Джерело
Новини з офіційного порталу Києва | Віталій Кличко привітав українців з Великоднем: У цей день ми всі дяк...
6 Охват/переглядів
2025-04-20 12:11
Повідомлення №28893
Віталій Кличко привітав українців з Великоднем: У цей день ми всі дякуємо Захисникам і Захисницям України. Саме вони – воїни добраМер Києва Віталій Кличко привітав киян та всіх українців зі святом Воскресіння Христового. Та подякував українським військовим, які захищають Україну. Привітання Віталій Кличко оприлюднив у своєму Telegram-каналі. «Ще один Великдень ми святкуємо в умовах варварської війни, в протистоянні злу, яке вдерлося на нашу землю. Сьогодні свято, яке символізує перемогу життя над смертю, добра над злом. У цей день ми всі дякуємо Захисникам і Захисницям України. Саме вони – воїни добра. І саме завдяки їм у нас сьогодні є можливість обійняти близьких, шанувати традиції, скуштувати паску. Морок відступить. Світло переможе! Вірте в Україну! Вірте в себе! Христос Воскрес!» – написав Віталій Кличко. Він також оприлюднив фотографії з минулих років, на згадку, яким був Великдень у Києві в різні роки до повномасштабної війни. «І мирне свято в нас ще буде!» – наголосив Віталій Кличко.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_privitav_ukrantsiv_z_velikodnem_u_tsey_den_mi_vsi_dyakuyemo_zakhisnikam_ukrani_same_voni__voni_dobra/#Київський_міський_голова