Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Міни та кава з канапками!
Додано 06 гру 2025

Міни та кава з канапками!

@LandminesAndCoffee
Кількість підписників: 13 651
Фото: 1,560
Відео: 847
Посилання: 856
Опис:
Всього по трохи із світу вибухонебезпечних претметів :) Інста https://www.instagram.com/everyonedoomed Х - https://x.com/landminescoffee https://www.muninn-uxo.com - база данних ВНП Звʼязатися з адмінами / contact : @everyonedoomed

👥 Кількість підписників

13 651
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +36
Середній/Місяць:: +205

👁️ Середній перегляд на повідомлення

6 967
Середній/День:: 11,500
Середній/Тиждень:: 8,064
ERR: 51.04%

📊 Кількість повідомлень на день

0.8
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.1
Середнє за день: 0.8

Історія змін назви

Міни та кава з канапками! 2026-02-26
УкрДержМемВидобування 2026-02-25

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Росіяни використовують ПТАБ-2.5 КО із магнітними платами ініціації.Судячи з відео , це вони використовують для дистанційного мінування. І тут виникає логічне питання: а навіщо?ПТАБ-2.5КО ефективний тільки тоді, коли чітко зорієнтований в напрямку цілі кумулятивноюворонкою. А при дистанційному мінуванні абсолютно неможливо гарантувати як саме впаде боєприпас, під яким кутом він ляже і куди буде «дивитися» його кумулятивна воронка.Тобто у підсумку: боєприпас може лежати на боці, догори дном або під будь-яким кутом, а кумулятивний струмінь піде в землю, у повітря чи кудись убік , ну типу куди завгодно, тільки не в техніку.Так, осколкова дія такого боєприпасу може становити небезпеку для людини чи незахищеної техніки — можливо трохи більшу, ніж у звичайної гранати. Але це все одно не виправдовує його використання для дистанційного мінування.Суть цього поста проста : не повторюйте чужих нелогічних рішень. Це не економить ресурс і не підвищує ефективність.Поділитися новиною| Звʼязок з адмінамиМіни та кава з канапками!
Всі ж вже бачили, що росіяни прикрутили до БпЛА Герань-2 ракету типу "повітря-повітря" Р-60?А чи знали Ви, що як і для більшості ракет цього типу, в неї є одна неприємна риса — вона споряджена стрижневими уражаючими елементами зі збідненого урану, який є радіоактивним матеріалом і забезпечує гамма-випромінювання на поверхні у 5–8 разів вище природного фону? Такий рівень не становить серйозної небезпеки для людини при короткочасному перебуванні поруч (декілька годин), але у разі потрапляння дрібних фрагментів всередину організму — через дихання чи ковтання — проблеми будуть дуже серйозні. Як же ці частинки можуть потрапити всередину організму через дихання чи ковтання, запитаєте ви?Дуже просто — разом із продуктами вибуху, якщо ви підірвете таку ракету й знаходитиметесь неподалік.Тому, будь ласка, якщо знайдете десь цю бридоту біля позицій, або десь трохи далі, враховуйте цей нюанс і зробіть правильні висновки перед тим як зробити біг бада бум :)Поділитися новиною| Звʼязок з адмінамиМіни та кава з канапками!