Джерело
Новини з офіційного порталу Києва | У Києві вже підключили до опалення 95% житлових будинків, які обслугов...
5 Охват/переглядів
2025-11-05 15:50
Повідомлення №30750
У Києві вже підключили до опалення 95% житлових будинків, які обслуговують комунальні керуючі компаніїСтаном на 5 листопада теплопостачання вже подали у 95% житлових будинків, що перебувають в управлінні комунальних керуючих компаній столиці. Усі планові процеси тривають. Фактично система теплопостачання Києва розгорнута. Так, частина будинків уже з теплом, решту підключають за індивідуальними рішеннями мешканців, однак технічна можливість у них є. Про це повідомив виконувач обов’язків першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв. Нагадаємо, 29 жовтня міська влада прийняла рішення про старт опалення в житловому фонді, врахувавши погодні показники та необхідність зниження навантаження на електромережі. Ще раніше, 3 жовтня, можливість підключатися до тепла отримали заклади соціальної сфери – медичні заклади, школи, дитячі садки, установи соцзахисту та інші. Подачу тепла в ці установи виконують за їх індивідуальними заявками. «Так само підключають і будинки ОСББ, ЖБК, відомчі та інвестиційні. Багато представників правлінь ОСББ, ЖБК та інших управлінь ще не подали заявки на підключення з різних причин. Наприклад, будинок є термомодернізованим і зараз ще не потребує опалення або заявка не подається з міркувань економії. Я звертаюсь до керівників цих будинків: такі дії мають бути належним чином прокомуніковані з мешканцями, щоб дотримуватись розумного балансу економії та комфорту», – повідомив Петро Пантелеєв.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_kiyevi_vzhe_pidklyuchili_do_opalennya_95_zhitlovikh_budinkiv_yaki_obslugovuyut_komunalni_keruyuchi_kompani/#Керівництво