Джерело
КМДА – офіційний канал | Зустрівся у столичній мерії з учасниками Програми ветеранського лідерс...
79 900 Охват/переглядів
2026-06-19 11:14
Повідомлення №18846
Зустрівся у столичній мерії з учасниками Програми ветеранського лідерства від Руху ЧЕСНО — ветеранами та ветеранками, які прагнуть реалізувати свій досвід у громадському житті, місцевому самоврядуванні та держуправлінні.Сьогодні в Києві мешкають майже 120 000 ветеранів і ветеранок. Після завершення війни їх буде більше. Тому вже зараз маємо думати не тільки про підтримку тих, хто повертається з фронту, а й про те, як залучати їхній досвід до розвитку громад і держави. У Києві ми послідовно розбудовуємо систему підтримки ветеранів. Столиця стала першим містом в Україні, де запровадили посаду Уповноваженого з прав ветеранів. Також працює Київ Мілітарі Хаб — єдиний міський простір, де ветерани та їхні родини можуть отримати повний супровід - від оформлення статусів і соціальних гарантій до психологічної, юридичної підтримки та допомоги з працевлаштуванням. Для нас важливо, щоб ветерани мали можливість реалізувати себе і в роботі на громаду. Місто запрошує ветеранів долучатися до роботи в органах місцевого самоврядування та комунальному секторі. Актуальні вакансії для роботи в Апараті КМДА розміщені на Офіційному порталі Києва в розділі «Добір кадрів під час воєнного стану». Дякую Руху ЧЕСНО за ініціативу та роботу з розвитку ветеранського лідерства.