Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Народжений Коментувати
Додано 14 лип 2024

Народжений Коментувати

@Kvanidze
Кількість підписників: 32 586
Фото: 5,760
Відео: 1,560
Посилання: 1,540
Опис:
❗️Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ❗️ Реклама — @barberasatan Ідентифікатор в реєстрі суб'єктів у сфері медіа: R40-06294 +380773033878 [email protected] Пошта: вул. Василя Барки 2, 34 м. Дніпро, 49041
Джерело

Народжений Коментувати | Підсумковий огляд IEM RioМайже вся фінальна частина турніру пройшла в ...

Логотип телеграм спільноти - Народжений Коментувати Народжений Коментувати @Kvanidze
3 900 Охват/переглядів 2026-04-20 11:01 Повідомлення №8628
🇩🇪 Підсумковий огляд IEM RioМайже вся фінальна частина турніру пройшла в режимі "дві по двадцять" — хоча і заруби в груповій стадії і статус команд натякали що якраз в плейоффі буде дуже спекотно. Тим не менш, у підсумку ми отримали рахунки 2:0 у кожній грі аж до фіналу 🤷‍♂️ Та ще й на додачу більша частина цих мап була зіграна з доволі розгромними рахункамиДалі враження від команд:🇩🇪 — довгострокова відсутність результатів призвела до перебудови ростеру. Все закономірно💩 — не очікував побачити їх у фіналі, на перших двох мапах ми навіть бачили серйозну боротьбу проти 🇫🇷. Загалом зіграли вище очікувань, цікаво чи була це разова акція🇫🇷 — в черговий раз ця команда стала візуалізацією фрази "замах на гривню – удар на копійку". В групі виглядали чудово, але на сцені не змогли навіть наблизитися до того що б взяти мапу у 💩🇧🇷 — подарували своїм фанатам просто шалені емоційні гойдалки, але все ж таки не змогли виграти бодай одну мапу в фінальній стадії. Грали в цілому добреч але постійно тріііііішечки не вистачало🇫🇷 — в груповій стадії було враження що ера закінчується, але вже на великій сцені команда знову продемонструвала КС неймовірного рівня. Закрили всю сітку не програвши жодної мапи🇺🇦 — стати кращою командою без перемог над 🇫🇷 неможливо 🤷‍♂️ Вихід у плейофф це просто базовий результатПишіть в коментарях як вам фінальна стадія IEM Rio?