Джерело
КМДА – офіційний канал | Віталій Кличко: Привітав столичних енергетиків із професійним святом. ...
128 000 Охват/переглядів
2025-12-22 11:16
Повідомлення №16282
Віталій Кличко: Привітав столичних енергетиків із професійним святом. Та вручив відзнаки від міста фахівцям КП "Київтеплоенерго" і ДТЕК Київські електромережі, які сьогодні забезпечують стійкий енергетичний фронт, щоб у мешканців були світло, тепло, водаЧетвертий рік, в умовах війни й ракетних обстрілів, долаючи ризики й нові випробування, енергетики демонструють високий рівень професіоналізму й відданості своїй справі.За час повномасштабної війни ворог завдав майже три десятки ракетних і дронових ударів, ціллю яких була енергосистема Києва.Навантаження, з яким сьогодні працюють київські енергетики, збільшилось колосально: вони долають наслідки масованих ударів, забезпечують виконання планової роботи та втілюють масштабні проєкти для зміцнення й модернізації енергосистеми столиці.Попри труднощі та виклики, Київ планово розпочав опалювальний сезон. Продовжує нарощувати енергетичний резерв, відновлює пошкоджене обладнання і впроваджує нові технології.Подякував багатотисячному колективу столичних працівників енергетичної сфери. Усім, хто зараз працює, й тим, хто сьогодні боронить нашу країну в лавах військових.