Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Народжений Коментувати
Додано 14 лип 2024

Народжений Коментувати

@Kvanidze
Кількість підписників: 32 586
Фото: 5,760
Відео: 1,560
Посилання: 1,540
Опис:
❗️Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ❗️ Реклама — @barberasatan Ідентифікатор в реєстрі суб'єктів у сфері медіа: R40-06294 +380773033878 [email protected] Пошта: вул. Василя Барки 2, 34 м. Дніпро, 49041
Джерело

Народжений Коментувати | Огляд фінальної стадії PGL BucharestЄ відчуття що команді 🇪🇺 було важч...

Логотип телеграм спільноти - Народжений Коментувати Народжений Коментувати @Kvanidze
4 440 Охват/переглядів 2026-04-12 07:04 Повідомлення №8529
🇷🇴 Огляд фінальної стадії PGL BucharestЄ відчуття що команді 🇪🇺 було важче дійти до цього фіналу ніж його виграти 😂 І проти 🇺🇦 і проти 🇲🇳 були мапи 13:10 і більше, але 🇩🇰 змогли продемонструвати конкурентну гру лише на мапі Nuke 🤷‍♂️Загалом в цьому сезоні 🇪🇺 демонструють найбільш яскравий прогрес як команда. В їх грі залишається все менше недоліків і з'являється все більше впевненості 💪 Цікаво в якій формі вони підійдуть до мажору 🤔 По іншим колективам:🇲🇳 — вже майже повернули форму "часів Сензу", але все ще треба працювати. Потенціал затриматися в ТОП5 світового рейтингу у них є💩 — грають не погано, але тренер дуже сильно душить гравців за помилки. Є враження що вони "зашугані" трохи 😂🇺🇦 — гарна новина - вони набирають форму, погана новина - з таким рівнем конкуренції підніматися в топ зараз дуже складно. Мб до мажору вийдуть в оптимальний тонус. а поки ще є куди розвиватися🇸🇪, 🇧🇷 — дякуємо за шоу, але в топі ці команду я не бачу🇩🇰 — до фіналу як і 🇪🇺 доволі важко, але в самому фіналі просто посипалися. Не було моралі, не було аїму, не було характеру. Загально вони всеодно красунчики і змогли піднятися аж в ТОП4 світлового рейтингу, але сам фінал вони провалили🇫🇷 — грають або дуже добре, або в край погано. Є враження що в команді якийсь конфлікт чи щось типу того. Потенціал гарний, але вони його не розкривають на максимум. Зараз це яскравий представник міцної Т2 сцениПишіть в коментарях як вам турнір і чи дивилися взагалі?