Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - КМДА – офіційний канал
Додано 22 чер 2021

КМДА – офіційний канал

@KyivCityOfficial
Кількість підписників: 402 900
Фото: 6,910
Відео: 787
Посилання: 7,470
Опис:
Офіційний Telegram-канал Київської міської державної адміністрації (КМДА) Наш інтернет-портал: https://kyivcity.gov.ua Ми на Facebook: fb.com/kyivcity.gov.ua WhatsApp: https://whatsapp.com/channel/0029Vb68nFAJpe8dDslm3L42 YouTube: https://www.youtube.
Джерело

КМДА – офіційний канал | Напередодні 40-х роковин трагедії на Чорнобильській АЕС зустрівся у ст...

Логотип телеграм спільноти - КМДА – офіційний канал КМДА – офіційний канал @KyivCityOfficial
93 300 Охват/переглядів 2026-04-24 11:48 Повідомлення №17952
Напередодні 40-х роковин трагедії на Чорнобильській АЕС зустрівся у столичній мерії з ліквідаторами аварії та вручив їм відзнаки від міста.Ці люди у найскладніший момент не відступили і взяли на себе відповідальність за життя мільйонів людей. Загалом у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС брали участь понад 600 000 людей. Військових, рятувальників, енергетиків, шахтарів, будівельників, працівників хімічної промисловості, науковців, медиків, інженерів, водіїв. Усі виконували свою роботу в надзвичайних, небезпечних умовах.Сьогодні, коли минає 40 років від трагедії, ми згадуємо не тільки масштаби катастрофи, а й долі людей. Майже чверть мільйона громадян були змушені залишити свої домівки. Їм говорили і вони сподівалися, що це тимчасово. Але виявилося — назавжди. Тисячі родин розпочали життя практично з нуля.Сьогодні у Києві мешкають понад 62 000 громадян, які постраждали внаслідок катастрофи. Серед них — більше 30 000 учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.Для міста важливо забезпечувати підтримку. У Києві діють програми пільгового медичного обслуговування, передбачене відшкодування вартості лікарських засобів і зубопротезування. На ці потреби у 2026 році місто спрямовує понад 60 млн грн.Також до роковин трагедії місто виплатило щорічну одноразову матеріальну допомогу 42 000 киян, які постраждали внаслідок катастрофи. На загальну суму понад 53 млн грн. Продовжуємо і забезпечення санаторно-курортним лікуванням — до кінця року плануємо оздоровити понад 600 людей.Міська влада робить все для того, щоб підтримувати тих, кому найбільше потрібна допомога.