Джерело
Новини з офіційного порталу Києва | Із початку осені на вул. Князів Острозьких відбудуться зміни в роботі...
4 Охват/переглядів
2023-08-30 13:49
Повідомлення №23944
Із початку осені на вул. Князів Острозьких відбудуться зміни в роботі наземного громадського транспортуІз 1 вересня рух наземного пасажирського транспорту на вул. Князів Острозьких буде закритий ділянкою від вул. Омеляновича-Павленка до вул. Івана Мазепи в напрямку ст.м. «Арсенальна». Про це інформує Департамент транспортної інфраструктури КМДА. На цей період закриють рух тролейбусів маршруту № 38. Також зміни руху відбудуться на автобусних маршрутах № 25, 62 та тимчасовому автобусному маршруті № 38-ТР. Наземний громадський транспорт курсуватиме: — автобусний маршрут № 25 – у напрямку Національного музею історії України у II світовій війні від залізничної станції «Київ-Волинський» до вул. Князів Острозьких за власним маршрутом, далі – вул. Омеляновича-Павленка – вул. Лаврська; — автобусний маршрут № 62 – у напрямку Контрактової площі від Ботанічного саду до вул. Князів Острозьких за власним маршрутом, далі вул. Омеляновича-Павленка – вул. Івана Мазепи, далі за власним маршрутом; — тимчасовий автобусний маршрут № 38-ТР «Ст. м. «Видубичі» – Національний музей історії України у II світовій війні» трасою: Залізничне шосе – вул. Михайла Бойчука – б-р Лесі Українки – вул. Генерала Алмазова – вул. Князів Острозьких – вул. Омеляновича-Павленка (у зворотному напрямку – вул. Князів Острозьких) – вул. Лаврська. На тролейбусному маршруті № 15 збільшиться кількість рухомого складу відповідно до пасажиропотоку. Окрім того, автобусні маршрути загального користування в режимі маршрутного таксі № 470, 520 рухатимуться за наступними схемами руху: — № 520 – від ст. м. «Видубичі» до вул. Князів Острозьких за власним маршрутом, далі вул. Омеляновича-Павленка – вул. Лаврська; — № 470 – від вул. Закарпатської до вул. Князів Острозьких за власним маршрутом, далі вул. Омеляновича-Павленка – вул. Лаврська. Зміни в роботі наземного громадського транспорту відбуваються у зв’язку з виконанням робіт із будівництва та приєднання до зовнішніх інженерних мереж теплопостачання будівлі корпусу № 5 на вул. Князів Острозьких, 8.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/iz_pochatku_oseni_na_vul_knyaziv_ostrozkikh_vidbudutsya_zmini_v_roboti_nazemnogo_gromadskogo_transportu/#Київ_та_міська_влада