Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Новини з офіційного порталу Києва
Додано 18 сер 2021

Новини з офіційного порталу Києва

@KyivCityChannel
Кількість підписників: 27
Фото: 6,780
Посилання: 25,800
Опис:
Новини з офіційного порталу Києва: https://kyivcity.gov.ua. Усі права на публікації належать джерелу, яке вказане у кожному повідомленні. Неофіційний канал.
Джерело

Новини з офіційного порталу Києва | ​Віталій Кличко: Наші велетні – княгиня Ольга та князь Володимир – від...

Логотип телеграм спільноти - Новини з офіційного порталу Києва Новини з офіційного порталу Києва @KyivCityChannel
3 Охват/переглядів 2023-09-22 20:30 Повідомлення №24138
Віталій Кличко: Наші велетні – княгиня Ольга та князь Володимир – відкрили головний фестиваль Барселони La Mercè (+фото)Фігури-велетні – княгиня Ольга та князь Володимир – відкрили головний фестиваль Барселони La Mercè. Разом із ляльками – велетнями постатей місцевої історії та культури. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі. Він зазначив, що Київ, як місто-гість і учасник фестивалю, представляє в Барселоні самобутню культуру та давню історію України. «Від імені Києва, України хочу привітати мешканців та гостей Барселони з початком Festes de la Mercè. Українська столиця рада бути цього року учасником головного фестивалю вашого міста. Ця подія важлива для нас. Київ має можливість представити в Барселоні самобутню культуру та давню історію України. За наше право бути вільними українцями у своїй незалежній державі й у великій європейській родині сьогодні віддають свої життя захисники та захисниці України. У страшній і несправедливій війні», – наголосив Віталій Кличко, виступаючи на церемонії урочистого відкриття фестивалю в міській раді Барселони. Він подякував усім, хто підтримує і допомагає Україні. Гості фестивалю також мають змогу побачити український танок і послухати українську музику – від фольклору до сучасної, відвідати майстер-класи митців та виставку робіт видатної української художниці Марії Примаченко. А також скуштувати українську кухню. «Київ і Барселона протягом року зробили велику роботу, щоб глядачі та учасники фестивалю отримали чудові емоції, нові знання, відкрили для себе нові захоплення. Хочу щиро подякувати мерії Барселони за постійну підтримку нашого міста і за солідарність з українським народом у драматичний для нас час», – підкреслив мер Києва. Він нагадав, що Барселона вже надала велику допомогу – пожежні авто і спорядження, електрогенератори, рятувальне і санітарне обладнання, гуманітарні вантажі. А також – прихистила українців, які рятувалися від війни. Та допомагає в лікуванні й реабілітації українських воїнів. «І ми це цінуємо! Київ говорить: спасибі, Барселоно! Дякуємо за дружбу і партнерство», – наголосив Віталій Кличко.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_nashi_veletni__knyaginya_olga_ta_knyaz_volodimir__vidkrili_golovniy_festival_barseloni_La_Merc_foto/#Київський_міський_голова