Джерело
Новини з офіційного порталу Києва | Стартував осінній набір на курси машиністів та машиністок столичного м...
7 Охват/переглядів
2025-09-03 12:19
Повідомлення №30144
Стартував осінній набір на курси машиністів та машиністок столичного метроКП «Київський метрополітен» оголосив осінній набір на курси машиністів і машиністок електропоїзда. Навчання розпочнеться 6 жовтня 2025 року і триватиме до середини квітня 2026-го. Курси безкоштовні з виплатою щомісячної стипендії у розмірі 9 000 гривень. Вимоги до кандидата/кандидатки: — вік від 18 років; — відмінне здоров’я, яке перевірять лікарі; — освіта професійно-технічна, неповна вища або вища. Навчання складається з двох частин – теоретичної та практичної. Під час теоретичного блоку слухачі вивчатимуть правила та системи безпеки руху, будову і технічні особливості поїздів тощо. Практичний блок передбачає 11 тижнів поїзної практики на лініях метро, роботи в електродепо, відпрацювання маневрів і дій у аварійних ситуаціях. Навчання проводитимуть машиністи-інструктори, які мають великий досвід роботи на лінії. Кількість місць обмежена – 30 слухачів, по 10 осіб у кожне електродепо. Після успішного завершення навчання та складання іспитів випускники отримають право керувати поїздом і розпочнуть самостійну роботу. Переваги роботи машиніста/машиністки електропоїзда: — зручний графік – позмінний графік роботи з робочою зміною 6–8 годин; — стабільна зарплата від 34 000 гривень; — кар’єрне зростання: після року роботи можна отримати третій клас, потім – другий, а згодом – перший, що підвищує рівень заробітної плати. Подати заявку можна до 1 жовтня за посиланням: https://forms.gle/KQf7D681yV84mFZ59.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/startuvav_osinniy_nabir_na_kursi_mashinistiv_ta_mashinistok_stolichnogo_metro/#Дороги