Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Народжений Коментувати
Додано 14 лип 2024

Народжений Коментувати

@Kvanidze
Кількість підписників: 32 586
Фото: 5,760
Відео: 1,560
Посилання: 1,540
Опис:
❗️Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ❗️ Реклама — @barberasatan Ідентифікатор в реєстрі суб'єктів у сфері медіа: R40-06294 +380773033878 [email protected] Пошта: вул. Василя Барки 2, 34 м. Дніпро, 49041
Джерело

Народжений Коментувати | Огляд результатів BLAST Bounty Перший турнір року який сприймався кома...

Логотип телеграм спільноти - Народжений Коментувати Народжений Коментувати @Kvanidze
3 100 Охват/переглядів 2026-01-26 08:31 Повідомлення №7845
🇩🇰 Огляд результатів BLAST Bounty Перший турнір року який сприймався командами як "розігрівочний" трохи вийшов з під контролю 😬 🇺🇦🇺🇸💩 — просто підійшли до кваліфікацій "холодними" і не встигли набрати тонус вже по ходу змагання. Про форму команд це мало що каже, але турнір вони провалили💩 — після перестановок у складі відчувається брак структурної гри, зараз ростер в кращому випадку на тому ж рівні що був під кінець 2025 року🇩🇪 — поки що є враження що заміни пішли на користь, але вони все ще знаходяться в топі Т2 сцени 🇳🇱 — не зрозуміло чому цей склад повинен прогресувати, він і не прогресує🇧🇷 — дуже посередній результат, є відчуття що команда не дуже розуміє чому все те що вони робили в 25 році зараз не працює. Якщо підтягнуть індивідуальну гру — повинні виглядати краще, але з поточним рівнем їм буде складно утриматися в ТОП5🇫🇷 — Мат'є видає одні з найгірших мап в кар'єрі і глобально команда в доволі "шейкі" стані. Немає відчуття що жоден гравець знаходиться в праймі, але думаю по ходу сезону вони розклікаються і будуть тримати мінімум ТОП 3🇸🇦 — поки монесі дропав 20 фрагів за мапу ніяких проблем навіть при грі 4+1 не виникало. Як тільки ці схема перестає працювати — команда дуже сильно починає шкутельгати. Треба слідкувати за їх виступом в Кракові💩 — виглядали як команда яка взагалі не брала перерву між сезонами. Заміна ідеально вписалася, всі настрілюють, механізм працює. Їх перемога на турнірі це ідеальний приклад того як Т2 команда може дуже сильно карати більш титулованих суперників які ще "не увійшли в сезон"Пишіть в коментарях як вам турнір і чи дивилися взагалі після того як 🇺🇦 не пройшли квалу?