❄️У столиці триває розчищення доріг і тротуарів від снігу та протиожеледна обробка: задіяні 247 одиниць техніки "Київавтодору"🚜Першочергово очищають головні магістралі, мости, шляхопроводи, спуски і підйоми, підходи до зупинок громадського транспорту та переходи.🦺Також задіяні 308 працівників комунальної організації у складі 53 бригад із ручного прибирання. Вони прибирають сніг та обробляють протиожеледними засобами зупинки, вузькі тротуари, сходи, підходи до наземних і підземних переходів та інші пішохідні зони, де не може працювати малогабаритна снігоприбиральна техніка.🌲У парках і скверах доріжки очищають "зеленбудівці": залучено 59 одиниць спеціалізованої техніки та 415 працівників.🌀За прогнозами Укргідрометцентру, сьогодні, 8 лютого, у місті хмарно, місцями невеликий сніг, вітер північний, 5-10 м/с, температура вдень – 4-6° морозу.⚠️На дорогах ожеледиця.❕Просимо водіїв бути максимально обачними на дорогах і дотримуватись безпечної дистанції. А пішоходів – бути обережними та не забувати носити флікери в темний час доби.
❄️ Сніг у столиці: 202 одиниці спецтехніки "Київавтодору" з ночі працюють на вулицях міста🚜Насамперед очищають від снігу та обробляють протиожеледними засобами головні магістралі, мости, шляхопроводи, спуски і підйоми, підходи до зупинок громадського транспорту та переходи.🦺Також задіяні 450 працівників у складі 64 бригад із ручного прибирання. Дорожники очищають від снігу та обробляють протиожеледними засобами зупинки, вузькі тротуари, сходи, підходи до наземних і підземних переходів та інші пішохідні зони, де не може працювати малогабаритна снігоприбиральна техніка. 🏘Прибудинкові території очищають та обробляють протиожеледними засобами 2742 працівника комунальних керуючих компаній та 63 одиниці техніки.🌲У парках і скверах сніг прибирають "зеленбудівці": залучено 55 одиниць спеціалізованої техніки та понад 400 працівників.🌨 За прогнозами синоптиків, сьогодні, 7 лютого, у столиці хмарно, сніг, вітер північно-східний, 5-10 м/с, температура вдень – 2-4° морозу.⚠️На дорогах місцями ожеледиця.❕Просимо водіїв бути максимально обачними на дорогах і дотримуватись безпечної дистанції. А пішоходів – бути обережними та не забувати носити флікери в темний час доби.
❄️ Сніг у столиці: 246 одиниць спецтехніки "Київавтодору" з ночі працюють на вулицях міста🚜Насамперед очищають від снігу та обробляють протиожеледними засобами головні магістралі, мости, шляхопроводи, спуски і підйоми, підходи до зупинок громадського транспорту та переходи.🦺Також задіяні 444 працівників у складі 71 бригади з ручного прибирання. Дорожники очищають від снігу та обробляють протиожеледними засобами зупинки, вузькі тротуари, сходи, підходи до наземних і підземних переходів та інші пішохідні зони, де не може працювати малогабаритна снігоприбиральна техніка. 🏘Прибудинкові території очищають та обробляють протиожеледними засобами працівники комунальних керуючих компаній.🌲У парках і скверах сніг прибирають "зеленбудівці": залучено 45 одиниць техніки та 629 працівників.🌨 За прогнозами синоптиків, сьогодні, 6 лютого, у столиці хмарно, невеликий сніг, вітер південно-східний, 7-12 м/с, температура 6-8° морозу.⚠️На дорогах місцями ожеледиця.❕Просимо водіїв бути максимально обачними на дорогах і дотримуватись безпечної дистанції. А пішоходів – бути обережними та не забувати носити флікери в темний час доби.
Понад 1100 будинків у Дарницькому та Дніпровському районах після масованої атаки ворога на критичну інфраструктуру столиці залишаються без тепла. Обʼєкт інфраструктури, який забезпечує теплопостачання в ці будинки, сьогодні вночі був сильно пошкоджений. Фахівці оцінюють масштаби його ушкоджень та перспективу відновлення. У цих понад 1100 будинках уранці злили воду в системах опалення, щоб уникнути розмерзання. Місто розгортає додаткові опорні пункти обігріву в школах мікрорайонів, будинки яких залишилися без опалення. Додаткових пунктів, які підключають до мобільних котелень, і де можна буде перебувати і вдень, і вночі, зокрема, в Дарницькому районі наразі 5, у Дніпровському — 4. Також 36 пунктів обігріву розгортає ДСНС у Дарниці (на 20 локаціях), та 27 пунктів — у Дніпровському районі (теж на 20 локаціях).З адресами пунктів можна ознайомитися на офіційних ресурсах РДА, міської влади та ДСНС. Зокрема тут: https://kyivcity.gov.ua/bezpeka_ta_pravoporiadok/blekaut/punkti_obigrivu_scho_rozgornuti_u_stolitsi/
🧊Дороги й тротуари столиці обробляють протиожеледними засобами та розчищають 128 одиниць спецтехніки "Київавтодору"🚜Насамперед очищають від снігу та обробляють протиожеледними засобами головні магістралі, мости, шляхопроводи, спуски і підйоми, підходи до зупинок громадського транспорту та переходи.🦺Також задіяні 407 працівників у складі 63 бригад із ручного прибирання. Дорожники очищають від снігу та обробляють протиожеледними засобами зупинки, вузькі тротуари, сходи, підходи до наземних і підземних переходів та інші пішохідні зони, де не може працювати малогабаритна снігоприбиральна техніка. 🏘Прибудинкові території очищають та обробляють працівники комунальних керуючих компаній.🌲У парках і скверах сніг прибирають "зеленбудівці": залучено 19 одиниць техніки та 325 працівників.🌨 За прогнозами синоптиків, сьогодні, 31 січня, у столиці хмарно з проясненнями, без опадів, вітер північно-східний, 7-12 м/с, температура Києві 10-12° морозу.⚠️На дорогах місцями ожеледиця.❕Просимо водіїв бути максимально обачними на дорогах і дотримуватись безпечної дистанції. А пішоходів – бути обережними та не забувати носити флікери в темний час доби.
❄️ Сніг у столиці: 206 одиниць спецтехніки "Київавтодору" з ночі працюють на вулицях міста🚜Насамперед очищають від снігу та обробляють протиожеледними засобами головні магістралі, мости, шляхопроводи, спуски і підйоми, підходи до зупинок громадського транспорту та переходи.🦺Також задіяні 466 працівників у складі 70 бригад із ручного прибирання. Дорожники очищають від снігу та обробляють протиожеледними засобами зупинки, вузькі тротуари, сходи, підходи до наземних і підземних переходів та інші пішохідні зони, де не може працювати малогабаритна снігоприбиральна техніка. 🏘Прибудинкові території очищають та обробляють протиожеледними засобами 2822 працівники комунальних керуючих компаній та 30 одиниць техніки.🌲У парках і скверах сніг прибирають "зеленбудівці": залучено 25 одиниць техніки та 610 працівників.🌨 За прогнозами синоптиків, сьогодні, 30 січня, у столиці хмарно, місцями невеликий сніг, вітер північно-східний, 7-12 м/с, температура протягом доби 9-11° морозу.⚠️На дорогах ожеледиця.❕Просимо водіїв бути максимально обачними на дорогах і дотримуватись безпечної дистанції. А пішоходів – бути обережними та не забувати носити флікери в темний час доби.
🧊У Києві ожеледиця: 189 одиниць спецтехніки "Київавтодору" обробляють проїжджі частини та тротуариПершочергово обробляють протиожеледними засобами головні магістралі, мости, спуски і підйоми.🦺Також задіяні 410 працівників у складі 61 бригади КК "Київавтодор" з ручного прибирання. Дорожники обробляють протиожеледними засобами зупинки, вузькі тротуари, сходи, острівці безпеки, пішохідні переходи.🏘 Прибудинкові території очищають та обробляють протиожеледними засобами понад 2800 працівників комунальних керуючих компаній та 20 одиниць техніки.🌲У парках і скверах працюють "зеленбудівці". До прибирання та обробки ділянок залучили 30 одиниць техніки та 622 працівники.🌨 За прогнозами синоптиків, сьогодні, 27 січня, в Києві хмарно, невеликий мокрий сніг і дощ, ожеледь. На дорогах ожеледиця. Температура повітря -4°.❕Слідкуйте за прогнозами синоптиків. У разі негоди закликаємо киян без особливої потреби не пересуватися містом, за можливості не користуватися власними авто, віддавши перевагу громадському транспорту. Це допоможе уникнути заторів у столиці та суттєво прискорить роботу комунальних служб і спецтехніки, що прибирають і обробляють вулично-дорожню мережу.⚠️Якщо ж залишитися вдома можливості немає, просимо бути максимально уважними, дотримуватись порад, які допоможуть уникнути травматизму під час ожеледиці.🚛У разі значного ускладнення погодних умов можуть обмежити в’їзд великогабаритного транспорту до міста.
Київ отримав від Польщі 130 генераторів різної потужності, які в умовах енергетичної кризи в Україні та столиці, дозволять місту підсилити рівень стійкості критичних обʼєктів, закладів соціальної сфери. Кошти на ці генератори збирали польські волонтери. За 10 днів 60 000 поляків здали 80 млн злотих (майже 2 млн євро). Зокрема, столиця отримала:• 1 дизельний генератор FD 600 D потужністю 600 кВт• 1 дизельний генератор FD 80 B потужністю 80 кВт• 20 генераторів FOGO FV20000TE / TRE потужністю 20 кВт кожен• 108 генераторів FOGO F12000iSG потужністю 12 кВт кожен.Загальна потужність переданого обладнання — 2 376 кВт.Дякую організаторам збору, волонтерам та всім небайдужим! Така підтримка є прикладом єдності українців та поляків, ефективної взаємодії та людяності в цій надзвичайній ситуації.Сьогодні прибула перша партія генераторів, придбаних на благодійні гроші. Найближчим часом очікуємо наступну. Також вже в дорозі чергова допомога від Варшави — ще 90 генераторів.Нагадаю, від початку повномасштабного вторгнення Україна отримує допомогу від міжнародних партнерів. Польша стала одним із ключових із них.Завдяки полякам українці отримали багато гуманітарної допомоги. В тому числі, задля енергозабезпечення. А також медичного обладнання, продуктів харчування та інших необхідних ресурсів.
Київ визначив у кожному районі міста опорні пункти обігріву (незламності). В них, у разі потреби, зможе залишатися ночувати велика кількість людей. У пунктах облаштують місця для ночівлі, забезпечать їх пристроями обігріву (мобільними котельнями), харчуванням, засобами гігієни. Столиця, в звʼязку з дуже складною ситуацією в енергетиці і розуміючи, що ворог, з великою вірогідністю, продовжить атакувати критичну інфраструктуру міста і країни, готується до реагування на різні сценарії розвитку подій. До мешканців я звертаюся і говорю чесно: ситуація вкрай складна і це може бути ще не найскладніший момент. Зробіть запас продуктів, води, необхідних ліків. Хто ще має варіанти виїхати за місто, де є альтернативні джерела живлення й тепла, не відкидайте їх. А до роботодавців: організувати гнучкі графіки роботи і, за можливості, перевести працівників на дистанційну роботу. У кожному районі міста перша ланка реагування, яка оперативно збирає інформацію, організовує роботуна місці в координації з міським штабом, — це районна держадміністрація. Райони на місцях зараз повинні чітко зосередитися на складних, але життєво важливих для людей питаннях, які ми розвʼязуємо спільно, всі разом! І повинні всі працювати злагоджено. Плани й алгоритми дій в різних можливих ситуаціях зараз обговоримо на штабі з главами районів. Підкреслю, сьогодні всі міські служби, департаменти КМДА працюють 24/7, щоб забезпечити життєдіяльність міста в умовах надзвичайної ситуації. Цілодобово продовжують працювати комунальники, щоб забезпечити киян необхідними послугами. Працюють лікарні і соціальні заклади. Ми вистоїмо! Як би складно не було!
Я дав доручення, щоб у максимально ефективному режимі працювали пункти обігріву (адреси яких є на мапі в «Києві цифровому», на ресурсах міської влади). Їх у Києві розгорнуто, як ми говорили понад 1200. Люди можуть там зігрітися, зарядити свої пристрої, випити гарячого чаю. І потрібно дати можливість тим, мешканцям, у яких немає тепла в квартирах, за їх бажання, залишатися на ніч в таких пунктах. Також давав доручення столичним підприємствам, які задіяні в ліквідації надзвичайної ситуації, виплатити додаткову грошову винагороду їх фахівцям, які вдень і вночі працюють, щоб повернути киянам необхідні послуги. Зокрема, «Київтеплоенерго», «Київводоканал», керуючим компаніям, «Київавтодору», КАРС.І сьогодні на комісії хочу почути, як виконують доручення. Департаменту соціальної політики КМДА і районним держадміністраціям міста було доручення забезпечувати один раз на добу гарячим харчуванням тих мешканців, які стоять на обліку в територіальних центрах районів. Це, переважно, одинокі літні люди. Більшість з яких не пересуваються самі, тобто лежачі.Також доручив опрацювати можливість для харчування осіб, які можуть самостійно пересуватися, але не мають можливості приготувати їжу вдома. І департамент працює – хочу почути результати.Зараз, наскільки знаю, соціальні служби забезпечують, доставляють харчування понад трьом тисячам осіб. Одиноким літнім людям, людям з інвалідністю. Тим, хто потребує сторонньої допомоги.