Джерело
Новини з офіційного порталу Києва | Брат мера Києва Володимир Кличко взяв участь у Громадянському Форумі ...
4 Охват/переглядів
2023-07-15 10:06
Повідомлення №23577
Брат мера Києва Володимир Кличко взяв участь у Громадянському Форумі вільної преси, який відбувся у Німеччині (+фото)Брат мера Києва Володимир Кличко, на запрошення Міністра закордонних справ Німеччини Анналени Бербок, взяв участь у Громадянському Форумі вільної преси, який відбувся в місті Хемніц у східній Німеччині. Про це мер столиці Віталій Кличко повідомив на своїй сторінці у Facebook. «Володимир та Анналена Бербок були головними спікерами заходу, де обговорювали війну в Україні та потенційні загрози від агресії росії не тільки для України, а для всієї Європи. Форум ініціювало Міністерство закордонних справ Німеччини задля проведення інформаційної кампанії у східній Німеччині, де переважають проросійські настрої щодо широкомасштабної війни в Україні, яку розв’язала росія. Та щодо доцільності для Німеччини подальшої підтримки України», – повідомив Віталій Кличко. Він зазначив, що в заході взяли участь понад 300 представників медіа з усієї Німеччини, лідерів громадської думки зі східних федеральних земель. А також – німецькі політики та представники місцевої влади. «Анналена Бербок запевнила, що ФРН продовжить допомагати Україні. – Фінансово, зброєю та політичною підтримкою. А Володимир, зокрема, підкреслив, що Україна сьогодні захищає мир та цінності всієї Європи. А політика умиротворення агресора надто дорого обходиться європейським країнам. Тому росію треба зупиняти рішуче і спільними зусиллями», – наголосив Віталій Кличко.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/brat_mera_kiyeva_volodimir_klichko_vzyav_uchast_u_gromadyanskomu_forumi_vilno_presi_yakiy_vidbuvsya_u_nimechchini_foto/#Київський_міський_голова