Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Київ Комунальний - офіційний канал
Додано 06 січ 2025

Київ Комунальний - офіційний канал

@KyivKomynalny_Official
Кількість підписників: 2 899
Фото: 1,070
Відео: 118
Посилання: 192
Опис:
Все про ЖКГ Києва і не тільки ЖКГ: • новини, • міські сервіси та програми, • енергозбереження й підготовка до зими, • доступно про законодавство й права споживачів. Розказуємо і показуємо реальні приклади ефективних рішень.
Джерело

Київ Комунальний - офіційний канал | ℹ️Київтеплоенерго та GIZ співпрацюватимуть у напрямі модернізації сист...

Логотип телеграм спільноти - Київ Комунальний - офіційний канал Київ Комунальний - офіційний канал @KyivKomynalny_Official
1 400 Охват/переглядів 2025-04-03 15:14 Повідомлення №491
ℹ️Київтеплоенерго та GIZ співпрацюватимуть у напрямі модернізації системи теплопостачання столиціКомунальне підприємство «Київтеплоенерго» та GIZ співпрацюватимуть у напрямі модернізації системи теплопостачання столиці. Про шляхи майбутньої співпраці йшлося під час ознайомчого візиту до головного офісу комунального підприємства представників Проєкту «Реформування сектора централізованого теплопостачання в Україні (ReWarm)» на чолі з його директором Вінфрідом Даммом.💻Під час зустрічі делегація ознайомилась з особливостями виробництва тепла і електроенергії в Києві та із системою диспетчерського управління підприємства. Також обговорили можливості використання інструментів геоінформаційної системи управління комплексом теплопостачання (ГІС) та SCADA в роботі комунального підприємства.Київтеплоенерго вже працює над модернізацією енергетичного комплексу, враховуючи досвід війни, щоб забезпечити захист і підвищити технологічність та ефективність енергетичної системи міста.🤝Сторони домовились про подальшу співпрацю, результатом якої стане розроблення та впровадження конкретних рішень для поліпшення роботи системи теплопостачання в Києві та її децентралізація.Наразі в Києві реалізується концепція «Енергетичне відновлення: шлях до розподільної когенерації».🏭👍Планується створення незалежних «енергетичних островів» та будівництво об’єктів когенерації малої і середньої потужності – міні ТЕЦ. На цих енергооб’єктах встановлюватимуть газопоршневі та газотурбінні установки, що здатні одночасно виробляти тепло та електроенергію. У результаті місто наростить до 67% генеруючих потужностей, що покриє потребу в електроенергії та теплі.❗️Нагадаємо, що в липні 2024 року був підписаний меморандум про співпрацю між Київською міською радою та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ). Ця співпраця стала продовженням партнерства Києва з Урядом Німеччини в напрямі, який наразі є критично важливим для української столиці.