Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Народжений Коментувати
Додано 14 лип 2024

Народжений Коментувати

@Kvanidze
Кількість підписників: 32 586
Фото: 5,760
Відео: 1,560
Посилання: 1,540
Опис:
❗️Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ❗️ Реклама — @barberasatan Ідентифікатор в реєстрі суб'єктів у сфері медіа: R40-06294 +380773033878 [email protected] Пошта: вул. Василя Барки 2, 34 м. Дніпро, 49041
Джерело

Народжений Коментувати | Огляд першої стадії мажору 🇺🇦Дати: 24-27 листопада Кількість команд: 1...

Логотип телеграм спільноти - Народжений Коментувати Народжений Коментувати @Kvanidze
4 180 Охват/переглядів 2025-11-19 08:32 Повідомлення №7195
🇺🇦 Огляд першої стадії мажору 🇺🇦Дати: 24-27 листопада Кількість команд: 16Проходять в наступну стадію: 8Система: Швейцарка БО1 + вирішальні матчі за прохід і на виліт БО3Слідкуємо за: 🇪🇺🇺🇦🇸🇪🇸🇪Турнір обіцяє бути дуже непередбачуваним: по-перше нас чекає БО1 рулетка, по-друге в першій стадії цілих 4(!) Бразильські + 2 NA команди. Докидуємо туди колективи Азійського регіону і отримуємо супер непередбачувану солянку Т2/3 команд з абсолютно різних кутків світу. Більшість команд взагалі жодного разу не грали між собоюЗа замовчуванням можу виділити наступних фаворитів:🇪🇺 — Історично сильна команда в якій кор гравців вже встиг виграти як мажор так і гранд слем. Першу стадію повинні проходити з заплющеними очима🇧🇷 — під кінець сезону змогли пройти в два фінали поспіль. Думаю цього досвіду їм вистачить для того що б проходити далі🇺🇦 — середній рівень команди достатньо високий для того що б конкурувати на Т1.5 сцені. Головна інтрига – чи зможуть вони закрити цю стадію з рахунком 3:0🇸🇪🏳️🇺🇸🇸🇪 — четвірка команд які гіпотетично за рахунок досвіду повинні бути "на пів голови" вище за всіх інших, але пробитися далі всеодно буде складно Всі інші команди це рандом помножений на рандом, можуть як пройти 3:1 так і вилетіти 0:3 😬Пишіть в коментарях які команди на вашу думку пройдуть в другу фазу?