Джерело
🇺🇦 Красноградська ОТГ 🇺🇦 | Сьогодні в Красноградській міській раді відбувся урочистий прийом місь...
5 300 Охват/переглядів
2022-11-09 15:05
Повідомлення №1245
Сьогодні в Красноградській міській раді відбувся урочистий прийом міського голови з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.З щирими та теплими словами Світлана Кривенко звернулася до винуватців події:«Сердечно вітаю кожного зі святом - Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва – всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Високо ціную ваш вагомий внесок у розвиток культури. Тож, нехай старання ваші й надалі сіють зерна добра в серця людей та збагачують золоту криницю духовності українського народу.Бажаю усім вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться усі Ваші життєві плани та надії, а кожен день буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення, людського спілкування і життєвих перемог.»За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток культури Красноградської міської територіальної громади, збереження національних традицій, високий професіоналізм та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва грамотами міського голови відзначено шістнадцять діячів культури. З нагоди свята вручено почесну відзнаку Красноградської міської ради «За заслуги перед містом Красноградом» ВЕРБНІКОВІЙ Олені Володимирівні.Також привітала колег та подарувала музичне вітання Ірина СТАДНИК начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Красноградської міської ради.Виконали пісню «Ураїночка» (муз. Міноцької, сл. Харчишина) дует бандуристок, Аліси і Насті Герасименко, учениць Красноградської школи мистецтв, а поетеса Тетяна Дмитренко вразила авторським віршем.