Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦КУРБАНОВА🇺🇦
Додано 06 гру 2025

🇺🇦КУРБАНОВА🇺🇦

@KurbanovaNEWS
Кількість підписників: 38 639
Фото: 11,600
Відео: 6,380
Посилання: 9,430
Опис:
Реклама та пропозиції сюди: [email protected] СПІЛКУЄМОСЬ ТУТ: https://t.me/+9Orj1Ys_HpQyM2M6 Мій ютуб: https://youtube.com/@Kurbanova_LIVE ФБ: https://www.facebook.com/helen.koval

👥 Кількість підписників

38 639
Середній/День:: -35
Середній/Тиждень:: -114
Середній/Місяць:: -589

👁️ Середній перегляд на повідомлення

7 857
Середній/День:: 9,310
Середній/Тиждень:: 8,084
ERR: 20.33%

📊 Кількість повідомлень на день

3.8
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 3.4
Середнє за день: 3.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 6,350 26-05-06 06:51
Як молода мама раджу всім іншим мамам і не тільки…Більше, ніж просто виживання: У «Софії Київській» відкривається виставка-маніфест про сакральну силу української жінки!!!8 травня 2025 року о 17:00 у галереї «Хлібня» Національного заповідника «Софія Київська» відбудеться відкриття персонального проєкту львівської художниці Анастасії Тихої «Chavvah – означає “жива”». Виставка, присвячена Дню матері, пропонує революційний погляд на жіночу природу — не як на інструмент для виживання нації, а як на сакральну, самоцінну першооснову буття.Назва проєкту відсилає до давньогебрейського імені Chavvah (Хава), що перекладається як «та, що дає життя». Проте мета експозиції — вийти за межі звичних стереотипів про жіночу жертовність. Століттями, крізь війни, Голодомори та катастрофи, жіноча сутність слугувала матеріалом для «реставрації чужих світів». Виставка Анастасії Тихої — це простір реабілітації права жінки просто бути живою. 📅 Деталі для відвідувачів та преси:• Відкриття: 8 травня о 17:00.• Період роботи експозиції: 8 травня – 14 червня 2026 року.• Локація: Галерея «Хлібня», Національний заповідник «Софія Київська» (м. Київ, вул. Володимирська, 24-А).• Організатори: ГО «Літопис Незламності», Національний заповідник «Софія Київська».
👁 7,600 26-04-11 11:46
‼️Передвеликодній обмін: 182 українці звільнено з полону Сьогодні, напередодні світлого свята Великодня, відбувся 72-й обмін полоненими. У результаті перемовного процесу, Координаційним штабом за дорученням Президента України, з російської неволі повернуто 175 військовослужбовців та 7 цивільних громадян України. ➡️ Особливість сьогоднішнього обміну в тому, що практично усі звільнені бранці - як військові, так і цивільні - утримувалися в полоні з 2022 року. Ще одна приємна новина - вдалося визволити 25 офіцерів, яких раніше російська сторона категорично відмовлялася обмінювати. Більша половина визволених сьогодні Захисників потрапила в полон під час оборони Маріуполя. Додому також повертаються декілька військовослужбовців Національної Гвардії, поневолених під час окупації ЧАЕС у перші дні повномасштабного вторгнення. Вік наймолодшого звільненого - 22 роки, найстаршому виповнилося - 63 роки. Загалом серед звільнених сьогодні військових - представники Військово-Морських Сил, Сухопутних військ, ТрО, ДШВ, ВСП, Повітряних Сил, СБС, а також Національної гвардії України та Державної прикордонної служби. Також на рідну землю сьогодні повернулися 7 цивільних громадян України, які були поневолені російськими окупаційними військами ще у 2022 році. 🤝Висловлюємо вдячність Сполученим Штатам Америки та Об’єднаним Арабським Еміратам за сприяння в організації обміну та поверненні додому цивільних та військових українців. ☝️Усі звільнені з полону пройдуть медичний огляд, отримають лікування, будуть забезпечені всім необхідним на перший час, отримають належні виплати та пройдуть реабілітацію та реінтеграцію до суспільства після тривалої ізоляції у російській неволі. Дякуємо також усім дотичним структурам і організаціям за скоординовані зусилля, спрямовані на визволення наших громадян.Координаційний штаб продовжує роботу з пошуку, документування та повернення кожного, хто перебуває в російській неволі. 🇺🇦Слава Україні!
👁 11,100 26-03-24 09:51
Міндічу таке і не снилось..Колишній народний депутат України Борислав Береза оприлюднив інформацію про можливе використання інкасаторських автомобілів українського державного банку для тіньового виведення мільйонних статків за межі країни. За його словами, до організації логістики готівки можуть бути причетні екскерівник Офісу Президента Андрій Єрмак, а також колишні силовики та топпосадовці Національного банку.Про це Борислав Береза заявив у своєму дописі у Facebook.Як стверджує політик із посиланням на власні джерела у банківському секторі, йдеться про специфічний європейський маршрут інкасаторських машин «Ощадбанку». Згідно з оприлюдненою версією, броньовані автомобілі виїжджають у відрядження до Відня (Австрія), де офіційно закуповують у місцевому Raiffeisen Bank готівкову валюту та золото. Як приклад фігурують суми у 35 млн євро, 40 млн доларів США та 9 кілограмів золота.Проте, замість прямого повернення до Києва, інкасатори нібито відхиляються від маршруту та заїжджають до Сербії, де залишають придбані активи у місцевих відділеннях банків.«Маючи на руках офіційні документи, вони проходять кордон, де ані угорська, ані українська сторона зазвичай не перевіряє фактичну наявність коштів у броньованому авто», – зазначає Береза.За його інформацією, після перетину кордону порожніми машинами, вже на території України до них завантажують іншу тіньову готівку та золото в аналогічних обсягах, які зрештою потрапляють до каси банку для офіційного зведення звітності.Головним аргументом дивних маніпуляцій з коштами Береза називає відмінність логістики «Ощадбанку» від інших фінансових установ.«Чому з чотирьох гравців ринку (Ощадбанк, ПриватБанк, Райффайзен Банк та ПУМБ), які купують готівку у Raiffeisen Bank (Відень), лише Ощадбанк відправляє своїх інкасаторів безпосередньо до Австрії? Інші три банки отримують валюту на угорсько-українському кордоні, де австрійська сторона самостійно передає їм готівку», – підкреслює він.За словами Берези, ключову роль у гарантуванні безпеки тіньових перевезень відіграє спеціальний «наглядач», відставний генерал. Береза наводить конкретні деталі (номери президентських указів), які прямо вказують на очільника ОП Андрія Єрмака та ексгенерала Геннадія Кузнєцова: «...президент в один день призначає вас обох на посади: вас, умовного Алі-Бабу – на голову ОП, а того генерала – представником України у робочій підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи. Номери указів відповідно — №48/2020 і №51/2020».Окремо політик виділяє своєрідну реакцію очільника Нацбанку Андрія Пишного на тлі витоку інформації про інкасаторів.«Багатьох одразу здивувала дещо метушлива активність очільника НБУ – Андрій Григорович щонайменше п’ять разів вибігав на медійну сцену з істеричними пасажами. Що виглядало трохи дивно на тлі стриманої, спокійної заяви голови правління Ощаду Каціона», — зауважує Береза.За даними екснардепа, від початку повномасштабного вторгнення інкасація підконтрольного банку здійснила вже понад 15 подібних рейсів до Відня. Просто вдумайтесь скільки коштів можна було за ці поїздки вивезти. Ви ж розумієте, що навіть одна автівка з кешом сильно перевищує всі ті інкриміновані Міндічу і компанії розкрадання наших з Вами коштів. Я би сказала він за таких розкладів взагалі виглядає як бідний родич з Ізраїля.Вся опублікована Бориславом Березою інформація є його інсайдерською роботою і звісно ж потребує фахової роботи людей з НАБУ, а можливо навіть з СБУ... Тим більше, що віднедавна там саме новопризначені люди, яким президент ставив дуже серйозні задачі щодо боротьби з корупцією у тому числі. А тут ще й така прекрасна можливість повернути в бюджет чималі кошти.
👁 4,490 26-03-09 14:17
На жаль, маємо ще одну болючу втрату для нашої авіаційної родини та всієї країниСьогодні вдень, 9 березня 2026 року, на Східному напрямку, в умовах значної переваги повітряного противника та потужної протидії ворожих систем протиповітряної оборони, загинув полковник Олександр Довгач – командир 39-ї бригади тактичної авіації, Герой України. Він вкотре виконав бойове завдання, на жаль, ціною власного життя...Олександр Довгач був не просто командиром. Він був справжнім лідером і бойовим льотчиком. Із перших днів повномасштабного вторгнення бригада під його командуванням завдавала ворогу точних і болючих ударів.Він здійснив сотні бойових вильотів, уражаючи пункти управління, техніку, засоби зв’язку ворога. Неодноразово забезпечував прикриття ударної та бомбардувальної авіації, знищував ворожі дрони та ракети. Він бився за Київщину, Харківщину, Херсонщину, острів Зміїний.Першим ішов у бій, брав на себе найризикованіші завдання та надихав своїх підлеглих на сміливі й рішучі дії.Обставини встановлюються.Висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким...Честь Герою!
👁 10,100 26-03-06 06:16
Ощадбанк заявляє про викрадення своїх співробітників, інкасаторських машин та цінностей в УгорщиніСьогодні, 5 березня 2026 року, два автомобіля інкасаторської служби Ощадбанку, які супроводжувались 7 співробітниками бригади інкасації, були безпідставно затримані в Угорщині при здійсненні регулярного перевезення іноземноі валюти та банківських металів між Райффазен банк Австрія та Ощадбанк Україна.Відповідно до даних GPS сигналу, незаконно затримані автомобілі Ощадбанку наразі знаходяться у центрі Будапешта, поблизу однієї з силових структур Угорщини. Місцеперебування автомобілів підтверджено представниками посольства України в Угорщині бта Міністерства закордонних справ України.Місцеперебування співробітників Ощадбанку наразі невідоме.Перевезення коштів і цінностей здійснювалось Ощадбанком в межах та на виконання міжнародної угоди з Райффазен Банк, Австрія. Вантаж був оформлений згідно міжнародних правил перевезень та чинних Європейських митних процедур. Обсяг цінностей, які знаходились у викрадених автівках, становив 40 млн дол США, 35 млн євро, 9 кг золота.Ощадбанк вимагає негайного звільнення своїх співробітників та майна і повернення їх до України.Керівництво банку перебуває у контакті з МЗС України та правоохоронними відомствами з метою координації подальших дій.
👁 7,340 26-02-04 20:22
Strike Drone Company відкриває збір на автівку для підрозділу мобільної дронової ППО.12-й рік війни наше військо било ворога на воді та під водою, на землі та під землею ми діставали боягузливого ворога, ми били загарбників, звільняючи наші села та міста, ми сміливо йшли їхньою територією, відсуваючи фронт далі від мирного населення. Ворог не втомився здійснювати терор проти нашої славної України та її народу, і тепер рашисти намагаються відібрати у нас небо України, проводячи вдень і вночі, невибіркову війну дронів та бомб проти нас та проти наших сімей.Ми воїни Strike Drone Company маємо багатий досвід війни дронів і ми стали на захист українського неба.Просимо Вас приєднатися до збору на нашу "мобільність", мобільність екіпажів перехоплювачів - це підвищення результатів знищених цілей. Ми закриємо небо України для не званих гостей.На автівку для SDC:🎯Ціль: 500 000.00 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/AZCSYAusUm💳Номер картки банки4874100023709101🏦Приват:https://www.privat24.ua/send/imc78💳Картка Приат: 5168752153453074🅿️PayPal:[email protected]
👁 7,910 26-01-25 18:29
Strike Drone Company відкриває збір на автівку для підрозділу мобільної дронової ППО.12-й рік війни наше військо било ворога на воді та під водою, на землі та під землею ми діставали боягузливого ворога, ми били загарбників, звільняючи наші села та міста, ми сміливо йшли їхньою територією, відсуваючи фронт далі від мирного населення. Ворог не втомився здійснювати терор проти нашої славної України та її народу, і тепер рашисти намагаються відібрати у нас небо України, проводячи вдень і вночі, невибіркову війну дронів та бомб проти нас та проти наших сімей.Ми воїни Strike Drone Company маємо багатий досвід війни дронів і ми стали на захист українського неба.Просимо Вас приєднатися до збору на нашу "мобільність", мобільність екіпажів перехоплювачів - це підвищення результатів знищених цілей. Ми закриємо небо України для не званих гостей.На автівку для SDC:🎯Ціль: 500 000.00 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/AZCSYAusUm💳Номер картки банки4874100023709101🏦Приват:https://www.privat24.ua/send/imc78💳Картка Приат: 5168752153453074🅿️PayPal:[email protected]
👁 8,050 26-01-09 11:48
СБУ продемонструвала уламки «Орєшніка», яким рф атакувала Львівщину і кваліфікує цей удар як воєнний злочинСлужба безпеки встановила місцезнаходження уламків російської балістичної ракети, якою ворог ударив по Львівщині в ніч з 8 на 9 січня 2026 року. За попередньою інформацією, виявлені комплектуючі належать до ракетного комплексу «Орєшнік». Серед знайдених наразі деталей:▪️ блок стабілізації і наведення (фактично це «мізки» ракети);▪️ запчастини з двигунної установки;▪️ фрагменти механізму орієнтації;▪️ сопла з платформи блоку розведення тощо. Відповідні уламки мають статус речових доказів та готуються до передачі на поглиблені експертизи.Слідчі СБУ кваліфікують застосування цієї зброї по цивільній інфраструктурі України як воєнний злочин з боку рф. За попередніми даними, ворог здійснив пуск ракети «Орєшнік» середнього радіусу дії класу «земля-земля» з російського полігону «Капустин Яр».Атакувавши цивільні об’єкти нашої держави поблизу кордону з Євросоюзом, кремль намагався знищити інфраструктуру життєзабезпечення регіону в умовах різкого погіршення погодних умов.Слідчі СБУ встановлюють всі обставини, а також організаторів та виконавців цього воєнного злочину рф для притягнення їх до відповідальності. Досудове розслідування за ст. 438 Кримінального кодексу України (воєнні злочини) триває. Заходи проводять за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.
👁 9,200 26-01-03 14:40
Я зазвичай не коментую події і не прагну до публічності — під час війни цінність мають не заяви, а щоденна робота. Водночас вважаю важливим фіксувати підтримку там, де вона реально потрібна, і не уникати слів подяки.Служба безпеки України під керівництвом Василя Васильовича Малюка сьогодні має відчутний вплив на стійкість нашої оборони. Я можу говорити про це з власного досвіду: керуючи найбільшим угрупованням, сформованим у ході війни, я постійно взаємодіяв із СБУ — у питаннях ураження критичних об’єктів противника, роботи в кіберпросторі та інформаційному домені.Підтримка Збройних сил з боку СБУ залишається системною й зараз.Ефективність рішень голови Служби вимірюється не публічністю операцій, а рівнем внутрішньої безпеки та впливом на боєздатність противника. Результати цієї роботи відчутні як на полі бою, так і в тилу. Крім того, за власну безпеку я також завдячую Василю Малюку та його команді. Системність, зваженість у поєднанні з рішучістю, командний підхід і чітка орієнтація на результат — це ті якості, які роблять керівника СБУ ефективним на його нинішній позиції. Війна швидко розставляє все на свої місця. У цьому сенсі Василь Малюк — саме там, де має бути.
👁 9,310 25-12-20 06:37
Не вберегли! ССО уразили нафтовидобувну платформу та корабель рф, який патрулював неподалік у Каспійському морі!У ніч на 19 грудня підрозділи Сил спеціальних операцій уразили корабель рф проєкту 22460 «Охотник». Це сучасні російські патрульні кораблі другого рангу, які поєднують можливості для охорони морського кордону, патрулювання та контролю морської обстановки. Вони мають озброєння та обладнання для виконання широкого спектру завдань у прибережних водах.Кілька дронів ССО успішно уразили ціль.Також дрони Сил спеціальних операцій уразили і бурову платформу на нафтогазовому родовищі імені Філановського в Каспійському морі. Об’єкт належить компанії «Лукойл». Платформа забезпечує видобуток нафти й газу, експорт яких наповнює бюджет росії та фінансує війну. Початкові запаси родовища оцінюються приблизно у 129 мільйонів тонн нафти та 30 мільярдів кубометрів газу. Рівень пошкоджень платформи після ураження дронами ССО та її подальша спроможність до роботи — уточнюються.Сили спеціальних операцій продовжують вживати асиметричних дій з метою зупинення військової агресії росії.Сили спеціальних операцій: Завжди за межею!