Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Комфорт Таун ЖК 💙💛 Котики КТ. Світло Світлобот. ✙
Додано 06 гру 2025

Комфорт Таун ЖК 💙💛 Котики КТ. Світло Світлобот. ✙

@KotikiKT
Кількість підписників: 6 264
Фото: 3,300
Відео: 838
Посилання: 1,970
Опис:
Канал головних новин ЖК Комфорт Таун. Київ. Україна 🇺🇦 💬 Чат ЖК Комфорт Таун: @ComfortTownChat 📝 Реклама: https://t.me/KotikiKT/1568

👥 Кількість підписників

6 264
Середній/День:: -3
Середній/Тиждень:: +31
Середній/Місяць:: +33

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 803
Середній/День:: 1,020
Середній/Тиждень:: 3,096
ERR: 44.75%

📊 Кількість повідомлень на день

1.8
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 2.4
Середнє за день: 1.8

Історія змін назви

Комфорт Таун ЖК 💙💛 Котики КТ. Світло Світлобот. ✙ 2026-01-07
Комфорт Таун ЖК 💙💛 Котики КТ. Comfort Town. ✙ 2025-12-06

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Хочу звернути увагу керуючої компанії та мешканців на жахливий стан дитячих майданчиків у ЖК Комфорт Таун.Багатьом майданчикам вже близько 10 років, і їхній стан сьогодні просто неприйнятний. Дерев’яні елементи повністю зношені: поверхня обідрана, місцями стирчать дерев’яні скалки, через що діти можуть легко загнати скалку в руку, подряпатись або травмуватись. Фото зроблене біля 17 корпусу, Регенераторна 4. Це не просто питання естетики — це питання безпеки дітей.Мешканці регулярно сплачують немалі внески за утримання прибудинкової території, тому абсолютно логічно очікувати, що дитячі майданчики будуть у належному та безпечному стані.Дуже прикро і навіть соромно, що в одному з найвідоміших житлових комплексів Києва дитячі майданчики виглядають настільки занедбаними. Це справді створює враження повної відсутності догляду.Прошу керуючу компанію звернути увагу на цю проблему та терміново запланувати ремонт або оновлення дитячих майданчиків.Діти повинні гратися у безпечному та доглянутому середовищі
Erbium Glass ORIGIN - сучасний лазер, який впливає на глибокі шари шкіри, не травмуючи її поверхню.⠀ Що робить цей лазер особливим?Процедури на ньому максимально комфортні, а побічні ефекти мінімальні: легке почервоніння чи набряк минають за 1-2 дні без жодних обмежень у вашому повсякденному житті.⠀Основні переваги Erbium Glass ORIGIN:🖇 Безпечний: технологія має підтвердження ефективності клінічними дослідженнями.🖇 Мінімальний час відновлення.🖇 Підходить для різних типів шкіри.🖇 Результат видно вже через 1-2 тижні.🖇 Універсальність: вирішує багато питань у догляді за шкірою та волоссям, що дозволяє виконувати процедуру одразу на декількох ділянках.⠀Для чого підходить цей лазер? Лікування постакне та рубців. Усунення пігментації. Корекція зморшок і ознак старіння. Зменшення розширених пор. Стимулювання росту волосся на голові та у зоні бороди. Фракційна блефаропластика. Омолодження шкіри обличчя, шиї, декольте та рук.⠀🔗 Лазер підходить як для жінок, так і для чоловіків⠀Під час впливу фракційного неаблятивного лазера (тобто без пошкодження епідермісу) верхній шар шкіри залишається цілим і неушкодженим. У глибших шарах шкіри утворюються мікрозони (так звані мікротермальні зони), які створюють маленькі тимчасові канали. Ці канали допомагають активним речовинам, наприклад, екзосомам чи дутастериду, проникати глибше в шкіру. Завдяки цьому можна поєднувати дію лазера з нанесенням спеціальних засобів під час однієї процедури. Мікроканали швидко закриваються, тому процедура абсолютно безпечна, майже безболісна і є комфортною альтернативою ін’єкціям.⠀Результат помітний уже після першого сеансу - шкіра отримує здорове сяйво. А з кожною наступною процедурою ефект стає дедалі виразнішим.⠀📩 Пишіть нам свої запитання щодо процедур на Erbium Glass ORIGIN! Ми вже готуємо більше корисної інформації про цей лазер і його можливості.⠀Derm Space - місце, де краса поєднується зі здоров’ям.⠀📍 Київ, вул. Євгена Коновальця, 32Г📞 +380672185000
Шановні сусіди.У нашому ЖК публічно зафіксовано використання газових балонів на 27 літрів та паливних генераторів у квартирах багатоповерхових будинків. Власники самі демонструють це у соцмережах.Повідомляємо прямо: це порушення норм пожежної безпеки.23 січня КК офіційно попереджала про заборону використання газових балонів і генераторів у квартирах. Інформація була доведена до мешканців. Тобто йдеться не про незнання, а про свідоме ігнорування встановлених вимог.Особливу увагу викликає те, що ці дії демонструють особи з юридичною освітою, члени ініціативної групи та люди, наближені до управління ЖК. При цьому саме вони регулярно вимагають від інших мешканців безумовного дотримання правил і закону.Закон не має вибіркового застосування. Неможливо вимагати його дотримання від сусідів і одночасно порушувати тоді, коли це зручно.Окремо зазначимо: кожен лайк під такими публікаціями - це публічне схвалення небезпечних і заборонених дій у багатоповерховому будинку.У разі аварії або вибуху наслідки будуть спільними для всіх.Просимо припинити використання газових балонів і генераторів у квартирах та дотримуватися вимог безпеки.Ваші «Котики»
ℹ️Відновлення роботи ліфтівШановні мешканці,унаслідок останніх обстрілів та аварійних тривалих відключень електроенергії минулого тижня в частині будинків комплексу виникли збої в роботі ліфтів.Командою керуючої компанії було ініційовано комплекс робіт з відновлення. Важливо розуміти: аварійні відключення живлення суттєво впливають на ліфтову електроніку, автоматику та механіку. Саме тому відновлення — це не «перезапуск», а повноцінний технічний процес. Протягом тижня спільно з представниками «Майстер-Ліфт» проводились підготовчі заходи, технічний моніторинг стану обладнання та діагностика електроніки.Сьогодні разом з електриками, електромеханіками керуючої компанії та спеціалістами «Майстер-Ліфт» виконується цілий комплекс робіт з налаштування та тестування систем ліфтів по будинкам.Станом на зараз відновлено роботу ліфтів за адресами:Регенераторна:• корп 4 — п. 2, 3, 4, 5, 7, 8• корп 2 — п.2, 4, 6• корп 10 — п.3, 9• корп 15 — п.1, 4• корп 13 — п.1, 3, 6, 7Соборності, 17:• п.3, п.4, п.6, п.8, п.11, п.16, п.21Ю. Липи:• Ю. Липи, 6а — п.1• Ю. Липи, 6 — п.5, п.8🔧 Проведено великий обсяг робіт. Роботи ще тривають.Дякуємо за розуміння
ℹ️Шановні мешканці, Надаємо актуальний статус щодо електропостачання в комплексі. Станом на зараз комплекс заживлений. Фіксуються локальні періодичні спрацювання автоматики в окремих вводах через навантаження – майстри проводять роботи. Останні дні команда керуючої компанії працює над стабілізацією мережі у посиленому режимі. Сьогодні спільно з ДТЕК відпрацьовували найскладніші ділянки: 7 корпус, 16 корпус (1–3 під’їзди), 5 корпус, 11 корпус — окремі вводи. Під час заживлення мережі спільно з ДТЕК було усунуто близько 10 аварійних ситуацій, ДТЕК замінено 9 запобіжників в ТП, замінені автомати в будинках. Виконано великий обсяг технічних робіт в складних погодних умовах. І станом на зараз є відчутний результат. Ми розуміємо вас - відсутність тепла, і перебої зі світлом. І хочемо також бути почутими зі свого боку – ми максимально працюємо над тим, щоб стабілізувати ситуацію, підключаємо можливі ресурси, проводимо консультації, виконуємо роботи. Є ділянки, які поза зоною нашої відповідальності, але ми підключаємось і шукаємо варіанти разом з ДТЕК та профільними спеціалістами. Продовжуємо працювати з міською владою та ДТЕК стосовно мінімізації відключень світла в нашому ЖК. Дякуємо за розуміння. Продовжуємо контролювати ситуаціюКомфорт Таун - Керуюча компаніяПриєднуйтесь до нашого каналу👉 📩 https://t.me/ComfortTownChat (клікайте)
На зустріч прийшло багато людей — і не тільки наш корпус. Це добре. Це означає, що проблема — системна.Що ми почули від КК:— Директор КК за кордоном. Приїхати «не може», але «все робить» 😂— Жодної чіткої відповіді по жодному питанню.— Поліція була на місці. Керівник поліції заявив, що «на Каунаській теж 5 днів без світла». На що наш мешканець показав йому вчорашнє фото — там світла як на новорічній ялинці. Без коментарів.— Пообіцяли увімкнути наші під'їзди 16-го протягом 2,5 годин. Чекаємо ДТЕК.Що насправді відбувається:— Автомати давно треба було міняти — забили, бо «працювало».— Кабелі на ввід — тонкі, вводи — в жахливому стані. Це підтвердив наш сусід-електрик, який і підняв цю тему.— ЖЕК сказав прямо: міняти не буде.— У тепловому вузлі одного з під'їздів на Соборності ЖЕК не злив воду після обстрілу. Температура у вузлі — +3°C. Це загроза розморозки системи. Виявив це наш сусід, який розбирається. Сьогодні викликали сантехніка, зафіксували, зливаємо самі.Що робимо самі (бо чекати — це піздець):1. Заміна автомата на 160А — має бути післязавтра (безкоштовно від КК).2. Якщо не допоможе — тягнемо додатковий кабель з другого під'їзду + додаткові автомати. Під'їзд ділиться на 1-5 та 6-9 поверхи. Так вже робили в КТ — працює. Роботи безкоштовні, матеріали — за наш рахунок. ~15 000 грн на весь під'їзд.3. Один під'їзд вже скинувся на 13 000 грн — автомат, новий кабель на ввід та інше. Бо чекати ЖЕК — це втрачати час.Колективну скаргу зареєстрували в системі КТ (записали на одну квартиру, бо «інакше не можуть»). Дякую всім, хто прийшов.📌 Далі — важливо. Питання, які ми маємо вирішити разом:1️⃣ Депутат Дніпровського району — хто може реально лобіювати наші проблеми? Потрібен конкретний контакт.2️⃣ Автономні джерела живлення та опалення для КТ — чи можемо ми ініціювати це як громада? Хто допоможе з реалізацією?3️⃣ Автономне живлення ліфта — конкретно для нашого під'їзду. Як це реалізувати технічно та скільки це коштує?4️⃣ Заміна голови / ТВО в КК — чи маємо ми на це право? Якщо директор за кордоном і нічого не вирішується — нам потрібна людина, яка буде працювати, а не «робити все» здалеку.Хто має інформацію, контакти, досвід — пишіть у коментарі.📷 Фото та відео зі зустрічі — нижче 👇Приєднуйтесь до нашого каналу👉 📩 https://t.me/ComfortTownChat (клікайте)
ℹ️Шановні мешканці!Надаємо актуальний статус щодо поточної ситуації.🔶ОпаленняОновленої інформації від ТОВ «Євро-Реконструкція» наразі не надходило. Водночас існує висока ймовірність, що опалення може бути відсутнім й надалі. ТОВ «Євро-Реконструкція» повідомляє про проведення ремонтних робіт, однак чи встигнуть їх завершити до кінця опалювального періоду — офіційно не повідомили.Ми тримаємо ситуацію на контролі та будемо інформувати вас про подальші дії й будь-які зміни.🔶ЕлектропостачанняНаше першочергове завдання зараз — отримати статус критичності для комплексу, щоб забезпечити електропостачання в комплексі.Для цього вже подані офіційні звернення до РДА та ДТЕК, а також тривають перемовини з представниками влади.Про перебіг та результати будемо повідомляти додатково.🔶Пункти обігрівуМи звернулися до ДСНС та РДА з проханням встановити пункт обігріву поблизу території Комфорт Тауну.У відповідь повідомлено, що поруч уже діють два пункти обігріву, які наразі не перевантажені. Усі мешканці можуть скористатися можливістю зігрітися, підзарядити гаджети та випити гарячого чаю. Але питання залишається в роботі.Адреси пунктів обігріву:•⁠ ⁠вул. Березнева, 5 — середня школа №31•⁠ ⁠вул. Каунаська, 2 — середня школа №66Пункти обігріву розташовані у внутрішніх дворах шкіл.Можна подивитись в Дії – Розділ «Незламність» - Пункти незламностіБудемо й надалі тримати в курсі ситуації. Виконується дуже великий обсяг роботи, і технічної, і адміністративної. Дякуємо за розуміння
ℹ️ Шановні мешканці,Ми розуміємо складність ситуації з електропостачанням та опаленням в комплексі, тому працюємо зараз в посиленому режимі і реагуємо на поточну ситуацію.🔶ОпаленняВчора нашими працівниками оперативно виконані всі необхідні технічні роботи, щоб не допустити аварії в системі опалення комплексу.Стосовно строків відновлення опалення – це питання виключно постачальника ТОВ «Євро-Реконструкція». Вони працюють над відновленням опалення, однак термінів або статусу нам ще не надали. Щойно отримаємо підтверджену інформацію — одразу повідомимо мешканців. 🔹Станом на зараз нових даних немає.🔶Електропостачання🔹Зараз наші електрики працюють в екстремальному режимі - дуже велика кількість звернень через перевантаження мереж при подачі світла. Ми розуміємо мешканців і критичність ситуації, тому постійно відпрацьовуються всі заявки, без пауз. Окрім цього колеги співпрацюють із бригадами ДТЕК, шукають рішення, щоб оптимізувати систему. Виконується дуже великий обсяг робіт!🔹Нагадуємо: електропостачання комплексу забезпечує ДТЕК, і проведення аварійних робіт у трансформаторних підстанціях (ТП) можливе виключно їхніми бригадами.🔹Водночас ми не залишаємо жодну заявку без реакції:Після звернення мешканців заявка одразу передається електрикам, які перевіряють стан внутрішніх мереж у будинку. Телефонуємо в ДТЕК та фіксуємо аварійну ситуацію. 🔻Через загальну ситуацію в місті аварійні служби ДТЕК перевантажені та не надають навіть орієнтовний час прибуття бригад.🔹З деталей: в ДТЕК передається номер ТП або РП, по якому зафіксована аварія. ТП, РП заживлює одразу декілька будинків, тобто, якщо аварійна приїжджає, вона працює одразу над проблемою в ТП для декількох будинків.🔶Робота диспетчерівМи збільшили кількість диспетчерів, однак важливо розуміти, що у пікові моменти надходить до 150 дзвінків за хвилину, і фізично обробити таку кількість одночасно неможливо. Тому ми запускаємо альтернативний варіант інформування через пуш-повідомлення в додатку. Цей процес ще відпрацьовується. Сподіваємось, що це допоможе знизити кількість звернень і розвантажить лінії. Відпрацьовуємо інші варіанти інформування мешканців.Над чим працюємо ці дні: Зараз задіяний весь персонал електриків - постійно на викликах по будинках. сантехніки провели перевірку систему опалення в комплексі, і відпрацювали заявки, повʼязані з опаленням. Чекаємо інформацію від Євро-Реконструкції, постійно на звʼязку.Проводимо перевірку підвальних приміщень на предмет протягів, щоб мінімізувати втрати тепла.Звернулись до РДА стосовно розміщення намету ДСНС поблизу території комплексу. Питання в роботі, повідомимо про результат.Подали листи звернення до ДТЕК (вх.№0026700955) та РДА стосовно критичності з опаленням, та цілодобового заживлення будинків. Очікуємо рішення.Відпрацьовуємо систему інформування мешканців про електропостачанняПри отриманні від відповідальних підприємств інформації - будемо надавати оновлення. Запевняємо, що працюємо в максимально можливому режимі в цих умовах. Задіяні всі служби. Дякуємо за розумінняКомфорт Таун - Керуюча компаніяПриєднуйтесь до нашого каналу👉 📩 https://t.me/ComfortTownChat (клікайте)
Доброго дня, шановна громадо! ‼️Маємо для вас прикру новину.За ініціативи нашої сусідки Зосімової Тетяни Григорівни керівництву ЖК «Комфорт Таун», а саме Якіну Івану та Наталії Гончаренко, було запропоновано встановити пункт обігріву (намет ДСНС) на території нашого ЖК. КК вважає, що мешканці вже самі вирішили проблеми з резерним живленням, але, це не правда,  в КТ мешкають люди похилого віку, сім'ї з дітьми, у яких немають екофлоу, інверторів та інших  приладів, бо, їх вартість перевищує їх дохід .Ініціатива була схвалена  заступницею голови КМДА Ганною Старостенко та  підтримана головою РДА Дніпровського району м. Києва Паладія Андрія Миколайовича. Залишилося лише узгодити місце розташування намету, щоб позначити його на Google Maps.На превеликий жаль, перемовини з керуючою компанією (КК) зайшли у глухий кут. Протягом тижня зустрічі переносяться та відкладаються. І це за нинішньої критичної ситуації зі світлом, відсутності опалення та прогнозів морозів до -20°C найближчим часом. Ще один обстріл — і зарядити телефон буде ніде.Проте керуючу компанію хвилює виключно паркан ЖК та кущі, а не проблеми мешканців. Керівництво навмисно чинить спротив, уникаючи відповідальності. Це деструктивний менеджмент та управлінське дезертирство.КК було пояснено, що намет ДСНС — це тимчасова споруда, яку згодом демонтують. Наразі намет зміг би цілодобово задовольняти потреби мешканців під час довготривалих відключень світла.Ваше майбутнє у ваших руках.Якщо вам потрібен/не потрібен пункт обігріву прійміть участь у голосуванні, щоб була зрозуміла думка мешканцівhttps://www.facebook.com/groups/ctown.com.ua/posts/3932021373599977Віримо у краще!
Проблема ботаЗараз у ЖК ситуація стала складнішою, ніж раніше. Багато адрес і корпусів фактично поділені на додаткові підгрупи. Наприклад, по одному корпусу ми можемо бачити, що світло «є», але на практиці воно є лише в половині будинку, а інша половина без живлення.Бот працює на основі IP-адрес, які падають разом із відключенням світла. Якщо IP живий — бот вважає, що світло є. Якщо ні — що немає. Але коли один корпус має кілька незалежних вводів або підгруп, один IP вже не відображає реальну картину.Раніше все було простіше: було дві основні гілки живлення, їх чітко відключали, і зробити точний бот було відносно легко. Зараз архітектура значно складніша.Тому звернення до вас. Якщо ви провайдер, або мешканець, у якого є IP-адреса, яка стабільно падає разом із відключенням світла у вашій частині будинку — напишіть, будь ласка, адміну. Це допоможе додати нові точки спостереження і зробити дашборд максимально детальним і ближчим до реальності.Чим більше коректних IP — тим точніше інформація для всіх.Тут додатково — https://t.me/ComfortTownChat/34850/525212