Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - КМДА – офіційний канал
Додано 22 чер 2021

КМДА – офіційний канал

@KyivCityOfficial
Кількість підписників: 402 900
Фото: 6,930
Відео: 787
Посилання: 7,480
Опис:
Офіційний Telegram-канал Київської міської державної адміністрації (КМДА) Наш інтернет-портал: https://kyivcity.gov.ua Ми на Facebook: fb.com/kyivcity.gov.ua WhatsApp: https://whatsapp.com/channel/0029Vb68nFAJpe8dDslm3L42 YouTube: https://www.youtube.
Джерело

КМДА – офіційний канал | ️У столиці триває розчищення доріг і тротуарів від снігу: задіяні 256 ...

Логотип телеграм спільноти - КМДА – офіційний канал КМДА – офіційний канал @KyivCityOfficial
90 300 Охват/переглядів 2026-02-17 07:16 Повідомлення №17200
❄️У столиці триває розчищення доріг і тротуарів від снігу: задіяні 256 одиниць техніки "Київавтодору"🚜Першочергово очищають головні магістралі, мости, шляхопроводи, спуски і підйоми, підходи до зупинок громадського транспорту та переходи.🦺Також задіяні 422 працівники "Київавтодору" у складі 65 бригад із ручного прибирання. Вони прибирають сніг та обробляють протиожеледними засобами зупинки, вузькі тротуари, сходи, підходи до наземних і підземних переходів та інші пішохідні зони, де не може працювати малогабаритна снігоприбиральна техніка.🏘На прибудинкових територіях сніг розчищають понад 2,8 тисячі працівників керуючих компаній. Також задіяно 154 одиниці техніки.🌲У парках і скверах доріжки очищають "зеленбудівці": залучено 25 одиниць спеціалізованої техніки та 603 працівники.🌀За прогнозами Укргідрометцентру, сьогодні, 17 лютого, у місті хмарно з проясненнями, без істотних опадів, температура вдень – 7-9° морозу.  ⚠️На дорогах ожеледиця.🚘Просимо водіїв бути максимально уважними та обережними на дорогах, дотримуватись правил дорожнього руху та не залишати свої авто на тротуарах, крайніх смугах доріг та на узбіччях, аби не заважати роботі спецтехніки.🚶А пішоходів – бути обережними та не забувати носити флікери в темний час доби.🙏Просимо мешканців столиці не виходити на вулицю без необхідності та, за можливості, не виїжджати на власних авто. Якщо ж цього не уникнути – бути обережними та дотримуватися правил дорожнього руху.