Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Народжений Коментувати
Додано 14 лип 2024

Народжений Коментувати

@Kvanidze
Кількість підписників: 32 586
Фото: 5,760
Відео: 1,560
Посилання: 1,540
Опис:
❗️Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ❗️ Реклама — @barberasatan Ідентифікатор в реєстрі суб'єктів у сфері медіа: R40-06294 +380773033878 [email protected] Пошта: вул. Василя Барки 2, 34 м. Дніпро, 49041
Джерело

Народжений Коментувати | Огляд другої стадії ESL Pro LeagueЯк і очікувалося online КС подарував...

Логотип телеграм спільноти - Народжений Коментувати Народжений Коментувати @Kvanidze
3 620 Охват/переглядів 2026-03-11 08:30 Повідомлення №8232
🇩🇪 Огляд другої стадії ESL Pro LeagueЯк і очікувалося online КС подарував нам декілька гучних сенсацій і далеко не всі фаворити змогли відстояти свої місця на LAN фіналах. Ось мої думки з приводу побаченого:🇩🇪💩 — без проблем подолали групу. У перших ніколи не було труднощів до початку плейофф, а другі продовжують абузити дует донк+широ🇧🇷 — головне відкриття як першої так і другої стадії. Дуже цікаво яку гру вони продемонструють на фіналах💩🇲🇳 — схоже обидві команди по трохи виходять з кризи після заміни п'ятого гравця. До мажору час ще є, так що треба і далі набирати форму🇩🇰 — демонструють доволі не стабільну гру, думаю зараз вони як раз знаходиться на межі між групами і плейоффом. За останні сезони мабуть найкращій ростер організації🇪🇺 — вийшли на гарний рівень, але вже видно що команда починає зустрічатися з першими перепонами на своєму шляху (просадка Міража). Далі треба лутати досвід в плейоффах і закріпитися в ТОП10🇺🇦 — в цілому команда може проходити через швейцарку, але проблемних зон як по мап пулу, так і по індивідуальній формі вистачає. Зараз таке враження що вони з усіх сил намагаються виправити помилки, але цього не вистачає. Поки що тонус команди далеко не чемпіонський і не зрозуміло чи зможуть вони все ж таки зробити step up🇺🇦 — черговий провальний турік. Начебто грати стали краще, але на фоні інших команд прогрес не такий відчутний. Якщо наступний турік буде таким самим, то це мінус мажор🇧🇷 — у команди спад + грали з розумінням що навіть якщо пройдуть на LAN, то поїдуть з заміною. Коротше просто скіп туріка🇩🇪 — неочікувано добре виглядав SunPayus, але в цілому форма команди трохи відкатилася🇺🇸 — просто весь сезон "не тут", з такими результатами наступний мажор буде останнім для цього складуПишіть в коментах як вам груповий етап і чи є на вашу думку у 🇺🇦 шанси на перемогу?