Джерело
Новини з офіційного порталу Києва | Із 5 червня до кінця місяця киянам необхідно передати показання кварт...
5 Охват/переглядів
2025-06-09 12:15
Повідомлення №29336
Із 5 червня до кінця місяця киянам необхідно передати показання квартирних лічильників водиІз 5 до 30 червня триває період передачі показань вузлів розподільного обліку води (квартирних лічильників). Про це нагадують у комунальному концерні «Центр комунального сервісу» (ЦКС). Споживачам, які не користуються послугами (наприклад, встановлено бойлер, або тимчасово не проживають у квартирі), необхідно також щомісяця передавати показання квартирних лічильників, навіть якщо вони не відрізняються від попередніх. Передавати показання можна дистанційно через: — особистий кабінет споживача на платформі ЦКС (гаряча та холодна вода); — особистий кабінет на сайті «Київтеплоенерго» (гаряча вода); — особистий кабінет на сайті «Київводоканал» (холодна вода та водовідведення гарячої води); — мобільний застосунок «Комуналка»; — при оплаті через банківські та фінансові установи; — телефон Call-центру: (044) 247-40-40, 099-247-40-40 (Vodafone), 093-247-40-40 (Lifecell), 096-247-40-40 (Kyivstar); — безкоштовну телефонну лінію: 0-800-404-407 (з мобільного); — чат-бот Viber і Telegram для передачі показань квартирних лічильників; — додаткові стаціонарні телефони та скриньки для прийому показань у сервісних центрах. Якщо вчасно не передати показання лічильників, нарахування здійснюватимуться за показаннями загальнобудинкового лічильника, а при його відсутності – за нормою. Якщо показання лічильників не передавались значний період часу, відкоригувати їх можна в сервісному центрі ЦКС або за допомогою дистанційних каналів (контакти за посиланням – https://cks.com.ua/to_consumers/our-services/).Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/iz_5_chervnya_do_kintsya_misyatsya_kiyanam_neobkhidno_peredati_pokazannya_kvartirnikh_lichilnikiv_vodi/#Київ_та_міська_влада