Джерело
Новини з офіційного порталу Києва | У столиці розпочався епідемічний сезон: зареєстровано 9 519 хворих на...
4 Охват/переглядів
2023-10-09 15:31
Повідомлення №24297
У столиці розпочався епідемічний сезон: зареєстровано 9 519 хворих на грип і ГРВІІз 2 жовтня розпочався епідемічний сезон захворюваності на грип і ГРВІ. За 40-й тиждень 2023 року в Києві зареєстровано 9 519 хворих на грип і ГРВІ, зокрема на COVID-19. Про це повідомляє ДУ «Київський міський центр контролю та профілактики хвороб МОЗ». Рівень захворюваності нижчий епідемічного порогу у 2,5 рази. Наразі показник захворюваності становить 322,4. Зокрема, захворіли 5 786 дітей (62,8% від загальної кількості хворих), дорослих – 3 733 особи (39,2%). У структурі дитячої захворюваності школярі складають 45,3%. Минулого тижня до медичних закладів столиці госпіталізували 109 осіб, із них 25 дітей і 84 дорослих. За цей час щеплено проти грипу 820 осіб. Також на COVID-19 захворіло 387 осіб: 21 дитина до 17 років і 366 дорослих. Із них госпіталізували 29 хворих, серед яких 7 дітей і 22 дорослих. Четверо дорослих перебувають у відділенні реанімації та інтенсивної терапії. Двоє дорослих хворих померли від ускладнень СОVID-19.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_stolitsi_rozpochavsya_epidemichniy_sezon_zareyestrovano_9519_khvorikh_na_grip_i_grvi/#Київ_та_міська_влада