Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - КМДА – офіційний канал
Додано 22 чер 2021

КМДА – офіційний канал

@KyivCityOfficial
Кількість підписників: 402 900
Фото: 6,900
Відео: 786
Посилання: 7,460
Опис:
Офіційний Telegram-канал Київської міської державної адміністрації (КМДА) Наш інтернет-портал: https://kyivcity.gov.ua Ми на Facebook: fb.com/kyivcity.gov.ua WhatsApp: https://whatsapp.com/channel/0029Vb68nFAJpe8dDslm3L42 YouTube: https://www.youtube.
Джерело

КМДА – офіційний канал | Сьогодні в одному з Центрів первинної медико-санітарної допомоги відкр...

Логотип телеграм спільноти - КМДА – офіційний канал КМДА – офіційний канал @KyivCityOfficial
94 800 Охват/переглядів 2026-06-02 11:30 Повідомлення №18623
Сьогодні в одному з Центрів первинної медико-санітарної допомоги відкрили оновлену амбулаторію — «Простір турботи», де діти в комфортних умовах отримуватимуть якісну та сучасну допомогу.Навіть після масованої ворожої атаки минулої ночі вирішили не переносити відкриття цього простору на інший день. Бо здоров’я дітей — це пріоритет для столичної влади. Інвестиції в дітей — найголовніші інвестиції в майбутнє Києва та України.Цей Центр — один із перших медзакладів первинної ланки в місті, який у 2023 році розпочав участь в проєкті «Турбота з народження вдома».Тільки ця амбулаторія надає медичну допомогу понад 12 500 дітей віком до 18 років. Загалом у закладі зареєстровані майже 80 000 декларацій.Ранній розвиток та вчасна діагностика — фундамент, на якому будується подальше життя людини. Якщо допоможемо дитині на самому початку, то попередимо чимало проблем зі здоровʼям у майбутньому.У Києві успішно діють і місто фінансує програми здоров’я матері та дитини. Оновлюємо пологові будинки, дитячі лікарні, закуповуємо сучасне обладнання. Створення «Простору турботи» стало можливим завдяки надійним партнерам. Дякую представникам Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Уряду Німеччини за цю важливу підтримку. Вони допомагають нам впроваджувати найкращі світові стандарти медицини та соціального захисту навіть в умовах війни. І окремо дякую медикам, які в умовах постійних атак продовжують працювати та безперервно забезпечувати своєчасну медичну допомогу всім постраждалим мешканцям Києва.