і не за курс.Конкуренція можлива за доступ до Зеленського, за право формувати порядок денний і момент ухвалення рішень. Не більше.Стратегії не буде двох.Арбітр — один.Центр відповідальності — розмитий.ОТЖЕТе, що фіксує Українська правда, — це не демонтаж системи Єрмака, а її механічне розведення на дві трубки.Конкуренція можлива — але без суб’єктності.Не дві політики, а дві версії одного впливу.Підписуйся на ТК БРИГИНЦЯ🇺🇦
👁 2,460 25-12-28 13:08
Аргументи про те, що чергові переслідування злодіїв і хабарників з оточення чи партії Зеленського вигідні Кремлю/Трампу/Папі Римському є неадекватними.По-перше, тому що вони порушують причинно наслідковий зв'язок: Не треба красти -> не будуть приходити. Прийшли тому, що крали, а не тому що комусь вигідно.По-друге, Зеленський йшов же корупцію долати чи ні? І його виборці за це голосували. Звідки ці плачі?По-третє: події, за результатами яких сталися обшуки і затримання відбулися після міндіча. Тобто, нікого нічого не навчило. Безсоромний грабунок продовжився. Коли грабували, то чомусь не враховували, що це все вигідно путіну.То ж чому ті, хто переслідує злодіїв мають звертати на це увагу, якщо ті, хто краде і прикривається "вигідно путіну" на це увагу не звертають і продовжують свої брудні справи.По-четверте: я не вірю в теорії змови про тиск Трампа на Зеленського через ФБР. Навіть якщо між НАБУ і ФБР є зв'язок і координація і комусь в НАБУ хотілось би вірити в "дах ФБР"Чому?- якщо ви прочитаєте американські новини, то ФБР самому здався б дах від того, що там зараз твориться- якби тиснув Трамп, то ми б сьогодні побачили зовсім іншу картину і зовсім інших головних осіб, а не нікому не відомих нардепів. Бо тільки повний ідіот може думати, що головним був міндіч і що після після такої свавільної поведінки учасників міндічгейту ми побачили все що було.Але це не значить, що якщо ми це побачимо пізніше, то це буде за ініціативою трампа.По-п'яте: то що це?З початком виборчого процесу, Вова. Ти сам відкриваєш цю скриньку пандори.Занадто багато людей були на волосинці від тюрми, а дехто там побував, щоб терпіти це свавілля ще раз 5 років і врешті опинитися в тюрмі.Тяжко буде вийти чистим з зеленого болота.*Це, звісно, моя версія. На істину не претендую.(Масон Лемберг)