Джерело
🇺🇦 Кушугумська ОТГ | ️Росіяни перейшли до другої фази плану - провокації щодо реінтеграції ...
856 Охват/переглядів
2025-10-08 06:36
Повідомлення №11229
⚠️Росіяни перейшли до другої фази плану - провокації щодо реінтеграції Запорізької АЕС. На 15 день живлення від генераторів, офіційна речниця - директор по комунікаціям ЗАЕС від окупантів Яшина наголосила, що Україна послідовно наносить удари по паливним резервуарам для резервних генераторів. При тому, мало що не зафіксовно жодного подібного "удару" навіть мониторинговою місією МАГАТЕ, самі росіяни буквально сьогодні вночі черговий раз вели арт обстріл з території впритул до ЗАЕС. Все це вказує на перехід до фінальної стадії реінтеграції ЗАЕС. Коли росіяни створять чергову провокацію з "реальною" ядерною загрозою і користуючись цим перемкнуть ЗАЕС на російські енергосистеми. Також варто зазначити, що весь час блекауту на ЗАЕС тривають масові відключення електроенергії на території Запорізької області (окупованох) через техничні роботи на підстанціях в Мелітополі. Що також підтвреджує активну фази робот з технічного перепідключення ЗАЕС. #ЦентрВивченняОкупаціїнадати інформацію - @Petpavan_bot🏢 WhatsApp. 🐦 Х/Twitter 🌐 Linkedin.