Джерело
🇺🇦 Красноградська ОТГ 🇺🇦 | Впродовж 03-04 жовтня в місті Києві відбувся тренінг з комунікацій в р...
7 300 Охват/переглядів
2024-10-09 16:06
Повідомлення №4480
Впродовж 03-04 жовтня в місті Києві відбувся тренінг з комунікацій в рамках грантового проєкту «Ефективні комунікації в територіальних громадах та областях» за підтримки USAID «ГОВЕРЛА». В навчанні взяли участь 73 громади та 8 обласних державних адміністрацій.Красноградську громаду представляли працівники відділу комунікації та зв’язків з громадськістю міської ради Катерина Галущак та Марія Лукіних.Під час заходу, спрямованого на розвиток комунікативних навичок, учасники отримали можливість підвищити свою майстерність у сфері комунікацій, а також дізнатися, як ефективніше представляти свої громади перед партнерами та вибудовувати довіру з мешканцями. Програма тренінгу була насичена практичними знаннями, включаючи розробку комунікаційної кампанії, стратегію кризового реагування, роботу в цифрових каналах та соціальних мережах.Ми щиро дякуємо організаторам заходу за цінну підтримку та сподіваємося на подальшу продуктивну співпрацю. Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID).