Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЗОЛА
Додано 06 гру 2025

ЗОЛА

@LapinFromUkraine
Кількість підписників: 12 605
Фото: 7,490
Відео: 2,060
Посилання: 5,110
Опис:
Official channel
Джерело

ЗОЛА | Аргументи про те, що чергові переслідування злодіїв і хабарників з ото...

Логотип телеграм спільноти - ЗОЛА ЗОЛА @LapinFromUkraine
2 460 Охват/переглядів 2025-12-28 13:08 Повідомлення №11294
Аргументи про те, що чергові переслідування злодіїв і хабарників з оточення чи партії Зеленського вигідні Кремлю/Трампу/Папі Римському є неадекватними.По-перше, тому що вони порушують причинно наслідковий зв'язок: Не треба красти -> не будуть приходити. Прийшли тому, що крали, а не тому що комусь вигідно.По-друге, Зеленський йшов же корупцію долати чи ні? І його виборці за це голосували. Звідки ці плачі?По-третє: події, за результатами яких сталися обшуки і затримання відбулися після міндіча. Тобто, нікого нічого не навчило. Безсоромний грабунок продовжився. Коли грабували, то чомусь не враховували, що це все вигідно путіну.То ж чому ті, хто переслідує злодіїв мають звертати на це увагу, якщо ті, хто краде і прикривається "вигідно путіну" на це увагу не звертають і продовжують свої брудні справи.По-четверте: я не вірю в теорії змови про тиск Трампа на Зеленського через ФБР. Навіть якщо між НАБУ і ФБР є зв'язок і координація і комусь в НАБУ хотілось би вірити в "дах ФБР"Чому?- якщо ви прочитаєте американські новини, то ФБР самому здався б дах від того, що там зараз твориться- якби тиснув Трамп, то ми б сьогодні побачили зовсім іншу картину і зовсім інших головних осіб, а не нікому не відомих нардепів. Бо тільки повний ідіот може думати, що головним був міндіч і що після після такої свавільної поведінки учасників міндічгейту ми побачили все що було.Але це не значить, що якщо ми це побачимо пізніше, то це буде за ініціативою трампа.По-п'яте: то що це?З початком виборчого процесу, Вова. Ти сам відкриваєш цю скриньку пандори.Занадто багато людей були на волосинці від тюрми, а дехто там побував, щоб терпіти це свавілля ще раз 5 років і врешті опинитися в тюрмі.Тяжко буде вийти чистим з зеленого болота.*Це, звісно, моя версія. На істину не претендую.(Масон Лемберг)