Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Новини з офіційного порталу Києва
Додано 18 сер 2021

Новини з офіційного порталу Києва

@KyivCityChannel
Кількість підписників: 27
Фото: 6,780
Посилання: 25,800
Опис:
Новини з офіційного порталу Києва: https://kyivcity.gov.ua. Усі права на публікації належать джерелу, яке вказане у кожному повідомленні. Неофіційний канал.
Джерело

Новини з офіційного порталу Києва | Оператори зовнішньої реклами у Києві зменшили споживання електроенергі...

Логотип телеграм спільноти - Новини з офіційного порталу Києва Новини з офіційного порталу Києва @KyivCityChannel
5 Охват/переглядів 2026-02-17 13:25 Повідомлення №31713
Оператори зовнішньої реклами у Києві зменшили споживання електроенергії майже на 80 %Задля підтримки енергосистеми столиці в умовах воєнного стану оператори зовнішньої реклами зменшили споживання електроенергії на цифрових і фасадних носіях на 78 %. Такого результату досягли завдяки повному вимкненню близько 3 800 білбордів із зовнішнім освітленням та обмеженню яскравості. Крім того, впровадили додаткові графіки добровільного вимкнення рекламних носіїв. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський. «Ринок зовнішньої реклами показав конкретний результат – навантаження на мережу суттєво зменшене. В умовах атак росії на енергетичну інфраструктуру такі кроки справді мають значення. Це приклад відповідальної позиції бізнесу та конструктивної співпраці міста й ринку», – зазначив Валентин Мондриївський. Додатково, для сприяння виходу з критичної енергетичної ситуації, оператори продовжують роботу графіку добровільного вимкнення для цифрових рекламних носіїв, носіїв із внутрішньою підсвіткою та фасадних рекламних засобів протягом лютого – березня, а саме: — до 15 лютого – з 19:00 до 7:00; — з 16 до 28 лютого – з 20:00 до 7:00; — з 1 до 14 березня – з 21:00 до 7:00. Білборди із зовнішнім освітленням і надалі вимикаються повністю, не використовують освітлення та не споживають електроенергію. Валентин Мондриївський додав, що запроваджені обмеження знижують навантаження на енергосистему та дозволяють зберегти надходження до бюджету міста. А також забезпечити безперервне розміщення соціальної реклами, де до 30 % контенту становлять повідомлення з питань безпеки, мобілізації, роботи служб і державні оголошення. Для міста – це важливий баланс між енергетичною відповідальністю та фінансовою стабільністю.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/operatori_zovnishno_reklami_u_kiyevi_zmenshili_spozhivannya_elektroenergi_mayzhe_na_80/#Київ_та_міська_влада