Джерело
🇺🇦 Красноградська ОТГ 🇺🇦 | Сьогодні в Мартинівському будинку культури відбулося урочисте нагородж...
6 600 Охват/переглядів
2022-11-18 15:13
Повідомлення №1299
Сьогодні в Мартинівському будинку культури відбулося урочисте нагородження з нагоди Дня працівників сільського господарсва. Світлана Кривенко звернулась до винуватців свята з промовою: «Шановні аграрії! Дорогі трудівники сільського господарства! Вітаю вас з професійним святом! В цей день вшановуємо дбайливих господарів, тож нехай і надалі рясно колосяться ниви, хай втілюються в життя плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту краю та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас природні стихії, а ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї! Вдячна за підтримку громади, адже ви першими простягнули руку допомоги на початку повномасштабної війни. Від усього серця бажаю вам прихильної долі, вагомих здобутків, невичерпної енергії, професійної удачі, та найголовніше - щедрого врожаю під мирним українським небом!» Подяками та грамотами міського голови за вагомі виробничі здобутки, сталий розвиток підприємства, активну участь у житті громади було відзначено працівників сільського господарства. Незабутні враження та гарний настрій присутнім подарували вокалісти Ярослава Кузнецова, Тетяна Кравчук , Анжеліка Манучарян, вокальний ансамбль Петрівського будинку культури «Червона калина», гурт козацької майстерності «Булат», гурт «Красноград» та народний аматорський колектив Попівського будинку культури «Черешеньки».